Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hey wam ale sie udzielacie ja jakos nie mam czasu:P widizalam ze wybieracie sie do lekarzy:P ja tez niestey w tym tygodniu chyba bede musiala sie tam pojawic..;/ pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje dziewczynki:) powiedzcie mi ile czeka się prywatnie na artroskopie?? koniecznie muszę wiedzieć... :) 3majcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
ale wlasciwie to prywatnie robia od reki bo wiadomo koszty sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Karsia, długo chyba nie czeka się, bo płacisz. A co ci w końcu wynikło z tym kolanem? Co pokazał rezonans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no pewnie nie dlugo sie czeka... ale jezeli nie chcesz prywatnie a nie chcesz tak dlugo czekac to zapraszam do Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mam dobrego lekarza na śląsku:P zrobiła artro prawej nogi i jest bardzo dobrze:P ale dzięki Kacha za zaproszenie:P rezonans mi robili w sobotę a wynik odbieram dzisiaj... i od razu do Katowic do lekarza... Miałyście podczas rezonansu robiony zastrzyk?? Boże ja się tak wystraszyłam... Tak mnie bolało:P szok... Dziś wróce koło wieczora to Wam wszystko napisze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałyście nie pisać dużo:p Nie było mnie zaledwie 5 dni a tu proszę już 28 stron;p A jak tam wasze kolanka? Moje się w miarę sprawdziło, no ale idealnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karsia napisz odrazu jak wrocisz... U mnie kolana nie za dobrze... co swiadczy o tym ze chca mnie kroic :P Duzo nie pisalysmy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym drugim chca mi artro robic... :P ale ostatnio mysle ze nawet dobrze bo przynajmniej bede wiedziala co tak naprawde tam jest :P a plukanie mi sie napewno bardzo przyda :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz tylko stwierdzil ze chyba bedzie trzeba mi zrobic artro na druga noge... ale narazie biore znowu jakies tabletki (przeciw zapalne i przeciwbolowe) o nazwie PABI- NAPROXEN i 22 listopada ide do lekarza wiec pewnie wszystko sie okaze... Ale sadze ze artro mnie nie ominie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do 22 listopada jest jeszcze dużo czasu:) Ja 18 zaczynam fizykoterapie. Ciekawe jaki będzie efekt skoro nic mi już nie \'lata\' po tym jak lekarz pozginał moim kolanem. Mam wrażenie, że on coś tak jakby nastawił;p Pojawia się tylko taki tępy ból nad rzepką i nie wiem dlaczego... Chyba teraz to już do końca życia będę mi się kolana sypały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam isc 8 listopada (ogolnie to 1 ale jest swieto) ale miejsc wolnych nie ma... najbilzszy termin jest na 22 listopada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam isc 8 listopada (ogolnie to 1 ale jest swieto) ale miejsc wolnych nie ma... najbilzszy termin jest na 22 listopada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewcyzny ja mam dzis gorszy dzien:(( i mi sie tak o was przypomnialo:P juz nie wiem co moze pomoc na bol;/ wszystkie srodki wyczerpane:((( a jeszcze jutro trening...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie spoko:) mam dwa dni wolnego w tygodinu;p wiec moge sie rozwijac pod innymi wzgledami hehe pozatym jest duzzzoo nauki ale ja sie tam tym nie przejmuje bo nie zamierzam konczyc tego kierunku;P no i gites;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie zastanawia? dlaczego ta jedna blizna wyglada jak dwie male ?? tak jakbym miala dwa naciecia obok siebie zrobione ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze :P chociaz wyraznie widac i nawet jak dotykam czuc ze pomiedzy tymi dwona bliznami jest przerwa i normalna skora... ale kto by sie tam przejmowal tym... :P najwazniejsze ze mi niczego zlego nie zrobili w czasie artro :P Bedziesz startowala na medycyne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestetty teog nie moge powiedziec bo mnie cos uszkodzili;/ co do medycyny to sie powaznie zastaanwiam na szczescie mam sporo czasu ale chyba jednak wole zwiazac swoje zycie chcoiaz w jakims stopniu ze sportem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×