Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Kacha, współczuję, mnie dziś raz tak mocno zabolało na minutę. Ale wczoraj było częściej i to znacznie. A czy ciebie boli tak rzutami, np: ból minutowy i spokój 5 godzin czy ciągle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mam takie cos tak jakby w rzepke mi ktos wbijal gwozdzia takiego duzego i przytrzymal go w tym miejscu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w którym miejscu jest to wbijanie? No nie jestem sobie w stanie tego odczucia wyobrazić. Kurcze, obie mamy chondro, a całkiem inne dolegliwości. Mnie znowu boli jedno miejsce , pod rzepką od więzadła do boku ( takie strasznie miękkie), szczególnie odczuję tu silny ból przy zginaniu w powietrzu lub napinaniu nogi w powietrzu. Straszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam u mnie tez niedobrze znowu mam wode;/ chcialam sciagac jakos sama bo czytalam gdzies w necie ze ludzie tak robia ale mama mnie ohrzanila i musze poczekac do piatku . w piatek jade do tej kliniki dla sportowcow w Zorach podobno jest taka najlepsza i zobacze co mi tam powiedza. nie mialam tego w planach ale mamie ktos znajomy zalatwil; po znajomosci jakis termin wiec wykiorzystam zawsze to jedna wiecej opinia specjalisty no i moze mi sciagna ta wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to raczej na srodku rzepki... No niby mam tez chondro ale tak naprawde nikt nie wie co tam jest w tym jednym kolanie (chodzi mi o to nieoperowane bo z tym drugim jest wporzadku tylko mnie boli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, jak może być w porządku skoro boli?:) Sandra, też masz przechlapane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem;/ wczoraj mnie abrdzo bolalo jak juz pisalam wczoraj:P no a dzis ranow stalam z kolanem jak balon;/ nawet na trening nie poszlam:(( ale mnie sie czestow oda zbiera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wlasnie Ciebie nie ma i nie ma kto nam mowic co nam dolega i czy mamy sie martwic czy nie :P:P A jak u Ciebie kolano i lokiec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łokieć boli i to bardzo, a wczoraj zaliczyłam jeszcze kryzys kolanowy, dopadł mnie taki ból, że już sama nie wiedziałam co zrobić z tą nogą :/ ale przynajmniej skompletowałam podpisy do IOSa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, co się dzieje? U mnie na szczęście znośnie, jak już zaboli. Megusia, czyli już nie chodzisz na zajęcia, tylko czasami, tak? Niedobrze, że tak cię boli. A kiedy twoja wizyta? A z kolanem co ci się pogorszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze chodzić na zajęcia raz w tygodniu bo mam łacine, na którą nie ma sposobu :/ a tak to czasem będe dojeżdżać jeszcze na seminarium magisterskie. a z kolanem to sama nie wiem co mi sie dzieje, po prostu czasem oprócz standardowego codziennego bólu dopada mnie taki, którego nie toleruje i atakuje \"falami\" ;) na szczęście jutro ide do lekarza to może zerknie na mnie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli w sumie idziesz po nic? A jak ci każe jednak operować łokieć, to co zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co zrobie :/ zobacze co powie, każe sobie zrobić usg i na razie założe taping. ale czarno to wszystko widze :( i mam nadzieje, że nie ide po nic, bo mam już tak zszarpane nerwy przez tę głupią uczelnie, że moge wybuchnąć heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra może nerwy się uspokoją:) A której ta wizyta?:) Ja dziś dużo na kompie pisałam i plecy mnie bolą. Muszę chyba coś poćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×