Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

zalezy jak aktualne masz to zdjęcie, bo musi być w miare świeże. ja miałam z lutego (artro wpaździerniku) i te wzięłam, a teraz jak mnie niedawno lekarz pytał na wizycie kiedy robilłam rtg kolan, to sie dziwił, że mi nie kazał zrobić nowych przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nadzieja, ze mnie też to ominie. Megusia, ty może miałaś dlatego, bo do kolekcji????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, ale takie pisanie przychodzi tu fazami, a jedna faza była chyba jakoś w śerodku tygodnia i weekend za[powiadał się spokojnie:D Zaskakujecie mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a umówiłaś się w końcu na jakąś konkretną date zabiegu, bo teraz to zaczyna się robić ciężkawo z wolnymi terminami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spelnilam swojego obywatelskiego obowiazku:P jestem apolityczna:P ale z niecierpliwoascia czekam na wyniki bo wreszcie sie okaze cyz Polcy sie czegos nauczykli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe niom... tylko ze cisza bedzie trwala jeszcze do 22:55 :) ja sledze tvn24 :) ale pewnie sie nie dowiem bo o tej godzinie to pewnie bede juz spala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dokaldnie:P to juz moje tzrecie wybory w mojej karierze doroslosci ale zaszczycialam ich swoja obecnoscia tylko raz:P z ciekawosci:P nawet chcialam dzis isc ale nie wiedizalam na kogo glosowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice bardzo sie cieszyli ze wyjezdzaja akurat w czasie wyborow bo przynajmniej nie musza isc glosowac i ogladac ciagle tego kto wygra a kto nie... :) Bo wyjechali do Paryza sluzbowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja bym nie chciala tak jak oni bo jada caly czas non stop az do Paryza do hurtowni tam laduja im samochod tkaninami (wtedy maja troche odpoczynku) no i spowrotem wracaja. Zero zwiedzania jedynie tyle co moga zwiedzic to deske rozdzielcza i autostrade :P w ten sposob wyjezdzaja tylko na 3 dni :P ale ostatnio im sie samochod na autostradzie zepsuł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do matki polki i spowrotem razem jakis 20 minut :) ale w srode troche dalej mysle ze to z pol godziny albo nawet 40 minut zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×