Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Pierwsze pewnie tak, a drugie to nie wiem nawet co myśleć. Wrócę za ok. godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się nudzi :/ z nudów nawet kończe już tłumaczyć jakiś głupi tekst ekonomiczny, którego normalnie nie chciałoby mi się tłumaczyć :( a to dopiero 14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam sie nie nudze megusia:P zapraszam do mnie do pomocy;P umylam dzis 6 okien a to dopiero polowa:(( jutro reszta dzis juz nie mam sily:P i znowu musialam sciagnac to cos z palca bo jak tu z tym myc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jutro ci pomoge, o ile sie zbiore na zajęcia ;) tylko ja jestem teraz bardzo niepełnosprawna praworęcznie, więc pewnie moja pomoc byłaby znikoma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to ja moge byc zapasowym kompletem :P Ja dzisiaj nie poszlam do szkoly bo chodzic nie moglam :/ jak wstalam to myslalam ze upadne z bolu... pewnie to od teog ze wczoraj ze dwie godziny spedzilam w pozycji ktorej lekarz mi zabronil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciesz sie Hinter ze dzisiaj nie boli :) ja tez zasnelam i wstalam z jeszcze wiekszym bolem..:/ Ale jutro na USG wiec moze sie dowiem co jest z kolanem moim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy 10 a 12 ale raczej bede tam juz o 10 :) ciekawa jestem jak tam jest w osrodku :) moze sie tam przepisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostaję oczopląsów od tych reklam!!! Kacha, może też masz przerost fałdu i ci się klinuje. Przecież chondro I/II nie może chyba tak boleć. Ja na przykład wczoraj byłam na spacerze 1 h, i tak dług jak idę po prostym, tzn. praktycznie nie zginam kolana to nic nie boli. Najgorzej jak mam położyć się na plecach i ćwiczyć czworogłowy, po uniesieniu nogi w pionie i zgięciu kolana or razu odczuję dość mocny ból. A ze 6 razem jest to już nie możliwe. No ale przynajmniej wiem jak sobie nie szkodzić. Szkoda,że u was bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×