Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ja sie do tego przyzwyczaiłam i tak nie ma sensu coś z tym robić. ja mam jeszcze oczywiście lekką niestabilność w stawach biodrowych i jak wstaje z krzesła albo robie skręt tułowia to mi biodra strzelają i przeskakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można zrobić plastyke powięzi szerokiej (wydłużenie ścięgna), ale nie wiem czy się opłaca :P a co do skutków tego w przyszłości, to nie wiem, bo mi lekarz nigdy nie zdradza tych przykrych szczegółów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopytywałam sie. bo nie jestem zainteresowana, chyba mięsień by się wydłużył i przestał ocierać się o krętarz większy, czyli w rezultacie przestałby wyskakiwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to tym bardziej:P Zapewne też bym nie była chętna:P Tak się tylko zainteresowałam:) Z resztą dochodzenie do sprawniości po czymś takim jest czasochłonne i ciężkie bo kolana to jeszcze można nie używać ale biodra to już trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj no pewnie, że przyjdzie:D Może na mikolajki nam kafe serwer naprawi żeby nie padał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak. Teraz serwery n-k błagają o to i ludzie którzy z nich korzystają. Juz wolałam jak się otwierało 5 min niż jak teraz wyskakują co chwilę te komunikaty o przeładowanych serwerach. Teraz chodzą znacznie gorzej niż wczesniej. Więc niebardzo rozumiem co oni usprawnili bo mnie się wydaje że nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:D PRzyszły dzisiaj te ocieplacze... Wygląda tandetnie (wycuęty kawałek pianki i przyszyte rzepy-nic specjalnego) ale chyba daje radę. Siedze w tym jakies 20 a czuje przyjemne ciepło:) Mam nadzieje, że na wiatr i mróz też się sprawdzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj pisalam ta olimpiade z biologii nie sadze zebym sie dostala... ogolnie spodziewalam sie czegos trudniejszego ale bardzo jestem zla ze niezadobrze sie nauczylam :/ duzo bylo genetyki troche pytan z literatury i troche jakies tam roslinki i inne :) jedno pytanie mnie rozsmieszylo:) jak zbudowane jest serce krokodyla :) i to jest najlepsze ze dobrze no ta odpowiedzialam :) tzn. strzelilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma dwie komory i dwie (to co drugiego nie pamietam co:) ) moze to sie inaczej nazywa tak jak Ty napisalas :) Ogolnie to tego czegos byly cztery dwie jakies i dwie jakies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie bo genetyki w ogole nie bylo :) bo tak sie balam ze bedzie bo u wszystkich byla :) a my nawet genetyki nei zaczelismy :) A tak w ogole to zero stresu z tym konkursem tak na luzie podeszlam ze wszyscy sie dziwili.... i wydaje mi sie ze tak jest najlepiej jak sie czlowiek nie stresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×