Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Kacha, to kiedy ty zaczęłaś chodzić bez kul? Nie wiesz co tam u Karsi? Megusia, twoja artro normalnie wieki temu była. Czas na nową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzilam o kuli tylko ten dzien co wyszlam ze szpitala i rano na nastepny, a potem sie poddalam bo sie o nie potykalam :) najpierw bylo bardzo ciezko ale z dnia na dzien coraz lepiej :) Karsie kolano boli ma teraz fizykoterapie :) Dzisiaj mija 10 miesiac od Karsi i mojej artroskopii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio boli... mnie tez boli :) Tak wyszlo ze tylko tyle chodzilam xD heh... tak to jest jak sie nie umie chodzic i sie przed artro nie wpadlo na to zeby sie nauczyc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Doktor orzekła że po tym MGB6 powinno ucichnąć. Wyniki miałam w porządku:P No to teraz zobaczymy na ile tabletki pomogą. Ostatnie działały przez jakieś 3 tygodnie po czym bóle wróciły. A i powiedZiala że jak coś się będzie działo to mam przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie nudzi z racji tego, że teraz wszystkie czynności zabierają mi 10 razy więcej czasu:D Megusia, widzę, że podobnie jak Sandra jest totalnie anty- artro:D Zresztą ja też byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że mi ten steryd w końcu zadziała jak trzeba, bo już usłyszałam: \"ale wiesz, że to jest twoja ostatnia szansa? :) \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mózg powiedział? Jakoś bym mu nie ufała po artro przejściach:) A do jakiego czasu po wstrzyknięciu ma zadziałać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam już 2 razy, więc może do 3 razy sztuka. mózg powiedział, że gdzie się teraz nie rusze z tym łokciem wszędzie mnie będą chcieli kroić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem chora... przynajmniej tak mi sie wydaje bo mam mala goraczke 37,8 :/ a goraczke ostatni raz mialam nie pamietam kiedy... bo ja przewaznie choruje bez goraczkowo :P pamietam ze 17 kwietnia (dzien przed artro) mialam 37 st. a na nast. dzien nie mialam i po artro tez nie... ;P Tamto to chbya bylo ze stresu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, czyli w sumie teraz chyba tez małe szanse? Kacha, dziś w jakichś wiadomościach mówili, że infekcje wirusowe atakują ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×