Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Kto wie, może znowu coś z niego wyciśniesz.:D Zapytaj, którego stopnia się dopatrzył, bo to w sumie istotna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter a jak sie czujesz? nie ma zadnych skutkow ubocznych zniecuzlenia?? bo dalej mam obawy..aa i jak rehabilitacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, próbować zawsze możesz. Sandra, żadnych skutków ubocznych. Po zastrzykach domięśniowych czasem mam skutki uboczne, bolący mięsień itp. a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są takie złe. Ja mam je już z głowy. Choć, fakt, przyjemność średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 2 dniach robiłam sobie te zastrzyki dość sprawnie i bezboleśnie i przynajmniej mi sie krwiaki nie robiły jak po pielęgniarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam też w ręke, ale boli dużo bardziej niż w brzuch i siniaka miałam chyba 3 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ich mialam 3 packzi czyli prawie miesiac bralam brzuch siny jak nie wiem a do dzis mma kilka sladow takie jakby blizny;/ takie kropki..;/ podobno on nie bola woogle jak sie ma troszke tluszcyzku an brzuchu:P ale nie bede sie tuczyc z tego powodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w szpitalu pielęgniarki się śmiały, że mnie nie ma w co ukłuć, a do tego dobrze mieć oponke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mi szło dobrze od samego początku. Oponke miałam więc z tym nie miała problemu. Nie było to dla mnie jakieś nieprzyjemne a szło mi lepiej niż pielęgniarce. Ani razu nie miałam siniaka nawet najmniejszego a po pielęgniarce spory był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sobie ich sama nie robilam raz probowalam ale stwierdzialam ze nie moge sobie sama bolu sprawiac:P ide spac bo jutro raniutko do lekarza a potem kolos z matmy wiec trzeba miec siewzy umysl:D dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszykarz86
Witam wszystkich forumowiczów:) Od 10 lat trenuję koszykówkę i ostatnio odczas treningu upadłem:/ Poczułem, że coś pękło. Byłem u zwykłego lekarza i nic się niedowiedziałem. Znacie może jakies dobre kliniki sportowe w Łodzi, albo okolicy? Może polecacie jakiegoś lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi to Kacha powie. Dziewczyny, co wy takie wychudzone jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) slyszalam ze prof. fabis jest bardzo dobry on jest od kolan i barkow przyjmuje prywatnie za chyba 100 zl i tez pracuje w szpitalu weteranow, on stworzyl tam klinike ortopedii i chyba takto jeszcze tam pracuje :) http://www.usk2.umed.lodz.pl/?plik=artroskopia jeszcze jest szpital na Drewnowskiej on slynie podobno z ortopedii http://www.radlinski.pl/ ale z zewnatrz wyglada strasznie :) nie wiem jak w srodku i jak lekarze :) a do prof. fabisia moze sie wybiore jezeli moj lekarz nic nie podejmie normalnego :) takto nie wiem kto moze byc dobry :) duzo osob wlasnie chwali fabisia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawrot-Med-Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Łódź, ul. Nawrot 2a m. 12, tel: (0-42) 633-26-79 tutaj przyjmuje prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, skoro nie ma was gdzie wkłuć to raczej jesteście chudzinki, :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek_C_87
Cześć wszystkim:) Mam nadzieję, że nie przeszkadzam drogim dziewczyną w pogawędkach, ale mam dosyć poważny problem, a raczej wątpliwość i potrzebuję pomocy:/ Tydzień temu miałem robiony shaving chrząstki i wycinane fałdy oraz jakieś tkanki itp w Poznaniu. Wszystko jest w porządku, tylko lekarz nic nie mówi o rehabilitacji. Czy istnieje taka możliwość, że jej nie będzie? Jeżeli tak to czy noga sama powróci do sprawności z przed zabiegu? Cały czas bolą mnie mięśnie i nie mogę wyprostować kolana:/ Niedługo zaczyna się sezon i chciałbym wrócić do gry:/ Z góry dziękuje za odpowiedź:) Pozdrawiam WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek mnie sie wydaje ze rehabilitacja i tak jest potzrebna jesli ejstes sportowcem..zglos sie do jakiegos fizjoterpaeuty najleiej sportowego i on juz ci powie co i jak i jak dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sie lepiej czuje :P jutro do lekarza ide i jak wroce to napisze co powiedzial chociaz nie spodziewam sie niczego nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×