Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

A co ona niby takiego przewiduje? Przecież nie jest jasnowidzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefan_83 ja uwzzam ze rehabilitacja jest potzrebna..rehabilitacja to polowa sukcesu!!! miesnie sa osolabione i tzreba je cwiczzyc!! a u mnie dzis zle ale czasem sa takei gorsze dni:(( boli jak ni e wiem co....dobrze ze artro juz niedlugo...ciekawe czy tego osteofita mi wytna artorokopowo czy bedzie duza blzina bo on jest na piszczelu:(( to tak aprops kosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a odczuwasz go przy dotyku? Boli cię to czy po prostu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter chodzi ci o osteofita?? nie cuzje go przy dotyku...w sumie nawet nie staralam sie go szukac:P ale boli mnie jak dlugo przeciazam noge..jak dlugo chodze, biegam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a tobie zamierzają tylko łąkotkę robić czy inne rzeczy też? I co w końcu z tym znieczuleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nic nie chce, a mam do nauki elektrochemie - mega nudny temat, więc się obijam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lakotke napewno z tym osteoftem to sie zastannowia jak go zobacza ale raczej do usuniecia...no i jak cos bedzie trzeba to tez pewnie naparwia napewno mi nie ustawia rzepki bo cos tam:P znieczulenie nie wiem ejszcze nie gadalam z anestelzologiem pzreciez ja mam duzzzooo czasu:P hehe tabletki tez dalej sobie jem;P najwzyje bedzie zgon na stole:P sluchajcie bylam 3 godizny za kolkiem i nic mnie nie boalo ale wysiadam z samochodu i isc nie moge...boli mnie pod rzepka z wew strony kolana co tam jest?? taki klujacy bol nie da sie wyprotowac nogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ale dopiero jak wstalam to poczulam ten bol w czasie jazdy wszytko bylo w miare ok poza miesniami no ale to norma..a teraz mnie tak trzyma nie wiem coz tym robic bo nawet nie wiem co to jestw tym miejscu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, czujesz, że to już tuż tuż?:) A co mieliby ci robić z rzepką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywrocic tor czy cos takiego:) ale teog mi prawdopodobnie nei zrobia;) ja ie jeszcze o wsyztko dopytam jak tam bede na wizycie kwalifikacyjnej:P boo jak widizsz wiem 5 przze 10:P czuje ze to juz tuz tuz od teog cxwartku co do mnie zadzownili zebym juz jutro przyjechala:P no i wtedy sobie usaidomoilam ze to juz ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter a ty jak sie cuzjesz?? bo nic nie piszesz jak tam z twoim kolanem?? jak postepy rehabilitacyjne?? jak z chodzeniem?? czy boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli jak mocniej stanę na nogę i jak dotykam wokół tych cięć. Rehabilitacja. ok. Byłam pod koniec tygodnia. Przez większość dnia jeszcze o kulach chodzę. Sandra, to u ciebie w sumie dużo mają do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo w koncu to kilkanascie dni dopiero wiec i tak dobrze:) dobrze ze nie masz zadnych komplikacji:) no maja do roboty ale jak juz cos robic to niech robia do pozradkuw koncuy troche mi tam tego nawychodizlow usg mri i rtg:P duzo maja ale w sumie to takie drobne sprwy chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ćwiczeniach zawsze mi bardziej puchnie. No i już w sumie 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez po cwiczeniach puchnie to chyba normalne;P na rehabilitacji mi po cwiczeniach zamrazlaili wiec opuchlizna nie byla tak wielka:)w domu sobie obgkladaj zlekami albo lodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obkładam. Jak próbuję chodzić bez kul to ból jest jednak fatalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pzrejdzie to za jakis czas w koncu to wsyztko jest jeszcze swieze...musis sie zagoic porzadnie niestety to wymaga czasu ale nie zalamuj sie:) Hinter a mialas dren?? bo ja ostanio mialam teraz bym nie chciala ale nie wiem czy daja czy nie daja:(( aa i cewnik??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam. Nic miłego. Już bym więcej nie chciała wyciągania tego paskudztwa. Brrr. Ale to chyba standard. Nie wiecie może ile maksymalnie może noga boleć po artro? Ktoś mi mówił, że nawet 2-4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter no to mnie pocieszylas...o ile dren jako tako zniose bo juz mialam to przy cewniku chyba niew ytzrymam:((( to jest chyba jagorsze w tym wsyztkim:((( JAktak podsluchiwalam na rehabilitacji to kolano ma prawo bolec nawet przez pol roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pól roku, no to super:D Tzn., że tak długo się goi? Sandra, przecież i tak nic nie będziesz piła przed zabiegiem. Po nim też nie. Potem noc prześpisz a rano sama pójdziesz do toalety. Po co cewnik? U mnie nikt nie miał. Jakie mogą być komplikacje po artro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to dosyc dlugo :) ja jak dotykam dolu rzepki to mnie nadal boli :P i jak sie uderze to tez strasznie boli a to juz zaraz 10 miesiecy bedzie ale jak w ogole jestem inna wiec u mnie to pewnie normalne :) ostatnio ciagle sobie tak mysle ze u mnie to napewno normalne ze mnie cos boli oprocz kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, dół rzepki to może się już podciągnąć pod kolano skoczka chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×