Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

oby sie myliła, ale ortopeda nie zaprzeczył, stwierdził tylko, że boi sie, że straci taką fajną pacjentke jak ja, bo będe wolała panią doktor (ładny podlizuch, nie? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, to niedobrze. Nie noś modnych butów tylko zdrowe. Wcześniej czy później wszytko odbija się na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o modne tylko ze byly rozmiar z amle:P chyba ze to ta trzeszczka sie odezwala no ale to by bylo dziwne bo ja odciazam chora noge a nie na oodwrot;P kupie sobie cos na to i zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nic wielkiego się z tego nie rozwinęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak boli trzeszczka, bo mam problem ze stopą już 8 lat i na jednym rtg lekarz stwierdził powiększenie trzeszczki (zwaliłam sobie encyklopedie z wysokości około 1.5 m :P i od tego czasu każde większe przeciążenie przodostopia powoduje ból tak że obcasy odpadają :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w w 3 gim ja zalmalam mieli suwoac ale dali tebltkyi i masci i na wziycie kontolrnj pytali cyz boli a ja ze nie ze starchu oczywscie;P ale potem spokoj o dziwo:) i tak do dzis jesli to nie tzreszczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie mam spokoju, a mój obecny ortopeda jak mi zaczął leczyć te stope to zrobiło sie jeszcze gorzej, więc zaniechałam terapii :P stwierdził, że mam przykurcze w ścięgnach i skórze od stanu zapalnego, więc na początek kazał mi moczyć codziennie stope w szarym mydle + tabsy (w sumie głównie były na kolano ale miały pomóc też na stope). no więc dzielnie moczyłam sie codziennie a to zamiast ustępować, to zaczęło boleć jeszcze od zewnętrznej strony stopy, która spuchła i zrobiła sie czerwona, a ból był taki, że w żadnych butach nie mogłam chodzić. po objawach zdiagnozowałam sobie zapalenie pochewki ścięgna i przestałam moczyć te noge. po ustąpieniu objawów powróciłam do mydełka i co??? od nowa to samo, no to ja dziękuje za takie leczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia jestem pod wrazeniem;P hehe jest coz czego ty nie mialas uskzodoznego??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zaliczyłam już problemy chyba z wszystkimi większymi stawami, bo kiedyś naderwałam sobie przyczep w nadgarstku albo przynajmniej miałam tam stan zapalny utrudniający ruchy obrotowe dłoni i lekarka powiedziała, ze za bardzo chyba szalałam na nartach :P tylko ja mało co mam z typowych urazów, wszystko raczej z przeciążeń na które nie mam wpływu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... no tak własnie sobie mysle i nie wiem. Jedynym jakimś urazem może być nauka jazdy na snowbordzie wtedy lecialam w prawdzie głównie na tyłek i moja kośc do tej pory ma problemy ale upadków na kolana też nie uniknełam i były potem porządnie spuchnięte, ale to chyba wyszłoby od razu a nie po roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz julcia lakotka moze sie tez uskzodizc w wyniku kilku nakaldajacych sie mikrourazow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłujący ból może byc równie dobrze od zapalenia/przeciążenia przyczepu mięśnia/więzadła a strzelanie występuje swoją drogą. ja juz miałam schize łąkotkową przez tego lekarza tylko mi sie normalnie ruszało tam w środku oprócz tych cudownych odgłosów, ale wyszła w rezonansie ok :) w ogóle ja mam wrażenie że mi sie za bardzo przesuwa kość udowa wzgędem kości piszczelowej i powiem wam, że to jest baaaaaardzoooo nieprzyjemne doznanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten ból sie właściwie jakby z nikąd wziął chociaż wszystko się zazwyczaj z czegos bierze. no i od czasu kiedyzaczeło bol przeskakuje cos dosłownie przy każdym ruchu. Dodatkowo czuje jakieś dziwne mrowienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziłam się z okropnym bólem i cały dzień mnie tak boli, dziś mam chyba ten gorszy dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×