Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Oj, to będzie gorąco:) Megusia, ty już po wizycie u mózga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie wcześniej melise wypije, bo po ostatniej wizycie jeszcze nie doszłam do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no tak myślałam:D A miałaś sobie zrobić przerwę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge zrobić przerwy, bo musze pokazać łokieć i podjąć decyzje czy sie pokroić, chociaż mam nadzieje, że jak sobie już wybada wszystko to powie że na razie nie trzeba :P swoją drogą nie może sprawdzić czy mnie to boli czy nie, bo te testy opierają sie na subiektywnym odczuciu bólu u pacjenta, więc mogłabym iść w zaparte hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sandra, ja myślałam, że ty już po artro będziesz:D Jak kolano? Megusia, jak tam u mózga było? Nerwy w strzępach czy nie tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nieźle, mimo godzinnego opóźnienia :D dosrałam \"wyrok w zawiasach\" :D tzn. na razie nie trzeba kroić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze niee jeszcze pare dni pochodze o wlasnych silach:) kolano w miare ale bywalo lepiej:P a co u was?? ja za 2 h jade na 3 dni na narty jeszczE:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede jezdzic ostorżnie;) ja spadam sie pakowac i woogole:) zglosze sie jeszcze przed @rto papapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra podziwiam.:) Megusia, no nieźle napisałaś?D Początkowo nie wiedziałam co o tym myśleć, dopóki nie dałaś sprostowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe cóz poradzić, że T jest akurat koło R i niezgrabne paluchy źle trafiły ;) zapomniałam jeszcze napisać, że dostałam tabsy na chrząstke, ale z doświadczenia wiem, ze efekty po nich są marne, jeśli nie żadne, a kosztują prawie 50 zl za opakowanie 15 sztuk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nic mi nie dały. Ale jest coś czego nie miałam. Litozine Forte. Ktoś mi mówił, że świetne. Miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, do tej pory miałam: Piascledine, Stavomax, Stawolux i odnovit no i zastrzyki. nie wiem czy nie lepiej byłoby kupić arthryl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam , nie odczułam by jakoś pomógł i kosztuje ponad 80zł no i jeszcze na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×