Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

za to można robić mnóstwo zbędnej teorii, zmieniając tylko nazwe przedmiotu, serwując go na przykład po raz 3 :P hehe nie wiem co mnie podkusiło na filologie, drugi raz bym tego nie zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, to szybko się pozbierałaś.:D No, fajne takie zabawy bakteriami muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście jeszcze? Ja z nudów już się udzielam na jakichkolwiek tematach:D Kachę to chyba wcięło już na amen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no antybiotyki dozylnie zwykle szybciej dzialaja niz tabletki;) co prawda dalej mam tep w granicach 38 ale juz jestemw stanie normlanie funkcjonowac:) mam nadzieje ze do nastpnego tygodnia mi przejdzie... bakterie to byl tlyko pzryklad jest wiele ciekwszych rzecyz najfajniejsza gentyka:D hehe zafascynowalam sie ciekawe na jak dlugo:P Hinter a ty co sie tak nudzisz??:> spac nie mzoesz czy jak??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam wszystko co miałam zrobić a spać mi się nie chce wcale. Jak tam dzisiejsza podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra też się dziwię, że nie chce mi się spać. Ale chyba sie zmuszę bo rano będę nieżywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj nie moglam zasnac:P a dzisiaj wstac:P ale pzrespalam sie w dzien wiec teraz sie edukuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro zamierzam iść do szpitala zrezygnować z zabiegu :) co prawda czuje, że to na pewno jeszcze nie koniec tenisisty, ale no risk no fun hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, przynajmniej stres zabiegowy cię ominie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środy i czwartki mam wolne, jutro zamierzam jechać, ale nie wiem czy sie zbiore, bo wypadły mi zajęcia, na których mi zależalo, a na inne nie opłaca sie jechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wogole stres zabiegowy nie udziela;P dziwne:P a to juz w przyszlym tygodniu..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie lepiej raz przeżyć stres i mieć święty spokój, niż potem się męczyć, ale skorzystałam z pierwszej okazji, żeby to odwlec w czasie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, może to jednak jakimś cudem samo przejdzie i żaden zabieg nie będzie potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zerknęłam na temat głodówki. Normalnie podziwiam ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy hurra-optymizmie można by zrobić takie założenie, ale myślac realistycznie takiego cudu sie nie spodziewam. nadzieje zawsze można mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile gloduja?? tez sie dziwie jak mozna bo ja sobie jedoznka nie zaluje przynjamniej tak mysle:P chcoiaz moja mlodsza siostra je 3 rayz tyle co ja:P nie wiem gdzie ona to miesci;p caly czas jest glodna a chuddaa jak nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3- 4 tygodnie. Szczegółów nie czytałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok, ja nawet pół dnia nie dam rady bez jedzenia:D Chyba jednak już idę, bo rano będzie ciężko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz ide bo jutro do dziakantu musze jechac wiec tez musze wstac;P dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kurcze chyba nici z mojego postanowienia, bo wyszła mi kiepska densytometria :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poszłam z marszu po załatwieniu sprawy w szpitalu, takie rzeczy musze robić spontanicznie heheh wynik jest dość kiepski bo t score = -2.5, a to jest granica osteopenia/osteoporoza, wg wskaźników wynik niższy bądź równy -2,5 to osteoporoza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontanicznie? heheh:) Ale chyba jeszcze da się coś z tym zrobić? Młoda bardzo przecież jesteś, nie? Jak się robi takie badanie. Bo to nie z krwi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×