Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Moje kolano też bardzo chrupało i trzaskało, a teraz o dziwo!!!!, jest ciche:) Bardzo to duży komfort, bo nienawidziłam tych dźwięków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróciłam, pani r. ma coraz ciekawsze pomysły, aż zaczynam się bać hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróciłam, pani r. ma coraz ciekawsze pomysły, aż zaczynam się bać hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz jaśniej? Co wymyśliła?:) Jakaś nowa diagnoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co tam nowego wymysliła:D Wiesz mnie też ciekawią te jej nowe pomysły:D Pierwszy raz słyszę o tak pomysłowym lekarzu:D zazwyczaj to oni preferują jeden typ leczenia się twardo go trzymają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chce biopsje mięśnia w celu wykluczenia eozynofilowego zapalenia mięśnia, które nie daje obrazu w badaniach laboratoryjnych tylko jest widoczne pod mikroskopem albo zapalenia powięzi (albo to to samo tylko uzyła 2 nazw?). Ponadto chciałaby mnie wysłać do stolicy w celu wykluczenia chorób genetyczno-autoimmunizacyjnych. A łokieć do zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oniemiałam, serio. A co to za choroby genetyczno coś tam i dlaczego aż do stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroby autoimmunizacyjne są to choroby z autoagresji: organizm zwalcza swoje własne tkanki, a do stolicy, bo tylko tam się tym zajmują, ale chyba się tam nie wybiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tych chorób jest więcej? I co one robią, wpływają na stawy? Oj nic nie kumam dziś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np.wszystkie kolagenozy są chorobami z autoagresji, a takich chorób jest sporo. w sumie to wygląda jak jakaś spiskowa teoria dziejów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to są kolagenozy? Da się to wyleczyć? Możesz podać nazwy tych chorób, może słyszałam, tylko nie wiem, że to jest to. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że tylko w stolicy takie badania robią. Bez przesady. Nie dziwię ci się , że nie chcesz jechać. Wywalisz kasę, zmarnujesz czas a badania będą wszystkie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. toczeń, tzn. ja na pewno nie mam żadnej kolagenozy, ale one są właśnie z grupy autoimmunologicznych, RZS chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to coś słyszałam w takim razie. Dlaczego pani r. to u ciebie podejrzewa, a ty jesteś pewna, że nie? Na toczeń na bank można zrobić w normalnym laboratorium, to samo przecież z rzs, więc po co do stolicy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na czym oparła ten wniosek? I skoro jest tego taka pewna to po co cię wysyła na badania do stolicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kolagenozy dają inny obraz kliniczny, a ja je wymieniłam jako przykład chorób z autoagresji, są też inne. w każdym razie powiedziała, że Kraków się tym w ogóle nie zajmuje, a jedynym ośrodkiem jest Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jaki obraz kliniczny dają? Kiedy robisz łokieć? I gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te inne choroby to jakie? Megusia, ty serio jesteś jak lekarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przecież nie znam, nie jestem lekarzem hehe a co do łokcia to zaczekam na ortopede, bo to z nim trzeba załatwiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to wiesz wszystko! Ja nie wiem nic o niczym, tu się dokształcam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jaki obraz kliniczny mogą dawać te choroby, pani doktor:)??? Fakt, na sobie najłatwiej. Gdyby nie moje kolano, nie wiedziałabym nawet z czego jest zbudowane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chyba tak zrobię ale wolę streszczenie od ciebie, bo tam pewnie cała masa i nie wiele zrozumię. Coś dziś same ciągniemy temat:D Masz jeszcze ten kurs w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, już skończyłam, teraz chodze tylko na chemie. a jak byłam ostatnio u lekarza medycyny pracy to gość mnie normalnie zrównał z ziemią swoimi poglądami na temat studiów medycznych i zawodu lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja jestem... tylko ze was czytam bo nie mam co pisac :D jeszcze 19 dni do artroskopii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówił, żebym nie szła na te studia, bo lekarze w Polsce mają przerąbane, a kobiety lekarze to mają gorzej niż sprzątaczki i on mi odradza i mnie ostrzega bla bla bla a na koniec stwierdził, że najlepiej by było żebym się nie dostała, bo to dla mnie jedyna nadzieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje Cię zniechęcić:P Może Twój lekarz boi się konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje Cię zniechęcić:P Może Twój lekarz boi się konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×