Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hinter jakoś dajemy rade:P Ja np dzisiaj na wfie miałam biegi i czułam się jak jakis słoń:P Megusia a skąd wiesz? Miałas jakieś badanie? I co to za entezopatie:P Czy jak to się zwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszły na USG kolan, bo jedną mam w lewym a drugą w prawym :/ a entezopatia to stan zapalny przyczepu mięśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha:D Ciekawe od czego CI się tak robi. A co Cię skloniło na USG kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u ortopedy i mi zrobił przy okazji, jak mu powiedziałam, że mnie boli. podobno robi się to z przeciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mogo Ci się to zrobić przez te biegi po schodach? Ja jeszcze nie miałam nigdy stanu zapalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wcześniej mnie to bolało, zresztą mam to cyklicznie, a teraz głównym winowajcą jest raczej aerobik hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa:P No tak:P Wybacz ale zapomniałam o Twoim aerobiku. A cyklicznie znaczy jak? Jakoś co konkretna ilośc czasu? Nie da się z tym nic zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to określony czas, ale często mi się to robi, np. gęsią stopke miałam w zeszłe wakacje i znowu mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam zapalaenie walsnie gesiej stopki i mialam szyne chyba 2 tygodnie ale ta ento...tak masakrycznie brzmi ze w zyciu bym nie pomyslala ze to to:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie każdy stan zapalny to entezopatia hehe musi być spełniony warunek, że jest to zapalenie przyczepu ścięgnistego mięśnia do kości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha:D aj skomplikowane to wszystko:P w kazdym bądź razie entezopatia brzmi znacznie poważniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to jest to samo co kolano skoczka, ta entezopatia w kolanie? W necie pisze, że tak?? Megusia, a gdzie masz tę nową entezopatię? Byłaś u mózga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugą mam przy przyczepie mięśnia półbłoniastego + kaletka maziowa. ale tam też już chyba miałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) dzis ustalilam termin artroskopii tylko ze chyba mi on koliduje z egzaminem:/ chyba napisze go juz we wrzesniu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my wlasnie tez:P no i nie bylam pewna kiedy mam wolne :P ale trudno jesli bede miec zwolnienie lekarskie to przysluguje mi 1 termin we wrzesniu prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to i tak kapa bo teraz cos z zajec pamietam a na wrzesien to bym sie musiala uczyc:(( moze mi sie uda zrobic tak zeby isc na wszytkie egzmainy:) w koncu tylko 2 dni bede w klinice a potem moge isc na jakis egzmain a raczej pokustykac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w sesji zimowej u mnie tak nigdy nie bylo ale sie dowiem:) dobrze ze mi powiedzialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nas tak pouczyli heheh można też wysłać pocztą i zadzwonić do sekretariatu, że zwolnienie zostało wysłane pocztą i one to zgłaszają wykładowcy - taka jest wersja oficjalna, a jak to wygląda w praktyce nie wiem, bo nigdy nie dawałam zwolnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. teraz w zimowej miałam zwolnienie, ale to było zaliczenie na ocene i babka nie chciała nawet tego świstka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestresowalam sie ta sytuacja cala;/ wolalabym normlanie podejsc do sesji ale tak jakos wyszlo z ta artroskopia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×