Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

kacha no to dobre wiesci:) ja sie wlasnie zabieam za pisanie wniosku do ubezpieczalni ale nie wiem jak sie za to zabrac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogolnie to dobrze :) trudne wyzwanie przed Toba... Ja w ogole nie lubie pisac a co dopiero takie rzeczy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie szukalam ale nic nie mam;/ bo to ma byc jakies podaie o ponowne rozpatzrenie szkody;/ cos moze wystukam:P bo pani kazala mi sie spieszyc zeby sprawa nie ulegla przedawnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieee... jakos zle stanelam i mi cos przeskoczylo i znowu mi sie cos rusza... ale nie tak bardzo jak wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem... mialam powiedziec lekarzowi ale przez to cale zamieszanie z pielegniarka ktora zemdlala wylecialo mi to z glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?? znowu chyba musze popanikowac:( czuje ze cos jest nie tak z tym moim kolanem:( a moze tak ma byc...nigdy nie mialam rekonstrukcji ale tez po zadnej artrokopii nie czulam sie tak jak teraz:(( moje kolano jest okropnie sztywne no i nie daje rady go za bardzo zginac:(( blizny mnie bola...no i starsznie szybko sie to kolano meczy a przeciez chodze o kulach i w ortezie!! np teraz troszke pochodzilam musialam troche upzratanac i zrobci cos do jedzenie i z kolanem fatalanie:(( jak myslicie panikuje i sobie wmawiam czy rzeczywiscie cos idzie nie tak??:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz telefon do lekarza to zadzwoń do niego, wtedy wszystko będzie jasne, bo nasze gdybanie nic tu nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam telefon ale glupio mi dzownic;/ dlatego chcialam was zapytac o zdanie a za tydzien mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też by mi było głupio i dlatego nigdy nie dzwonie , ale jakbym była ciężko przestraszona to jednak bym się przemogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym jednak zadzwoniła, niby tydzień to niedługo, ale w takiej sprawie to jest aż tydzień, a po co potem w razie czego przedłużać sobie leczenie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz pozno jutro zadzownie jakby co:/ zobacze co bedzie w nocy bo dzis w nocy mnie niestety bolalo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, tyle rzeczy robili ci naraz więc myślę, że potrzebujesz dużo czasu. A czujesz dalej to ciągnięcie? Mi też często się wydawało, że coś jest nie tak, a tak po prostu miało być. Z własnego doświadczenia wiem, że potrzeba dużo czasu. Ja bardzo dobrze czułam sie dopiero po 6 miesiącach, mimo iż po 3 tygodniach normalnie chodziłam bez kul i miałam całkowite zgięcie. No a niewiele miałam robione w porównaniu do ciebie:D Megusia, idziesz jednak po steryd do kolanka? Kacha, dziwne z tym ruszaniem. A miałaś tak przed artro czy po dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dalej mnie ciagnie;/juz sie nie moge doczekac tej wizyty chce wiedziec co sie dzieje z moim kolankiem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę do lekarza, hehe. Dziwnie jakoś:) Sandra, ciągnie tak samo czy coś mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie dość że w sobote to na 7 rano! ale jestem zdesperowana i nie miałam wyboru, poza tym specjalnie dla mnie przyjdą wcześniej, więc nie mogę wybrzydzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 7 rano?? Mam wrażenie, że ty w innym kraju żyjesz:D Sandra, tydzień jakoś przeczekasz a to tego czasu może jakiś problem minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×