Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Brzmi mało przyjemnie. A kiedy ci to robili? A z kolanem dalej tak samo czy coś odpuściło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałam 16-17 lat, 1-2 klasa LO. A z kolanem dziś lepiej, poza tym wzięłam Olfenik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olfenik, hehe, fajna nazwa:D A zabiegi już wiesz od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że od poniedziałku, w końcu to prywatny gabinet a w takich zwykle można zacząć od ręki, reklamują się nawet "bez kolejek" hehe tylko ćwiczenia moge zacząć dopiero za tydzień, na razie mam działać tylko przeciwbólowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już na samą myśl mi sie nie chce chodzić na te zabiegi, ale cóż zrobić :( zastrzyk rozwiązałby sprawe szybciej i na pewno skuteczniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- a które zabiegi na ciebie najlepiej działają??? - żadne :P ja chodziłam na tyle różnych zabiegów, ze już chyba nie wierze w ich skuteczność, ale nie mam nic do stracenia,no może oprócz czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam zabiegi bardzo pomagaja jesli chodzi o bol po tym tygodniu widac wyrazna roznice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :D mam nadzieje, że mi też pomogą. u mnie zmiana pogody i kolano znowu wariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie upał i własnie wrocilam z opalania:) ale chyba nie powinnam wystwiac tego kolana na slonce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było upalnie od rana, a teraz się zachmurzyło, wieje i grzmi i moje kolano już świruje, ja serdecznie dziękuje za taki naturalny barometr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam ze zmianami pogody:/ reka tez mnie czesto boli wtedy ale juz sie przywyczailam zywkle zaraz po burzy mi przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a był już taki czas, że pogoda nie miała wpływu na mój stan, ale teraz wróciło i to chyba ze zdwojoną siłą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na mnie też pogoda tak działa... Teraz też to odczuwam, chociaż zmiany nie są gwałtowne bo burza wczoraj była juz, ale wyczuwam swoim kolanem że to jeszcze nie koniec:D Megusia jak tak całą siłą na miednicę? Co to dało? Pewnie musiało boleć... A jeżeli chodzi o zabiegi to mi też raczej nie pomogły. Ale jak już masz te karnet to idź:) I tak masz teraz dużo wolnego pewnie z okazji wakacji:P Sandra a jak się czujesz po tym opalaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bolało :) do tego w ogóle trzeba było się specjalnie ustawić, potem było szarpnięcie, strzał, odblokowywały się stawy krzyżowo-biodrowe i po sprawie. ale chyba jakby ktoś patrzył na to z boku to nie wyglądało za ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak:D Nawet teraz jak już co n ie co napisałaś to nie umiem sobie tego wyobrazić bez bolowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, trudno sobie wyobrazić, że to nie bolało:) Na moje kolano pogoda nie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje kolana tez pogoda nie wplywa... ale za to na biodra, czasem nadgarstki i kostki ma wplyw :P ale czasem... :P i zawsze jak wezme jakis ibuprom czy cos to przechodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, jaki z tego wniosek? Musisz wszystko zoperować:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta... bo nie mam co robic :P wole narazie brac sobie ibuprom jak jestem w takim stanie... a w dodatku to sie rzadko zdaza... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nie próbwałam brać niczego przeciwbólowego, bo jest to aż tak uciazliwe żeby się faszerować:P Za to z tego wszystkiego poszłam spać pod wieczór, niedawno się obudziłam i nadal chce mi się spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie przewaznie jak juz zacznie tak bolec to jest straszne... :) na szczescie czesto tak nie jest :P To idz spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze że sam ibuprom Ci wystarczy:) Skończę buszować po naszej-klasie to pójdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×