Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nie no wiesz u mnie w przychodni tez to tak wyglada:P ale w klinice rehabilitant z kazdym cwiczy wiec nawet nie mozna z nikim pogadac:P ale jest na co popatzrec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam dzisiaj tak pobieżnie co napisałyscie jak mnie nie było:P Megusia co w końcu z tym Twoim skierowaniem na łokieć? Masz czy nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem..:P cierpiaca a wrecz umierajaca:(( znowu zrobilam glupote ale nawet sie nie pochwale:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee...bo totalna kretynka ze mnie;/ a mam jeszcze pytanie do tych blizn waszych napewno was nic nie ściagało, ciągnelo ograniczalo ruchy?? bo ja kurcze cuzje tak jakby gdzies ok 1cm pdo skora miala kolejne szwy i takei wrazenie jakby to one uniemoliwialy mi ruchy;/ rehabilitantka gadala ze tam sie moze ropa zbierac ale dzis powiedziala ze raczej byloby jakies inne objawy widac;/ boje sie ze to jakies zrosty albo cos;/ ratujcie i powiedzice ze tez tak mialyscie bo ja juz mam dosc komplikacji!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam... po pierwszej artroskopii mnie ciagnely szwy z powodu spuchnietego kolana a nie wiem jak przy zginaniu bo nie zginalam... a po drugiej artroskopii zginalam kolano jeszcze przed zgieciem szwow to mnie ciagnely i wlasnie nie moglam za bardzo zgiac go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szwy ciagna to normlane ale to moje ciagniecie jest prawie identyczne z tamtym;/ nie pzrypominam sobei takich atrkacji przy innych bliznach a troche ich mam:( panika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, niestety nie przypominam sobie aby coś mnie ciągło przy zginaniu. Odczuwałam jedynie takie zgrubienia pod bliznami ale one do tych zgrubień nie przyrosły. Za jakiś czas możesz to sprawdzić. Jak się dobrze zagoi, to złap za bliznę i pociągnij do góry. Jak będzie luz to ok, a jak pociągniesz też to zgrubienie razem z blizną, to może być zrost. Ale nie martw się na zapas. To jest ciągle świeże:) A teraz mów co narobiłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa... :P to sorki... :P to ja nie wiem czy takie cos mialam bo nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha a teraz nie masz czegos takiego?? normlanie zginasz prostujesz i nic?? Hinter jak mam podniesc skore do gory?? ja nawet w zdrowej nodze nie umie podniesc skory do gory;/ chyba mam za malo jej:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie zginam normalnie... po pierwsze blizny mnie bola przy zginaniu, po drugie boli mnie w ogole cale kolano jak pewien kat przekrocze :P a w dodatku mam tak ze jak troszke dluzej posiedze z noga zgieta wiecej niz 90st. to potem jej nie moge wyprostowac bo boli i tak jakby mi sie nie wiem... zastalo kolano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra ja tak miałam. Ale to tylko przez krótki czas bo potem przeszło. Nawet mnie to nie zastanawiało bo wydawało mi się że to nic takiego:P Samo przeszło:) Może Tobie także przejdzie. A no długo mnie nie było:P Ale już jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba źle sie wyraziłam:D Chodzi o to, aby położyć dwa palce na końce blizny ii ją tak jakby zmarszczyć. Jak palce się stykają to nie ma zrostu, a jak czuć coś pod blizną to kto wie... Sandra, nie martw się na zapas!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba bede musiec poczekac z tym sparwdzaniem bo poki co moja skora jest nadzwyczaj wrazliwa;/ biedna pani rehabilitantka musi sie ansluchac moichch jekow w czasie lasera hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Sandra ma racje... ja bym sie na jej miejscu bardzo o wszystko martwila... :P bo sporo przeszlas... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, pewnie byśmy się martwiły, ale jeszcze nic nie jest przesądzone. Boli cię podczas lasera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie troche Cię tam nastraszyli, ale popatrz na to z tej strony. Jesteś jakby nie patrzeć świeżo po zabiegu. Skora jest inna, blizny świeże itp a przy każdym zabiegu mogą wystąpić inne dolegliwości. Trzeba trochę poczekać żeby się troche to wszystko 'ulezało'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co cię dotyka podczas lasera? Ja to urządzenie miałam nad kolanem więc nic mnie nie dotykało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to Cie dotyka? ja podczas lasera sie ulozylam i tak lezalam... mnie nikt nie dotykal... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strama sie czekac cierpliwie ale na bieząco wole sie upewniac ze wszytko idzie w dobrym keiurnku,, mam zapisany masaz blizn pooperacyjnych, kolana i uda ale to w 4 tygodniu chyab dopiero:(( wtedy pewnie rehablitant wyzuje jak cos bedzie nie tak:) tyylko ja nie wiem jak ja mu wogole pozwole sie dotknac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×