Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Wiem jaki to laser:P Faktycznie przy takiej skórze zaraz po atro może być to bardzo bolesne. Mnie bolało bez artroskopi jak mi mocniej wcisneła albo jakos przejechała po rzepce albo po jej krańcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie boli wszedzie gdzie mnie dotyka;/ a ona sie tak straa delikatnie a ja płacze pzry tym;/ glupio mi ale nie moge sie powstrzymac normlanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo... a ja jutro znowu ide na zastrzyk... hehe... chyba wykupie sobie w tej poradni ortopedycznej jakas karte stalego pacjenta :P moze przynajmniej bedzie zapewnione zawsze miejsce siedzace z taka karta... :P ale pewnie takich kart nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ultradzwieki by byly tak szybko... przeciez te blizny napewno nie sa dobrze jeszcze zagojone a do ultradzwiekow jakis zel jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie też bym płakala bo mi się zawsze zbiera jak mnie coś boli a to to dopiero musi być ból. Kacha no może im podsuniesz taki pomysł i zaczną robić takie karty:P Może niekoniecznie na miejsce siedzące w poczekalni ale np na szybką rejestracje i krotsze kolejki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i ultradziweki to chyba na pradzie sie opieraja a janie moge miec z pradem:P w kazdym razie jestem pewna ze to laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ja nigdy lasera z dotykaniem nie mialam :P i chyba dobrze bo bym uciekla bo mnie wszystko smyra... ja to sie pompuje ciezko jak mnie lekarz bada :D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, nie dziwię się, że płaczesz. Jak mi by ktoś tak dotykał w pierwszych dniach po artro też bym ryczała jak bóbr. Tyle, że po 2,5 tyg. nie było już źle przy dotykaniu. Pewnie ty potrzebujesz więcej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wlasnie HInter do tego caly czas zmierzalama wy mi mowicie ze panikuje:P po zadnej artro nie mialam takich dolegliwosci a teraz juz tyleeee czasu minelo a ja dalej nie mgoe sie dotknac i ciagna mnie blizny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ultradźwięki nie opieraja się na prądzie. To jest takie coś jak laser, tylko słuchawka jest większa i metalowa. i stosuje się to na takim jakims tłustym płynie. Słuchawka wytwarza ciepło przy zabiegu i jest przyjemna:P No ale przy takiej skórze jak Twoja teraz i przy świeżych bliznach raczej tego nie stosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, ale przy tamtych 3 ci ie zrobili nawet połowę z tego co teraz przy tej jednej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie wiem. A czy te wyglądają jakoś inaczej niż pozostałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedziec za siweze zeby porownac a nie pamietam ajkie byly tamte pzreciez jak mnie nie bolay to sie im nie pzrygladalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie byłoby dobrze:D A jakie masz zgięcie na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 to nie za dużo. No ale z czasem musi być więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiedz na tej wizycie lekarzowi o tych bliznach. On Ci może coś więcej powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) A no troche napisałyśmy:P ALe nie jest to jakos strasznie dużio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×