Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No ale teraz nie masz wyjścia. Czy ona miała jakiś pomysł na leczenie dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do Was pytanie. Moze slyszalyscie o takiej chorobie (to jest zespół jakiś tam) ktory objawia sie podwyzszonym poziomem bilirubiny i tym ze sie czlowiek jak np sie stresuje, po wysilku fizycznym i roznych takich robi sie zolty? bo wlasnie nie pamietam jak to sie nazywa a ciekawa jestem co to za choroba dokladnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, i co to w końcu było? A jak tam kolana twojego taty? Jak twoje? Megusia, jak tam zabiegi?:D Jesteś już gwiazdą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już 3 rehabilitant zajmował się moim łokciem i jak zwykle było zdziwienie że to ŁOKIEĆ TENISISTY, a jak powiedziałam ile go mam to już w ogóle hehehe widocznie rzadko mają tam takie młode rozpadówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no to jednak wyrastasz na gwiazdę:) Jakaś ulga minimalna chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Zespół Gilberta :) kolano moje dobrze:) mojego taty boli ciagle ale on jest uparty i pewnie pojdzie do ortopedy dopiero jak nie bedzie mogl chodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez nie dopuki lekarz mi o tym w szpitalu nie powiedzial :D i rzeczywiscie to nie z tej dziedziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze sie przyda :) na poczatku jak mi to lekarz powiedzial ze to moge miec to sie przerazilam a potem stwierdzil ze jednak nie mam tego bo nie jestem zolta :) :P i badania te ktore zrobili w szpitalu byly wporzadku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdecydowanie dobra :) mimo ze ten zespol to nic groznego ale nie chcialabym byc zolta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w rtg podjerzenie zmian naciekowych w płucu, to jest dopiero mało ciekawa perspektywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×