Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

cały czas miałam plan, żeby nie iść heheh ale oczywiście mama powiedziała, że nie wypada, więc iść musze :/ na częście wesele jest na miejscu, więc jak będzie głupio to wróce do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo bliska rodzina:D Powiedz, że noga tak cię boli i nie dasz rady iść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia może nie będzie tak tragicznie:) No chyba że faktycznie zdecydujesz się na tą szynę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do soboty może mi troche odpuści po tabsach i zabiegach. dobra ja chwilowo zmykam, ide do kościoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo Julcia wyjechala :P a ja bylam w niedziele na dzialce i nie wiem jak u Was ale u mnie straszna burza byla... jak wrocilam do domu to neta nie mialam... i mokrego grilla na dzialce mialam ale i tak bylo wesolo mimo tego deszczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy tez tak mialyscie po artroskopii ze np. jak siedzialyscie ze zgietym kolanem chwile ale to mialyscie problem zeby wyprostowac a jak stalyscie na wyprostowanej nodze to mialyscie porblem ze zgieciem bo bolalo? bo ja tak mam od artroskopii i myslalam ze minie jakos a to 5 tydzien i nic a nie przypominam sobie zebym takie cos miala przy pierwszej artroskopii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam mam, ale miałam to też przed artroskopią, po prostu bezruch jest dla mnie najgorszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zaczne sie bardziej ruszac to przejdzie? bo jak narazie to tylko chodze (dosyc duzo) i nawet juz przebiegalam przez ulice jak mnie tramwaj chcial przejechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:) mam pytanie znowu:P moze troche glupie ale jak myslicie jak bede na sile ruszac kolanem to moge sobie rozerwac te blizny??;/ bo pewnie pelno krwui by bylo i wogole:(( a ja mam takie wlasnie wrazenie jak zginam ze mi je rozerwie:(( musze sie pozbyc tych zrostow sama bo jak mi zaczna je rozrywac na rehabilitacji to znowu pewenie bede wyła z bólu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×