Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

wysłali mnie nawet do pumonologa, tylko nie chcieli mi powiedzieć o co chodzi i omijali mnie w szpitalu szerokim łukiem, nie odpowiadając na pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie zestresowałam, ale w sumie do końca nie wiedziałam o co chodzi, dopiero w wypisie sobie przeczytałam opis tego rtg i wszystko stało się jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chociaż tyle ci oszczędzili. Do pani r idziesz tego 30-ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mi od razu powiedzieli co jest w tym opisie to nawet bym sie nie przejęła, a oni zrobili z tego wielką tajemnice i cyrk na kółkach, a ja nie jestem taka głupia, żeby się nie zorientować, że coś jest nie tak, gdy wszyscy zachowują się co najmniej dziwnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wnerwia, jak lekarz jest prawie obrażony gdy pacjent coś się orientuje w tematyce medycznej, tak jakby wszyscy pacjenci byli totalnie nie edukowani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to ja ostatnio miałam wypas, normalnie przesunął mi ekran od usg żebym sobie mogł pooglądać :D co prawda nic tam nie wiedziałam, ale zawsze to frajda dla takiego czuba jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej było jak dyskutowaliśmy o endoprotezoplastyce stawu biodrowego i osteotomii i ja sie zachwycałam jak to super wygląda taka operacja i jak bardzo bym chciała zobaczyć taką w wersji live z zaznaczeniem oczywiście, że nie na mojej własnej nodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy przy zaawansowanej koksartrozie albo złamaniu szyjki kości udowej, oteotomie np. przy wrodzonym zwichnięciu bioder, gdy zmiany zwyrodnieniowe nie są jeszcze bardzo zaawansowane. zabieg polega na przecięciu kości i zespoleniu jej śrubami w bardziej optymalnym położeniu w panewce stawu biodrowego (zabieg wygląda naprawde imponująco :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie tak naooglądałam tych operacji to stwierdziłam, ze biodro jest w razie czego najgorsze do roboty i jak mam akurat faze bólową biodra to mi sie te zabiegi przypominają, ale na szczęście nie mam jeszcze żadnej obsesji na tym punkcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nawet nie chodzi o kolano, ja po prostu w ogóle nie chciałam iść, bo nie lubie takich igrzysk dla rodziny i znajomych heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide na zastrzyk Megusia, ja tez nie lubie takich imprez... :P jak mysle ze mam gdzies isc na jakis wlasnie slub czy komunie to mi sie odechciewa wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam niedawno z zastrzyku. Nie bolał. Ale zapytałam się ortopedy o pilke nozna a on tylko spojrzal na mnie i powiedzial ze nie. i tyle ... poszedl cos tam pisac w karcie i wyszedl bo mu sie gdzies spieszylo... Nawet czasu nie mial zeby pogadac. I byl z nim jakis inny ortopeda (goscia znam tylko z oddzialu) no i on mial czas zeby ze mna pogadac... ale nie gadalismy o tym dlaczego nei moge grac... tylko byl bardzo zaskoczony tym ze gralam w pilke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja bym sie na pewno wykłóciła z lekarzem i zażądała szczegółowych wyjaśnień dlaczego nie moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×