Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

To, że lekarz zabronił jeszcze nie świadczy, że grać nie będzie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co zrobie. Napewno pokope sobie pilke troche tak na podworku czy na w-fie ale to juz nie bedzie to samo... ja bym wolala w klubie. Ja tez chcialam sie dowiedziec dalczego co i jak ale nie zdazylam... cale szczescie ze nast. wizyte mam u innego lekarza... on mi napewno powie bo on jest fajny :) No ja sie staram sluchac lekarzy ale nie zawsze to robie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko szkdoa ze nast. wizyta jest dopiero 3 wrzesnia... :/ w dodatku do nowej szkoly ide i juz mnie nie bedzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, dlaczego nie możesz to odpowiedź jest prosta. Ten sport przyczyniłby się u ciebie to postępującej degeneracji chrząstki. Dlatego wg lekarza nie powinnaś już grać. No ale wybór i tak jest twój. Megusia, jak to się użalała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że ja jestem taka biedna, bo nie dość, że łokieć to jeszcze kolano, a jak słyszą ile mam tego tenisiste to już w ogóle heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile to już trwa z tym łokciem? Ale nie pogarsza sie chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwa to już półtora roku, nie pogarsza się na szczęście, ale też się nie polepsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpukać dobrze, takie ostre jazdy to funduje mi zwykle raz w roku, więc licze, że na razie będzie spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam dzis wizyte:) ale dopieor wrcoilam bo mnie wyprawa zajmuje caly dzien mam daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz nic mi nie zrobil ale rehabilitacja..katorga..;/ cala droge do domu ryczalam;/ teraz jak wzielam przecwbolowe to mi troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a co lekarz powiedział? Co ci robili na rehabilitacji, że tak bolało? Megusia, już myślałam, że idzie ku dobremu, a ty mi tu mówisz, że biodro, ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zawsze jest ruch w interesie, mam tylko nadzieje, że to biodro nie będzie szczególnie uciążliwe przy ćwiczeniach i że te ćwiczenia to nie będzie UGUL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UGUL to taka nazwa, w ofercie jest "ćwiczenia czynne w UGUL-u", tylko, że ja nie chce tam wisieć, wole inne ćwiczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×