Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

W przyszłym tygodniu wyjeżdżam, więc na pewno nie będe chodzić na głupie zabiegi, a nie mam zamiaru z ich powodu rezygnować z wyjazdu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie głąb, bo nie słyszałam. Ale skoro jezioro to brzmi super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak myslałam to wszystko co sie dzialo w tym tygodniu z moim kolanem to na zmianę pogody. Dzisiaj chmury, burza deszcz leje, a jeszcze wczoraj upał i bezchmurne niebo. Tylko tyle że dzisiaj z tyłu kolana zrobił mi sie jakis \'gul\' nie wiem jak to nazwać. Wiecie może od czego to może być? Bez względu na to czy noge mam wyprostoowaną czy w zgięciu czuje że to tam jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to torbiel beckera ? albo cos podobnego ? ja sie nie znam :P jesli Ci to przeszkadza to moze idz do ortopedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a boli Cie to? dziwne ze tak z dnia na dzien cos takiego sie zrobilo.. ja bym na Twoim miejscu odwiedzila ortopede jezeli by Cie to bolalo i nie znikało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie zniknie to już napewno pójdę. To nie boli. Tylko tyle że jest i ja to czuje. Zobaczymy co z tym będzie. Na razie to za chwilę musze leciec po zakupy na ciasto jak wróce to sobie przesmaruje ketonalem albo innym czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia u mnie takie zgrubienie to byla narosl na wiezadle czy jakos tak :P w kazdym razie juz tego nie mam:) moj tata ma z kolei torbiel i jak to sie usunie to to odrasta i to ciagle wieksze..;/(to tak na pocieszenie) ale ja mialam np torbiel na nadgarstku i jak mi usuneli pare lat temu to juz mam spokoj:) wiec to zalezy jakie sie ma do tego sklonnosci chyba:) ale jak ci nie zejdzie to idz do lekartza albo do razu zrob sobie usg na wlasna reke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Teraz już tak tego nie czuje jak rano. Nie przeszkadza mi, nioe boli. Tylko porównując dotykiem oba kolana to na tym jednym z tyłu bardziej odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak juz ci to znika to nie wiem co to bylo:P ale ciesz sie:) hehe mnie dzis tak bola miesnie od cwiczen ze masakra:P ale to dobrze przynajmniej wiem ze pracuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia chetnie bym ci pomogla ale wiesz ja sie nie znam:(( ewentulanie na lakotkach i wiezadlach ale to raczej nie to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam:P pewnie przydałby sie lekarz ale nie wiem czy się wybiore:P A co do znania się to ja także się nie znam:P A jeżeli chodzi o łąkotki, to jak to jest. Kolano się blokuje, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mnie przeskakiwalo i sie blokowalo dodatkowo boli przy ucisku w miejscu szpary stawowej(chyba dobrze to miejsce nazwalam:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dalej masz to zgrubienie?? bo wiesz znajomy mi mowil ze to zgrubienie to moze byc tez przerost blony maziowej ale tobie chyba ja usuwali w czasie artroskopi??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi usuwali ciałko tłuszczowe. Poza tym to nie to kolano:P To jest na tym nieoperowanym (lewym). Wiesz co ja teraz to już sama nie wiem. Dzisiaj dałam dotknąc obu kolan tam z tyłu mojej mamie po czym ona stwierdziła że z tym lewym jest ok a jak już cos mam mieć to na prawym:P Ale dzisiaj miałam w tym lewym kolanie tam z tyłu taki piekący ból. Fakt faktem, że tylko rano przez jakies 20 minut:P Potem przeszło:) A gdzie jest tak sczelina stawowa czy co to tam było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpara stawowa jest z boku po wew stronie kolana w kazdym razie to tam ma bolec jak jest uszkodzona lakotka przysrodkowa no a o bocznej nic nie wiem bo moja jest zdrowa:/ wiesz co moze sobie to obklej plastrem chlodzacym lub rozgrzewajacym?? one sa napawrde skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie boli po zewnętrznej stronie. Przy obciazonej nodze, czasami nawet jask noga jest w spoczynku. Kiedys dotkęłam to miejsce i zabolało, ale to tylko raz teraz jak dotykam jest normalnie. A jakie to plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to moze byc zwykle przeciazenie:) sa takie plastry PREL BLUE (chlodzace) I PREL RED (rozgrzewajace) ja uzywalam tych chlodzacych ale z czytstym sumieniem moge ci je polecioc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym że ja nic takiego nie robie żeby tą noge przeciazyć:P sportów nie uprawiam:P Chodzić też dużo nie chodze:P Ostatnio pojechałam z chłopakiem do kina. Seans był spoźniony a wiadomo jak to w kinie nie ma jak nóg wyprostować i po 15 minutach chcąc ruszyć nogami poczułam że rzepkę mam w jakimś dziwnym miejscu. Ruszyłam nogą to tak trzasnęło że po całej sali kinowej sie poniosło:P Potem filmu było jakieś 1.5 godziny i jak wyszlismy to noge miałam jakąs taką nienaturalną jakby krzywą i dopiero po poł godziny było w miare normalnie. No i bolało oczywiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja siie nie znam jak juz pisalam:P ale przeciazenie moze sie zrobic tak samo od siebie:P z ta rzepka to tez nieciekawie moze masz ja krzywa tak jak ja?? bo ja mam dokladnie takie same akcje i karza mi cwiczyc miesien czworoglowy i wszystko ma wrocic do normy:) wiec moze troche pocwicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×