Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

rząd ma teraz temat zastępczy, więc co sie będzie przejmował jakimś tam protestem pielęgniarek i lekarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak rzeczywiscie... jak przez ostatnie dni to tylko o protescie mowia to teraz tylko o Lepperze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie pogrozili przedterminowymi wyborami i samoobrona posłusznie zostala w koalicji. Tam sie liczą tylko stołki i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze?? to ja sie kompletnie an polityce nie znam ale wiemejdnmo z wkazydm kraju nie ma tylu oszustow co u nas;/ a te wszystkei strajki to paranoja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A was znowu laski niema... Będzie wpierdol jak się Malina dowie gdzie przesiadujecie :D:D 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to forum jednak sie okazalo super... przynajmniej mamy gdzie uciec jak ktos nas wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no wlasnie;P bo ona chyba nie do konca rozumie slogan mlodziezowy i nie wie co czyta a potem na mnie wyjezdza:P jak jej nie pasuje to po co wchodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie... kurcze ona chyba mysli ze my razem z nia to bedziemy przyzywali ze ma chore kolano... to moja babcia lepiej kapuje to co mlodziez mowi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wlasnie szukalam tego topicu... Gdyby nie to ze my tam siedzimy i cos piszemy to przeciez to forum by zamarlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gadajmy u siebie;P bo musze pzryznac ze juz sie do was pzrywiazalam dziewczynki;P ale tych kobietek to nie rozumie to nei jest zadne powazne forum;/ jak chca dokladnych inf niech ida na jakies zdrowie.pl a nie tutaj na ogolnym az huczy od chamstwa, braku kultury i totalnei bezsensownych wypowiedzi i jakos nikomu to nie przeszkadza;/ a my tu pelna kultiurka, pomocne i jeszcze nas zjada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×