Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nieee ja widzialam inny taki an ktorym lekarz dopieor to robil byl okorpny ten film...ale twoj tez obejrzalam i nie wiem co powiedziec...bo malo slow...to jest STRASZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest okropne ;/ Zaraz poszukam na necie jakieś... Ale ja bym nigdy się nie zdecydowała na aborcje. To jest morderstwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie potrafie zoruzmiec jak matkam moze sie zgodzic zabic walsne dziecko...bo lekarz dla kasy ale matka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie właśnie wyszło słońce, ale całkiem niedawno padało, dobrze że zdążyłam wrócić z roweru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nareszcie jest ciepla woda bo nie bylo przez 2 tygodnie bo rury wymieniali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zaraz chyba bedzie burza jeszcze na dodatek;P a co zakupilam no to troche kosmetykow;P bluze i bokserke:P a bylam po jeansy ale to nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh zawsze jak sie idzie po coś konkretnego to kupuje sie cos innego ;) jak będę w czwartek na Śląsku/ Zagłębiu :P to też sie wybiore na zakupy, już sie nie moge doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio a teraz sa swietne obnizki:P jedyny ich minus to ze wypzredaja letnei rzeczy a takowe juz arczej mam;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli gdzies koło mnie :D Ja ostatnio w K-cach byłam po bluze i wyszłam z 3 parami spodni i nowymi butami. Ehh :P A teraz filma oglądam więc panie wybaczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko jedne problem, odkąd sie zwiozłam do domu nie mam miejsca w szafach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio malineczqa ja tez robie zakupy w k-cach:P hehe megusia ja w tmy roku zrobilam takie porzadki w szafie ze byla prawie pusta:P teraz ja zapelniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chyba zrobie czystke, ale w sumie to mało mam takich rzeczy, w których nie chodze, chyba po prostu za dużo kupuje heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Mysłowicach to 10 min mam tam :D Jeszcze 30 min filmu. Zaraz wracam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie Mysłowic :P pociąg sie tam strasznie wlecze, złaszcza jak przejeżdża przez tę cudną kopalnie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mysłowice takie piękne niesą :P Widze żeśmy się dobrały :d hehe Ja miałam rosół z makaronem i makaron z sosem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam :P Ale fontanny nam zrobili :D:D W Katowicach był KoRn :(( W Chorzowie Linkin Park.. wszystko tak blisko a tu bilety za 200zł. Pfff :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×