Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ja wolałabym nie wiedzieć czy będą mi wiercic czy też nie:p Moje kolano bez latania przeżyło marsz po Wrocławiu do kina. Ale za to dopadło mnie przeziębienie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tylko była skuteczna, chociaż nie wiem czy Cie coś boli, bo jeśli nie to nie wiem jakie to ma mieć działanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia mam prosbe:P wytlumacz mi co to na studiach sa laborki?? wiem glupie pytanie ale nie wiem a to bedzie moje pierwsze zajecie:P jest nie na temat ale w koncu to ansze forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to to forum chyba nie ma tematu okreslonego :) i to jest dobre bo nikt nam nie gada z piszemy cos nie na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ja mam tylko wykłady, ćwiczenia i konwersatoria ;) ale laboratoria to są chyba ćwiczenia w jeszcze mniejszych grupach niż normalne ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakis juz mam ale nie ma jeszcze grup wiec i tak nie wiem co i jak z planem;/ a z tym kolokwium to troche pzresadzili w pierwszy dzien na pierwszych zajeciach:((( nawte nie wiem czego sie spodziewac;/ masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jakiego pzredmiotu to nie wiem ;/ ale podali nam kilka zagadanien ktore maja obowiazywac;/ tak anaprwde to na wszytkei zagadanienia moglabym odpowiedziec juz teraz ale pewnie tu nie chodzi o taka wiedze licealna tylko o cos wiecej;/ a skad ja niby mam wziasc to cos wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wiesz megusia fajnie sie mowi:p bo ty jzu to wsyztko wiesz i znasz;/ mnie na tych studiach tez nie zalezy ale nie cche wyjsc na glupka pzred innymi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... trzeba troche wybic... to sie zrobi mniej :P Wlasnie ogladam polsat zdrowie i wymieniaja staw biodrowy... Juz po raz kolejny to oglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jakaś plaga na zabiegi. Kacha, a jak tam twój szkielet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ja ogladam jezeli cos ciekawego jest...;P tylko szkoda ze ciagle powtarzaja te operacje :P Moj szkielet?? Hmm... dobre pytanie... jakos sie trzyma ale musze przyznac ze jedno kolano o wiele mniej mnie boli (to po artro) ale co z tego jak drugie kolano nawala coraz bardziej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ogladam meczyk naszej reprezentacji w siatke :) Normalnie sie zdenerwowalam bo w tamtym roku w ogole nie cwiczylam, jedynie troche w I semestrze. A teraz jak juz wreszcie moge ciwczyc to nie cwicze bo babka sobie poszla na jakas operacje i jej nie bedzie a zanim znajda za nia zastepstwo to troche minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... no ja o tym myslalam ze bym mogla sobie cos zrobic i sie ubezpieczylam :D ale i tak szkoda ze nie mam w-fu :) A jak tam Twoje kolano.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×