Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Sandra, i kto to mówi:), wielbicielka artro:) Moja będzie , ale nie od razu. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema dziewczynki:*:*:* nie pisałam bo jakoś tak wyszło... ale teraz muszę wszystko opowiedzieć:P to tak... czeka mnie teraz artro tylko że lewej nogi:( ale nie mam co sie matwić bo jak zawsze będzie wszystko okey:D to tak... byłam u lekarza... tam w katowicach, bo mnie bardzo bolało kolano:( i powiedział że mam chondro... ale o tym wspomniał już 3 miechy temu tylko ono nie bolało... teraz mam jeszcze płyn i rzepka mi sie wysuneła i nie jest w tym miejscu co trzeba... teraz będę miała rezonans magnetyczny w Sosnowcu... dokładnie 6 października... bo na kościach mam jakieś plamy (tak wyszło na prześwietleniu) i lekarz nie wie co to... mam nadzieje że wszystko bedzie okey... do lekarza z wynikami jade 8 października z wynikami i wtedy zadecyduje kiedy operacja... i artroskopia... lub tylko artro:( no nic... jakoś to będzie:) ważne żeby mieć nadzieje:*:*:* pozdrawiam wszystkich:*:*:) jak cos będę wiedziała to napisze:) papa pozdro 4 all kolanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karsia, powala mnie twój optymizm i chyba trochę przeszło na mnie. Moja artro jak pisałam grudzień/styczeń. Karsia, może będziemy miały terminowo podobnie?:) Czy ty coś trenujesz czy tak samo wyszło z kolanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karsia dobrze ze jestes tak nastawiona :) grunt to dobre nastawienie a nie zamartwianie sie wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karsia to juz bedziemy dwie po dwoch artro bo poki co bylam sama;P tylko ze ja mialam na to samo kolano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Kacha, napisz coś ciekawego:) A Megusię gdzie wcięło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a ty już kończysz zabiegi, nie? I co, owocne choć trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jutro już ostatni raz :D na razie nie widze żadnego efektu, powiedziałabym nawet, że czuje lekkie pogorszenie :/ odczekam troche i zgłosze się na wizyte kontrolną 10 października, może do tego czasu coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o zabiegi, to moja fizykoterapeutka ostatnio mi mówiła, że właśnie w trakcie i do 2-3 tygodni po zabiegach można czuć że jest gorzej, ale później powinno się wszystko unormować... Nie wiem ile w tym prawdy bo ja nie czułam się ani lepiej ani gorzej;p A jeżeli chodzi o maści to przed artro używałam ketonalu i osobiście byłam z niego zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wyszło że nie przejmuję się:) nio Sandra teraz będziemy we dwie:P nie będziesz sama:) co ma być to będzie i już. Hinter a w jakim szpitalu będzie Twoja artro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi mówili że tak od około 6 zabiegu powinno się czuć poprawe, ja tam nigdy nie czułam żadnej poprawy, a zdarzało się że bylo gorzej i to niestety nie mijało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czmeu na mnie nie podzialal posamrowalam sie tylko raz moze dlatego jak bede systematycznie wsmarowywac to moze zacznie dzialac;/ a jak nie to pojde i kupie ben-gay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz radził żeby najpier przed posmarowaniem rozgrzać kolano bo wtedy maść ma lepsze efekty. Dochodzi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na a ja od wczoraj zaczelam systematycznie cwiczyc bo za tydzien do lekarza :P ciekawe co mi powie, i co teraz mi przepisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce tego bo mi sie nie bedzie chcialo jezdzic do matki polki :P:P ale wole to niz zastrzyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi sie przytrafilo?? nigdy nie zngadniecie wiec wam powiem:P W domu spie na lozko pietrowym, i oczywiscie ja na pietrze i dzisiaj chcialam wstac no i na drabinkach strasznie mnie kolano zabolalo i zlecialam no i skrecilam kostke, ale nie mam spuchnietej ani nic z tych rzeczy ale bardzo boli, bardziej niz to jak mi lekarz ja wykrecil :/ Ale najwazniejsze ze nie ma opuchlizny :D Mam nadzieje ze jutro nie bedzie juz bolalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×