Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Tak, wiem że jest bez recepty aczkolwiek denerwuje mnie to że musze je brać;p ciekawe czy kiedyś będę mogła przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych blizn to ja mam ciagle takie cos tylko nie wiem czy o tym samym mowicie :D jak np. usiade na przeciwko lustra i zegne noge to tam gdzie sa blizny mam wlasnie tez takie buly :D ale mi to nie przeszkadza:D bardziej mi to przeszkadza ze nie czuje jednej strony kolana jak dotykam:D i przez to jak sie uderze to mnie ze 3 razy bardziej boli to miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na opakowaniu jest napisane ze kosztuje 79zl ale w internetowych aptekach jest po 30 zl nawet po 15zl wiec nie wiem ile kosztowalo wkoncu :D ale dziadek mowil ze duzo zaplacil ale nie chcial powiedziec ile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, a ja ciekawa jestem czy taka glukozamina jak sie ja tak dlugo bierze to czy bardzo szkodzi watrobie :P najwazniejsze jest zeby dzialala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie wyłykasm kolejne opakowanie MgB6 potem znowu przestane i jak po raz kolejny raz wrócą to pójdę do lekarza i niech myśli bo ja całe życie na tabsach jechac nie będę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ta kolezanka dzisiaj miala jakas jeszcze jedna operacje i bedzie miala noge przez dwa miechy w gipsie :/ w srode wychodzi najprawdopodobniej ze szpitala, a jutro jade ja odwiedzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, no właśnie te buły miałam na myśli. Mnie to wnerwia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ciekawie ma :/ a to jest najgorsze ze za dwa tyg. sa egzaminy i jej mijaja te najwazniejsze lekcje :/ Ja na drugiej nodze tez tak mam tylko ze tego nie widac bo tam jeszcze nie mam blizn :D wiec sie tak nie rzuca w oczy... ja nie mogla tydzien wytrzymac bez gipsu z sama wyprostowana noga a co dopiero tydzien z gipsem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co było najgorsze - dałam się zagipsować w wakacje, bo miało to bardzo pomóc i rozwiązać problem, więc siedziałam z tym gipsem, a noga jak bolała tak bolała, skończyłam tabsy, poszłam na zdjęcie gipsu i lekarz kazał mi jeszcze tydzień chodzić o kulach a potem powtórzyć USG. Zrobiłam USG: "wynik identyczny z poprzednim badaniem" !!! i wtedy oczywiście zmiana zdania: "bo to się długo goi, trzeba czekać, uważać, nie przeciążać, ble ble ble" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczyć się w tym kraju to najgorsze co może być:/ Kacha a ta Twoja koleżanko to faktycznie nie zaciekawie ma. Ciekawe co jam zrobili. A wiesz może co u karsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Karsi chyba wszystko ok :D przynajmniej jak ostatnio z nia pisalam to ok jest :D chociaz sie martwi tym wiezadlem co tam jej wyszedl na MRI ale mi sie wydaje jak na artro nie bylo nic to chyba tak szybko nic by sie jej nie zrobilo bez zadnego urazu... tym bardziej ze wiezadla sie rozwalaja przez urazy :D bo same chyba nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że wszystko ok:) Rzeczywiście nie ma się co martwić skoro jest ok a na arto były dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no to niezle :D kiedys chcialam sobie sciagnac odcinki ale stwierdzilam ze nie mam czasu ogladac :D A ogladacie Dr. House ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobra jestes :D ja ogladam i na TVP2 i czasem na AXN wczesniej lecialy na AXN powtorki tego co bylo na 2 a w tym tygodniu ma byc nowa seria ale nie wiem czy czasem nie bedzie to samo co teraz leci na TVP 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam bo jade do sklepu po misia dla kolezanki zeby jej w tym szpitalu bylo milo :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×