Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Kacha, to chyba mówiono mi o innych zastrzykach, tzn. taka znajoma miała 3 za 65. Kurcze, ciągle drogie są te zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie leki na chrząstke inne niż standardowa glukozamina są drogie, głupia Piascledine kosztuje 50 zł za opakowanie, arthryl jakieś 70 zł, a wiadomo, że w tym wypadku na jedym opakowaniu się nie kończy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje w aptece internetowej, tam jest zawsze taniej: niecałe 65 zł, chociaż arthrylu akurat nie miałam, bo powiedziałam, że mi sie nie opłaca heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wollabym jednak uslyszec jakis komentarz:P kiedy wyniki?? i mozna je gdzies w necie zobaczyc??:> sobie obejrze z ciekaowsci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komentarz jest taki, że na 100% nie będzie medycyny, a wyniki będą 30 czerwca, chociaż w obecnej chwili nawet nie mam zbyt wielkiej ochoty, by je poznać hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pzresadzasz:/ aly rok sie uczylas no to napewno umialas:) a sa gdzies w necie zebym mogla sobie roziwa??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma w necie. wszyscy mnie tak pocieszają, ale ja wiem jak mi poszło, więc nie robie sobie żadnych nadziei, wcześniej zresztą też sobie nie robiłam heheh poza tym próg punktowy będzie pewnie zabójczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pierwszy i ostatni który się ukazał w necie był z 2005 roku :D nie będę dobrej myśli, bo nie mam powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to ewentualnie sobe zalatwie ale chyba az tak mi nie zalezy:P chcialam tylko zobaczyc mniej wiecej jakie pytania byly:) ja mam z kilku lat te egzmiany to byly dopki byla stara matura okropnie trudne po prostu masakra a te z tych lat kiedy wprowdzoili nowa mature to juz takie bardziej zblizone poziomem do maturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee no co ty to nie matura:) mailam na mysli co innego teraz te pytania sa takie podobne do arkusza maturalnego a wczesniej to pytania byly o takie pierdoly jakies nazwy malutkich kosteczek co pierwszy raz na oczy widizlam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie nie jestem z siebie zadowolona i staram sie o tym nie myśleć, bo im więcej myśle tym gorzej oceniam to co napisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeśli poszłoby mi średnio dobrze to nie uzbieram tyle punktów żeby się dostać, myśle że trzeba mieć po 85-90% z każdego przedmiotu (zeszłoroczny próg w Poznaniu 172/200), zresztą sama wiesz z doświadczenia jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×