Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Gość Nova13
Witam, znalazlam to forum o kolanach i nie tylko przez przypadek, znalazłam różnice pomiędzy lateralizacją rzepki a bocznym przyparciem; http://journals.indexcopernicus.com/fulltxt.php?ICID=484795 U mnie rozpoznanie; lateralizacja, konflikt rzepek z fałdami błony maziowej, wiotkość kolan, przeprosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to to jest chyba moje ostatnie wejscie na ten temat przed artro :) wiec ide :) tzn. musze tam byc miedzy 9 a 10 ale jeszcze musze pojechac odebrac wyniki badan i w ogole sie przygotowac :) odezwe sie w czwartek :) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dalej go odczuwam, ale jestem umówiona z panem rehabilitantem na po sesji na jakiś nowy zabieg, który jest podobno bardzo skuteczny i który może odsunąć widmo skalpela ;) tylko kurcze nie wiem co to za zabieg hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, brzmi intrygująco, jak nawet ty nie wiesz:D Coś z fizykoterapii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że coś z terapii manualnej, bo pytał się jakie zabiegi na to miałam i stwierdził, że miałam już wszystko hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe właśnie śmiał się ze mnie jak opowiadałam, że byłam u 3 lekarzy i wszyscy mnie chcą pociąć tylko ja nie chce i że już nawet miałam się zoperować, ale w końcu nie dotarłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może skoro coś ciągle staje na przeszkodzie tego zabiegu, to może nie jest ci pisany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) jestem juz po :D w ogole takie jajca odchodzily :) na poczatku mi cos zle wyszlo w wynikach moczu... a te badania robilam zaraz po przyjezdzie z wycieczki... ja worcilam o 23 z wycieczki to o 8 rano juz mialam robione badania i lekarz powiedzial ze mozliwe ze to od tego cos nie tak wyszlo... no i tez sie przyznalam ze piwko bylo na wycieczce :D ale pompa taka ciezka byla :D ogolnie moje kolano czuje sie dobrze, jest lekko spuchniete... w ogole wywijam nia jak szalona... :) chcieli mnie zostawic do jutra ale moja mama poszla do lekarza i pogadala z nim i powiedzial ze dzisiaj wyjde :) ogolnie na artro wyszla chondromalacja, nie wiem ktorego stopnia bo wypis dostane przy zdjeciu szwow... lekarz powiedzial ze mam zakaz uprawiania sportow, przemeczania kolan, skakania itp. no i przez tydzien nie moge zginac nogi... musze chodzic na wyprostowanej konczynie... zdjecie szwow mam za tydzien. mialam miec w nast. piatek ale niestety w nast. piatek mam zakonczenie szkoly... Dostalam recepte na zastrzyki Go- On i najpierw mamy kupic jeden i zobaczyc czy zadziala jezeli tak to sie kupi reszte jezeli nie to nie wiadomo co bedzie sie dzialo... w ogole jakis wylew czy cso mi sie zrobilo z tylu kolana, jak to lekarzowi pokazalam to go to troche zainteresowalo ale zapytal sie czy boli ja powiedzialam ze nie i cos pod nosem powiedzial ze zobaczymy co sie bedzie z tym dzialo czy cos takiego :) zabieg mialam o 8 rano, niestety narkoze, ale w ogole nie wymiotowalam i po narkozie nawet nie spalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha to dobrze, że wszystko dobrze poszlo i że dobrze się czujesz:) A czemu tak długo musisz z wyprostowaną chodzić? A jak kule? chodzisz z nimi czy bez i jak Ci idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kacha dobrze ze nic tam powazneo nie mialas..strasznie ci zazdroszcze:(( tez bym chciala miec tylko chondro:/ bylam dzis na wuizycie zrobili mi wszystkie badania teraz tylko czekac..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze o kulach ale tylko jak mama widzi bo jak jej nie ma to chodze raczej bez bo lepiej mi wychodzi chodzenie bez niz z kulami... w ogole prawie nie mam opuchlizny... tylko mnie ciagle zastanawia to cos co mi wyskoczylo z tylu kolana... ale najwazniejsze ze mnie nie boli.... nie wiem dlaczego mam tydzien miec wyprostowana... ale trudno... w tamtym roku tez tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha tylko ze ja niestety mam i chondro i wiezadla i alkotke i rzepje i jakiegos durnego ostefotita chyba mam dzis dola;/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×