Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ale problem nie zostaje zlikwidowany, dalej będzie podrażniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, drenu nie mialam, artro to mi lekarz zrobil raczej tez dlatego ze pierwsza pomogla... lekarz powiedzial ze jezeli bedzie jakikolwiek pozytywny efekt tych zastrzykow to wziac reszte jezeli nie to nie wiadomo co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, jeżeli ci chrząstki nie naprawił to wprost zapytaj dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze sie zapytam... ale napewno nie na zdjeciu szwow bo ten co przyjmuje w czwartek to on w ogole nic nie gada i nie on mnie operowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, ale po jednym nie będziesz chyba czuć jakiejś znaczącej poprawy, więc trudno ocenić czy brać dalej czy nie. ja chyba nawet po 3 nie poczułam różnicy, ale znając życie oczekiwałam za dużo hehehe zastanawiam się czy powtórzyć sobie serie, tylko trudno mi samej zadecydować, bo lekarz twierdzi, że skoro raz mi niezbyt pomogło to szkoda się ładować w koszty, ale jak chce to możemy to zrobić. A moje kolanko w ogóle nie ma poślizgu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, wziąć nie zaszkodzi. Kacha, koniecznie zapytaj. A kiedy będziesz u tego co cię operował? Rozumiem, że operował nie ten co do niego chodziłaś tylko inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem kiedy bede i czy w ogole bede bo w czwartek przyjmuje akurat moj prowadzacy, ale tez przyjmuje czasem ten co mnie operowal wiec nie wiem jezeli np. mojego prowadzacego nie bedzie to najprawdopodobniej bedzie ten co mnie operowal. A moze go nie byc bo w szpitalu go ani razu nie widzialam i cos slyszalam ze go nie ma czy cos takiego ale nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie operował prowadzący. Zawsze tak tam jest. Dziwne jakby ktoś inny miał mnie operować niż prowadzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widziałam, to wszystkim tam dają suplasyn, w sumie jest najtańszy z wszystkich, a po wykładzie na temat wiskosuplementacji konkluzja była taka, że lepiej wziąć więcej tańszych, bo i tak wszystkie są podobnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam troche zginac to kolano... ale tylko tyle ile moge... na sile nie zginam... moze nic mi sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozważam jeszcze porządną rehabilitacje, musze się tylko skonsultować z panem od tapingu, bo on ma bardzo sensowne podejście do wszystkiego i zna się na rzeczy, a ponieważ i tak wybieram się do niego z łokciem to się przy okazji zapytam o kolanko :) bo niestety przy nieprawidłowej mechanice stawu te zastrzyki i tak niewiele mi pomogą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, co racja to racja, korygowanie w pierwszej kolejności. A jak tam twój stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w zgieciu nogi tylko przeszkadza ta opuchlizna i to ze mam takie wszystko jakby mi sie zastalo :) ale to mozna rozruszac... gorzej z opuchlizna... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mam ten stan kolanowy, że nie moge ani wejść ani zejść ze schodów + ból do połowy uda z tyłu kolana, a łokieć w różowym ubranku ma się całkiem nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha wlasnie mi sie przypomnialo!! jak ja kupowalam hyalgan to tez dostalam recepte ale od razu na 3 zastrzyki no i moja mama znalazla taka apteke w ktorej jak kupilo sie 2 zastrzyki to trzeci byl gratis:) moze by ci sie tez tak udalo...napewno zaoszczedzilbys troszke bo wiaodmo ze te zastrzyki do tanich nie naleza..;/ Hinter w mojej klinice tz operuje lekarz prowadzacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to fajna promocja :) ale ja i tak dostalam recepte na jeden zastrzyk... i mama byla w najtanszej aptece w lodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale megusia mowila ze mozna bez recety.. ja nie wiem..a ten tzrecui zastrzyk to w kazdej aptee powinien byc chyba za darmo bo na nim pisalo cos w stylu ""probka nie na sprzedaz" pewnie dostaja to od firm farmaeutycznych i jak zrobia taka pronmocje to waiodmo ze beda miec wiecej klientow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre zastrzyki są na receptę , a niektóre nie. Te drogie na receptę , a tanie nie. Ten Go-on jest akurat tani, chyba za 3 do 100 zł. Ktoś mi mówił , że nawet ok 60. Hyalgan jakieś 200 za jeden Synvisc ok 300 za jeden i te pośrednie Synocrom, ok 130 za jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginalny lek na receptę , generyczny bez. W necie trochę tańsze są niż w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swego czasu płaciłam za 1 suplasyn 170 zł, teraz można go kupić za około 100 zł, tyle że wtedy też była promocja i trzeci zastrzyk był gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Go-on kosztuje jeden zastrzyk w lodzi w najtanszej aptece 150zl a takto w innych aptekach po 160-170zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam tych wszytskich rehablitacji dosc;/ a jeszcze mnie czeka hyba dluuuggiii okre rehabilitacyjny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×