Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

mam nadzieje ze nie ma;) mnie pytali o to i w ankiecie tez jes o to pytanie ale klocic sie nie bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jest ze "strojem": w niektórych trzeba nago, w innych dają koszulki, a w jeszcze innych możesz zostać w piżamie z krótkimi spodenkami, a niby wszędzie ma być sterylnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat musiałam założyć \"sukieneczkę\".:D Tak czy inaczej nie można tego porównywać do okresu w czasie zabiegu. Tu muszą być chyba te same zasady bo sprawa jest poważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja majtki mogłam mieć plus sukienka:) Dziwne, że w niektórych miejscach nie wolno majtek. Paranoja. Przecież to w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam tez chyba gola... bo pamietam ze jak sie obudzilam to najpierw mi odkleili z klatki te naklejki okragle a potem mnie ubrali (a raczej sama sie ubralam bo bylam w stanie) i majtek tez nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie wiem co by im przeszkadzała np. koszulka na ramiaczkach z w miare odkrytą klatą, żeby mogli sobie podpiąć monitor :P majtki to już w ogóle pozostawiam bez komentarza hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby do pasa nic nie mieć to całkowicie rozumiem. Jakby jakaś reanimacja była potrzebna to wiadomo, nie ma czasu na zdejmowanie itp. No ale majtki? Przecież to nie oddział ginekologiczno-położniczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje kolano dobrze... wczoraj na wieczor spuchlo nie wiem od czego... moze od tego zginania ale teraz juz mi zeszla prawie opuchlizna... a takto mnie nawet nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reanimacja na artro to chyba przypadek 1:1000000, poza tym masaż serca można robić przez ubranie heheheh ja mimo wszystko czułabym się bardziek komfortowo w czymś, nawet w tej głupiej sukience ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ja tez bym sie lepiej czula w ubraniu... ale i tak jak sie obudzilam to bylo mi wszystko jedno :) a mi podczas artro zalozyli drugi wenflon... pojechalam na blok z jednym a obudzilam sie z dwoma... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam nie mieć nic, ale żałosnym tonem spytałam czy nie mogłabym zostać w majtkach i pielęgniarka mi pozwoliła :D a inni z tego co pytalam, byli nago :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spytalam czy musze zdejmowac majtki ale widocznie nie bylam zbytnio pzrerazona bo mi kazala zdjac:P szczerze mwoiac mnie to az tak bardzo ne krepowalo w koncu to tlyko lekarze;/ jak idziemy do gina to tez sie rozbieramy no ale w czasie okresu sobie tego nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście:P Dużo do czytania:P Co tam u Was? Jak stawy? Kacha kolano w porządku? Sandra kiedy Twoja atro? Widziałam że rozmawiałyście o ubiorze w czasie zabiegu:D Ja przed dostałam taka ich szpitalna piżamkę(męską:P). Miałam to założyć bez żadnej bielizny. Jak weszłam na sale kazali mnie spodnie ściągnąć a później i koszule mi rozpieli żeby to coś poprzyklejać więc można powiedzieć że nie miałam niczego oprócz tej rozpiętej koszuli a i tak jeden rękaw miałam podciągńięty bo na zgięciu łokcia wbili mmi kroplówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie słyszała, że lekarz nie kazał ci chodzić o kulach? ;) moja mama to w ogóle chciała, żebym po artro leżała w łóżku i nie plątała się po domu, bo to na pewno mi zaszkodzi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, jak miałaś tylko płukanie, to pewno możesz chodzić bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kompletnie nie byłam w stanie chodzić bez kul jakoś do 3 tygodni. I to o dwóch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi niby kazali 2 tygodnie chodzić o kulach, ale potem po 10 dniach lekarz powiedział, żebym je odstawiła, co uczyniłam już wcześniej, bo mi były potrzebne ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też ręce były potrzebne, no ale nie dało się odstawić wcześniej niż te 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×