Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

szczerze mowiac wolalabym sie pomozdzyc dwa razy;P bo matura bnyle zdac a na studia wystarcyzlo isc na korki do odpowiedniej osoby i ezgamin wstepny zdany na maxa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba systemy mają plusy i minusy. I tyle:) Może wrócimy do kolan? Sandra, dawno nie pisałaś nic o swoim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i u nas dopuszczający na maturze był od 50% + 1 pkt, a nie 30% albo amnestia. dyskusja jest w sumie bezcelowa, bo każdy ma swoje racje. w każdym razie przez "sprawiedliwość" systemu koleżanka skończyła na prywatnej uczelni, bo nigdzie nie spełniała kryteriów rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter no bo nie ma co pisac niesteyy albo stety bo sie nie pogarasza:) czekam na rekonstrukcje i na sama mysl o rehabnilitacji mi slabo juz mam zalatwiona wdwoch miejsach wiec bede postro cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie pogarsza to dobrze. A boli w ogóle? Masz ciągle jakieś ograniczenia? Artro już niedługo, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już za tydzień??????? Myśłałam, że na koniec czerwca masz zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem jeszcze jak zdaze to moze pojade:) a 27 tez mam egzmain ale na niego juz napewno jade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszystkie jesteśmy na necie o tym samym czasie, to temat zawsze idzie szybko do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. Bo przed wyjsciem ze szpitala pielegniarka mi przemywala czyms szwy. I czy ja teraz moge sobie przemyc je woda ulteniona? nic mi sie nie stanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niczym. Opatrunek tylko raz zmieniłam, po dwóch dniach. Nic tam się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam pierwsyz opatruenk zmieniany na kontroli powieidzli mi zeby wczesniej nic nie ruszac a potem to juz mi mama zmieniala codziennie;) wogole to zalecali mi chodzenie po domu bez opatrunku bo tak sie syzbciej goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak. Sandra, nie zapomnij spytać jak to jest z tym okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×