Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no to masz fajnie ze masz juz wakacje :) Ja mam w piatek zakonczenie roku i tez bede miala wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, zawsze możesz się dodatkowo poudzielać na tym temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... :D Wy tez takie zmeczone sie czujecie? ja nie wiem co mmie tak wykancza ale jak wracam do domu to jem obiad i normalnie klade sie spac bo wytrzymac nie moge... jak nigdy nie moglam spac w dzien to teraz moge... :P ale w wakacje moze to sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia... ale sie ciesz ze juz masz wakacje... heh... chociaz ja juz mam wakacje od poczatku czerwca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiłam indeks w sekretariacie, bo brakuje mi wpisu z seminarium i musze jechać, żeby go oddać do dziekanatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ja juz jestem po zdjeciu szwow ktorych mi nie zdjeli :P Rozpoznanie: chondromalacja rzepki lewej na szczescie pierwszej stopnia :) chociaz to jest bardzo dziwne ze w prawej nodze jest I/II ktora mnie bolala pol roku a teraz prawie trzy lata i jest ciagle I st. ale dobrze ciesze sie :) tylko nie rozumiem dlaczego nie moge niczego trenowac i skad to przeskakiwanie, niby blokowanie sie kolana... a dzisiaj nawet nie widzialam sie z lekarzem... weszlam do pokoju zabiegowego i pielegniarka do mnie kiedy mialam zabieg, ja mowie ze w tamta srode a ona ze mi nie zdejmie szwow bo to za wczesnie ale poszla sie jeszcze zapytac lekarza i on tez podobno powiedzial ze nie... nawet ten lekarz tutaj nie przyszedl a chcialam zeby przyszedl bo to nie byl ten moj prowadzacy bo moj zostal wezwany na blok... ale na zdjecie szwow ide w nast. srode. a na zastrzyk 2 lipca... ale sie wkurzylam ze ten lekarz nie przyszedl bo chcialam sie zapytac czy moge zgiac juz noge... a pielegniara powiedziala zebym nie zginala a jak jej powiedzialam ze ona sama mi sie zgina to powiedzialam ze bardzo zle... a napewno by ten lekarz mi pozwolil juz zginac bo w tamtym roku mi pozwolil... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo... jeszcze musze jakis dobry powod znalezc dlaczego mialabym znowu cos trenowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, że dopiero I stopień, tylko nie rozumiem tego całkowitego zakazu aktywności fizycznej, zwłaszcza, że ruch korzystnie wpływa na cyrkulację płynu stawowego, który odżywia chrząstke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez tego nie rozumiem... jak bede u lekarza w srode to sie dopytam bo nie mam zamiaru reszte zycia spedzic przed telewizorem i z paczka chipsow :P bo bede wygladala jak pulpet :P a z reszta bez sportow wytrzymac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, dobrze obstawiałyśmy stopień. :) Ten pierwszy stopień to jest serio szczęściem w nieszczęściu:D Myślę, że ten lekarz nie miał na myśli zaprzestania wszelkich sportów, tylko te obciążające kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciazajacych sportow :D to tylko mi pozostaja szachy :D ja mialam (nie wiem jak teraz... jak dojde do siebie to sie okaze) cos takiego ze np. szlam, szlam i nagle nie moge do konca wyprostowac nogi, tzn. wyglada jak wyprostowana ale ja czuje ze mi cos z tylu kolana przeszkadza i nie jest ona jednak do konca wyprostowana i jak tam na chama zaczelam prostowac to mi cos strzelilo i bylo ok. :) no ja jestem bardzo szczesliwa ze to I stopien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha a w ktorym kolanie ci sie blokuje? w tym co mialas teraz artroskopie?? a co do tych sportow to ja tez nie moge w to uwierzyc ja mam wyzszy stopien chondro i na klykciu i na rzepce a moge grac:/ nie wspominajac o pozostalych kontuzjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym co teraz mialam artro ... hehe... ja nawet nie mam zamiaru :D gorzej z rodzicami :D bo oni mi moga zabronic... ale najwyzej pokryjomu bede chodzila w cos grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kacha z tym blokowaniem nie masz sie chyab czym martwic watpie zbey lekarze cos przegapili bedac w srodku kolana a ty kacha nalezalas do jakiegos klubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to mnie w ogole zdziwilo... bo lekarze mysleli ze tam moze byc jakis kawalek chrzastki... wiec to byla niezla niespodzianka :D Po artroskopii tez mi raz juz sie tak stalo tylko ze nie blokowanie tylko taki chamski strzal z tylu kolana... bo to tez mi sie zdazalo :) tak gralam w pilke w Kolejarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to bardzo dawno i krotko... bo sie zapisalam dopiero jak mnie juz jedno kolano mnie bolalo... bo wczesniej nie wiedzialam ze w lodzi jest taki klub... ale takto ciagle zawziecie gralam na podworku codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zeby wrocic i tak musisz zrobic badania u l. sportowego:) a on pewnie ci pozowli grac no i jak bedziesz miec papier to rodzice nie beda mogli sie uczepic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, czyli jednak wrócisz do piłki? Zastanawia mnie, że miałaś takie bóle przy Ist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chcialabym... a jak nie do pilki to moze cos innego... reczna czy cos... ale pilka mi najbardziej pasuje :) no mnie tez to zastanawia... ja czasem z bolu wyrobic nie moglam tak bolalo... w ogole tego zrozumiec nie moge... ale oby ta artroskopia pomogla i te zastrzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×