Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no nie chcialabym miec w ogole edno... no tez mam nadzieje ze to poczatki dopiero ale jak na poprzedniej artro mi wyszedl I/II st. a kolano mnie bolalo wtedy dopiero pol roku to nie wiedomo co moze byc w tym jak to mnie boli prawie 3 lata... ale jestem dobrej mysli ze tam jest Ist. ewentualnie II... bo dziur bym nie chciala miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole mi chyba jeden szew ropieje... ale nie jestem pewna.. ale tak wyglada jak zaschnieta ropa... szkoda ze nie mam wizyty na zmiane opatrunku... przynajmniej bym sie tym nie martwila... a takto musze czekac do czwartku ale sobie przemywam codziennie... wczoraj woda utleniona a dzisiaj brat kupil cos na tego typu rany ale nie pamietam nazwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też miałam maraton ale bołało przed w trakcie teraz po i w nocy i ogólnie boli cały czas. A w piątek wyjeżdżam do Chorwacji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, to może chorwacki klimat mu posłuży:D Sandra, skoro ty masz maraton zakupowy to znak, że artro tuż tuż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo musialam sobie poszalec pzred artro bo potem dlugo nigdzie nie pojde ;/ wydalalam wszytko co mialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuu mnie też boli kolano, z przodu i z tyłu :( i na dodatek musze siedzieć w sosnowcu i nudze się i miałam dziś głupi egzamin, na który w sumie bezsensownie się uczyłam... dobra już nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj:D Kurcze zwariować idzie z tym kolanem:/ Maść nie nie pomaga. Nie wiem co jeszcze moge robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, a to jest to operowane kolano? Megusia, to ty na wygnaniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie przejdzie to napewno udam się do lekarza. Ale zanim się okaże czy przejdzie pojade więc jeżeli wizyta ma nastoąpić to napewno po przyjeździe czyli coś koło 7 lipca:P Poza tym nie wiem czy u nas ktoś robi USG stawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sąsiednim mieście. Umówić się lepiej już przed wyjazdem. A drugie kolano też cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moze jak to jest tymi kulami? Jak sie chodzi o jednej kuli to z ktorej strony kule sie trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Kacha ja także nie wiem. Ja bym chodziła tak jak byłoby mi wygodnie:P Jeżeli chodzi o USG to raczej nie będe się teraz zapisywaćbo jak mi przejdzie i jest to tylko chwilowe to nie ma sensu kasy wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata wzial sie za kladzenie plytek w lazience... i mu kolano spuchlo.... :/ kurcze... moze przynajmniej pojdzie do ortopedy... bo juz nie wyrabia z bolu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz kiedyś mówiłaś że mu dokuczają kolana więc może pojdzie. Mój by nie poszedł ze strachu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... moj w ogole nie lubi chodzic po lekarzach... ale dzisiaj pierwszy raz mu kolano spuchlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też nie:P Ale mój ze strachu nie lubi:P Poszedłby chyba jakby już chodzić nie mógł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... za to mam kolezanke ktora tez kolano boli i miala juz isc do ortopedy ale nie poszlam bo sie przestraszyla ze ona tez bedzie musiala isc na artroskopie tak jak ja... :) a to bylo zaraz przed moja pierwsza artroskopia i do tej pory nie poszla... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×