Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

noo... bo to dziwne ze bola... ja jestem ciekawa co bedzie z moimi... co lekarze wymysla jezeli mi zastrzyki nie pomoga... bo mi lekarz powiedzial juz ze jezeli mi arthryl nie pomogl to on nie wiem czy mi to pomoze... :/ ale zawsze warto sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos napewno pomoże:) Ja to bym spanikowała przy tych zastrzykach dostawowych. Nie wiem czy bym sioę zgodziła. Przed artro lekarz mi proponował ale powiedziałam że nie ma sensu że dam się pokroić a nie tstować wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ja sie dalam pokroic a i tak wszystko testuje :D lekarz od wypisywania tych recept niedlugo bedzie moj pesel znal na pamiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem... wiem ze zapytala sie czy ben-gay by jej pomogl na lokiec tenisisty bo po ilus tam latach jej sie znowu odezwal... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe. Może skoro miała wcześniej ale przez kilka lat miała spokój to odzywa się tymczasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jade z kumpelami się opalac i mam nadzieje, że moje kolano nie zrobi numeru w trakcie jazdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rowerem to moze Cie spotkac niespodzianka :P A u mnie dzisiaj prawie cala szkola jedzie na basen... a ja nie moge.. chociaz i tak nie lubie plywac ale chcialabym pojechac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova13
Kacha, wybierz się do warszawy do lekarza tam przynajmniej powiedzą ci co jest przyczyna chondromalacji czy nadruchoma trzepka, czy nierówno ustawiona miednica czy tez problem w stopach albo koślawych kolanach np ja mam niestabilne rzepki kolana uciekaja mi do środka, skręconą miednicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że trzymać się a nie boleć to dwie rożne kwestie.:) Julcia, ja bym nie liczyła, że samo przejdzie. Na pewno nie w wypadku kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że w porządku:) Ja przeżyłam jazde tam i spowrotem:D Przed wyjściem z domu bołało ale dałam rade:P Musiałam wyglądać komicznie jadąc z czymś na kolanie:P A załozyłam sobie ten ocieplacz co kupiłam kiedyś tam żeby mi nie wiało bo z wiatrem na kolanie napewno nie byłoby dobrze:P Z powrotem wracałam bez i też jakoś dałam rade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to dobrze ze dalas rade... a ja jutro na zdjecie szwow :) i sie dowiem ktory stopien chondro mam bo dostane wypis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, o ile ci napiszą, który to stopień:D Pewnie ten sam co w pierwszym kolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten czas szybko leci. Niedawno poszłaś na atro a jeszcze wczęsniej jechałaś na wycieczke. A teraz już Ci szwy zdejmują:D Sandra mamw przyszłym tygodniu atro czy kiedy? Bo ja się pogubiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w poniedzialek;/ ale nie wiem czy na nia zdaze bo taka zabiegana jestem ze chyba nei bede miec czas na takie bzdety jak rekonstruklcja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam gadasz:P Musisz znaleźć czas:P Kurcze szkoda że mnie nie będzie... Będę miała mnóstwo do czytania, a tym raze będę chciała czytać co i jak:P Tzn zawsze chce ale jak jest dużo to rezygnuje:P A teraz będziesz po rekonstrukcji to będe ciekawa co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter oby to byl taki sam stopien jak w drugim kolanie... ale tak naprawde to w to nie wierze... Strasznie ten czas szybko leci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter oby to byl taki sam stopien jak w drugim kolanie... ale tak naprawde to w to nie wierze... Strasznie ten czas szybko leci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam tego szczescia;/ obawiam sie ze ostania z was wszytkhc bede miec wakacje..i to jakie wakacje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero urlop dłuższy w lipcu.... Kacha, no jutro nam powiesz, który to stopień, oby I lub II. Reszty ci nie życzę. Megusia, to co ty teraz będziesz robić tyle czasu??????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×