Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ja teoretycznie dopiero przy IIIst miałam dość stale bóle, ale też nie zawsze. A przez pierwsze lata bólu, był on sporadyczny, po strasznym szaleństwie. 3 dni nlzp i znowu przez kilka miesięcy mogłam robić co chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... mi sie wydaje ze dlatego bo mieliscie jeszcze cos w tym kolanie... a ja sama chondromalacje i pewnie ldatego tak ja odczuwalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aczkolwiek w pierwszych latach jak zajechałam kolano, to było dramatycznie. Z tym, że przeciwbólowe działały od strzału. Potem przestały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, pewnie nie wiesz jak to jest z samą chondro, bo inne problemy wiodą u ciebie prym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak..ale przeciez w drugim kolanie podobno tez mam chondro:P tzn tzreszczenia pod rzepka ale to chyba to samo??:P w kazydm razie w zyciu bym na to nie wpadla gdyby mi lekarz tego nie powiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, to pewnie w drugim masz początki, a wtedy często jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawialam z rodzicami na temat mojego powrotu do jakiegos sportu ... no i mama nie jest za bardzo za tym ale tata tak. Tylko ze on woli zebym poszla na.... boks :D bo moj chrzestny trenuje wlasnie dziewczyny i powiedzial ze jak przestana mnie bolec kolana to chetnie mnie przyjmie :) a poniewaz mam sporo sily to bym sie nadawala... ale nie wiem czy ja bym chciala... chyba wole gry zespolowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha dobrze, że masz tylko I stopień:) To znaczy że nie jest jeszcze tak źle tylko trzeba oszczędzać kolana oczywiście w miare możliwości:P Dobrze, że mój tato nie widzi mnie w roli boksera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe xD kiedys byla mowa zebym na boks poszla... ale przeciez nie moge trenowac czegos czego nie lubie... moze jakbym zaczela to bym polubila ale na razie jakos siebie nie widze na treningach boksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym chciala ale po takiej przerwie to ja w klubie chyba juz nic nie osiagne;/ zobacze jak sie sprawa rozwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D mi jeszcze mowili o rugby :D i to by chyba bylo predzej niz boks ale w ogole nawet nie wiem czy w lodzi jest klub dla dziewczyn :D i oby nie bylo :D wlasnie z nozna sie boje ze bedzie coraz gorzej... ale takto moze Wy mi wymienicie jakies sporty ktore mniej obciazaja kolana w prownaniu z pilka nozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rugby to jest dopiero kontuzjogenny sport :P ja bym chętnie potrenowała tenis, ale z moją ręką w tej chwili to raczej nierealne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, ale jesteś dowcipna:D Na pewno pewne style pływania są dla ciebie. Rower z wysokim siodełkiem po równym terenie, tenis stołowy też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... :) tenisa stolowego nie lubie :P, tzn. lubie pograc ale tak zeby trenowac to nie bardzo... plywac nie lubie :P a rower lubie tylko ze jednak i tak bym wolala jakies gry zespolowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrane, odebrane:) Wpadłam się pożegnać, bo za parę godzin wyjeżdżam:) Także trzymajcie się ciepło, uważajcie na stawy:) Sandra trzymam kciuki za rekonstrukcję:D No i wracam 7 lipca także nie pisze jakoś bardzo dużo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×