Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość kuunia
Hajduś,sips :) Tak miło sobie dziś rozmawiacie:) Topik ożywa:) Czy ja na hajdusiowe babeczki się jeszcze załapię?? Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nareszcie uffff:D nawet nie wiesz jak sie ciesze:D oczywiscie ,ze sa babeczki nawet dla Ciebie swiezej herbaty zaparze:) Co słychac u Ciebie? weekend w domku spedzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu z Sips zaczynamy sobie miesnie od podtrzymywania topiku wyrabiac,jak atletki bedziemy niedługo wygladały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneteczka 17
chetnie bym sobie pogadala z jakims dojrzalym i powaznym chlopakiem;]jesli sa zainetersowani moj meil anuleczka-1991@tlen.pl ps(mam 17lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj my tu jak na razie same kobietki jesteśmy,ale Panow oczywiscie tez zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś....dziś jestem w domku.Jutro przed południem znów w rozjazdach. Dziękuję za herbatkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kunia ,to widze ze bedziesz z utesknieniem czekała na urlop oby tylko pogoda była,bo ja na razie jest nie ciekawie nad nasze morze się wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
kuunia witaj,ciesze się ze do nas dołączyłaś,dziś jakos wyjątkowo dobrze nam sie rozmawia z hajdusiem i dzionek miło upłynął,a teraz wypijemy sobie pyszną herbatkę w większym gronie,ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sips im wiecej nas tym weselej wczesniej było nas wiecej ,dziewczyny gdzies pouciekały,szkoda miałysmy tu nawet dziewczyne ,ktora pisała do nas z Chin,pamietasz Anie Kunia? ciekawe co się u niej dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
sips:) Hajduś....tak,jedziemy nad nasze morze:) Wiesz,nie zależy mi na upale bo i tak się nie opalam...stawiamy z męzem na dłuuugie spacery.Zwiedzanie okolicznych mieścinek do których docieramy zawsze brzegiem morza:) Oczywiście nie chciałabym aby było zimno i padało choć niby wtedy jest najwięcej jodu...no ale coś za coś... Jeśli temp.bedzie w okolicach 20-25 st.to bedę usatysfakcjopnowana:) A Wy dziewwczynki gdzieś się jeszcze wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Tak hajduś...pamietam Anię i też jestem ciekawa co u niej....bardzo długo nie daje znaku życia.Mam nadzieje,że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuniu ja jesli juz to z doskoku nad wode mąz niestety zwalony jest pracą więc zostają nam tylko weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
My w tym roku też na ostatnią chwilkę się zdecydowaliśmy bo też praca.....nawet zdziwiłam się że udało mi się jeszcze zdążyć zarezerwować domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się Kuniu ,odpoczniesz sobie:) naładujesz akumulatory :) Sips biedulka chyba w domku z dziwczynkami zostaje ,bo mąż wojazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
tak ja w domku,ale jak uśmiechne sie do męza to moze wyskoczymy do mojego braciszka na mazury,musze czasami odwiedzic rodzinke hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips i bardzo słusznie:D No wiecie co? juz sie wkurzyłam ,mąz mnie zawołał zebysmy sobie jakis film poogladali w tv okazuje się ,ze nie ma nic same powtorki teraz jak się coś nie wypozyczy to nawet wieczorem nie ma co poogloadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
zgadzam sie z Toba hajduś,nawet pomyślałam sobie ze za te dwa miesiące powtórek w tv,nie powinno płacic się abonamentu,bo i za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
zrobiło się tu tak cichutko,ze i ja zrobiłam sie senna,życze wszystkim dobrej nocy i radosnego przebudzenia,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc sips ,kolorowych snow:) i do jutra ,ja jeszcze chwilke posiedze,posłucham sobie muzyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wszystkich w ten piękny,niedzielny poranek,słoneczko przygrzewa od rana wiec biore rowery i z dziewczynami ruszamy na mały maraton hihi,po drodze oczywiscie obiadek u rodziców,życze wszystkim miłego dnia,wypoczywajcie kochane kobietki,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) pogoda faktycznie całkiem ...całkiem:) u mnie całą noc lało ,a od rana słoneczko Sips miłej niedzieli i pysznego obiadku u rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Juz jestem w domku,ale bylo super,czuje sie mlodsza o pare lat hihi,zapraszam na ploteczki przy kawce,prosze sie częstowac i opowiadac co słycha u Was ciekawego,jak mija niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzieła mija podobnie jak sobota:D troszeczke sennie i zapowiada sie chyba na kolejny deszcz czyli z wypadu nad wode nic nie wyszło:( Kunia chyba juz pojechała ,a Asanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
mam wrazenie ze tegoroczne lato jest nieco inne od zeszłego,noce i ranki chłodne,troche grzeje w ciągu dnia,chyba klimat u nas bardzo się zmienia,zawsze wieczorem mialam pouchylane okna bo duchota straszna a w tym roku na noc zamykam szczelnie okna bo troche bylo by zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sips w zeszłym roku były niesamowite upały syn ostatnio wybrał sie nad jeziorko i mowi ,ze woda zimna! a skoro moje dziecko twierdzi ,ze zina to musiala byc lodowata!! on zawsze chetnie pływał i nigdy nie było mu chłodno:) Czyli jeszcze sie wody nie nagrzały,zastanawiam się czy zdaza się nagrzac...bo przeciez juz niedługo sierpień....a potem powoli nadejdzie wrzesien i jesien Dla mnie lato się konczy razem z koncem wakacji..potem juz szkoła i nawet nie mysle o wypadach nad wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Myśle że w tym roku się nie popluskamy w jeziorkach,jak lipiec się skończy to zaczną się jeszcze chłodniejsze dni,ja nawet basenu nie wyciagalam dla dziewczyn w tym roku,przyznaje bylo pare upalnych dni,ale teraz pewnie juz niebardzo jest na co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
witam wszystkich bardzo serdecznie i zycze miłego dnia,po burzowej nocy mamy deszczowy poranek. Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×