Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość sips
Hej,no kobietki czas wakacji dobiega konca wiec prosze mi sie tu ladnie meldowac pokoleji.Z hajdusiem tak staramy sie utrzymac ten topik do waszego powrotu ze powoli wymiekamy,prosimy o wsparcie hihi,pozdrawiam i miłego dzionka zycze. Hajdus jak tam plecy,lepiej juz? martwie sie o Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje:D Pierozki ruskie stawiam dzisiaj ,kto lubie zajadac prosze ide posprzatac kuchnie ,bo narobilam bałaganu...wszystko w mace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze zadnych głodnych nie ma,to nic zawsze mozna odsmazyc na kolacje:) Sips ma racje,dziewczyny odezwijcie się!!!!!!!!! bo my tu same dwie biedactwa całego topiku nie udzwigniemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,pierożki moge plis,bardzo je lubie,mogą byc smażone hihi hajduś mimo naszych nawoływań nadal pusto,chyba trzeba zastosowac kare za takie wagary co Ty na to.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje sips ,tak byc nie moze dziewczyny do raportu i poszukiwane listem gonczym:) Kunia niedługo jedzie na wczasy,ale teraz powinna sie pokazac a Asanka? asanka,oj bo za kare bedziesz ciasto piekła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto i cicho dzisiaj rabanu robic nie bede ale jutro bedzie gosno jak sie dziewczyny nie pojawia ide teraz na film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry piekny ,słoneczny dzien :) od jutra zapowiadaja zmiane pogody ,wiec korzystam dzisiaj ze słoneczka Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witaj hajdus widze ze nadal cisza ani po złosci ani po dobroci nikt sie nie zjawia hihi,no cóż musze jednak przyznac ze kiedy zagladam tu i widze oznaki zycia to jest mi naprawde milo,dzięki hajduś że choc Ty tu jesteś, Na jutro zapowiadają załamanie pogody,wiec pewnie znowu będą burze jedna za drugą,po ostatniej było tyle szkód w naszej miejscowosci ze troche sie boje co to bedzie jutro.ale mam meza w domu to jakos przeżyje hihi,pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips jak dobrze ,ze jesteś:) Tak pogoda się zmienia ,szkoda mam nadzieje ze za bardzo nie bedzie waliło piorunami i nie ochłodzi się za duzo Nic się nie martw ,wtulisz się w meza i zadna burza nie bedzie Ci straszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,mimo wczesniejszych zapowiedzi narazie pogoda ładna,choc powoli wiatr zaczyna powiewac,może nie bedzie tak źle, córki wyslałam do dziadkow wiec mam troche ciszy w domu,oj dzieciaki w domu podczas remontu to dodatkowe sprzatanie,wszedzie wchodzą,roznoszą ten kurz......... pozdrawiam cieplutko milego dzionka zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leje burza za burzą jest tez chłodniej Ogladałam otwarcie igrzysk i jestem pod wrazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,ale burza była wieczorem,dobrze ze niebyłam sama,w ciągu dnia to tak się nie boje, ale wieczorem to już taka dzielna nie jestem. Mnie jakos te igrzyska nie przyciagaja,wiec zadowolilam sie filmem.Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dzisiaj mam dzien gospodarczy sprzatanie ,pranie itp:) maż okupuje telewizor,ale niech ma ta przyjemnosc raz na cztery lata:) Buziaczki dla wszystkich ,ktorzy zajrza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej,chyba wszyscy dziś sprzataja jakies szaleństo dopadlo wszystkie kobiety bardzo ciekawe hihi,ja tez szaleje od rana z odkuzaczem,poganiam pralkę zeby szybciej prala hihi,chyba dzisiejsza pogoda wpłynela na nas bo ja osobiscie mam tyle energji ze moge przenosic gory.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile by nie sprzatac zawsze cos zostaje do zrobienia cały dzien spedziłam na pucowaniu ,praniu..popadało i pes wrocił z dworu i od nowa to samo zgroza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Oj niegrzeczny piesek,tak nabrudzic moze jakies szkolenie mu zafundowac hihi, no ja uciekam lulu dobrej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,ale cicho sie tu zrobiło.dziewczyny gdzie sie podziewacie, będe tu zaglądac moze ktoś jeszcze tu coś napisze, pozdrawiam odezwijcie się pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tez ubolewam nad tym ,ze tak tu pusto...szkoda ,bo topik padnie ,a liczyłam na to ze sie utrzyma:( Powietrze jakies cięzkie dzisiaj...nie ma czym oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hajduś więcej wiary,napewno topik nieupadnie,niemozemy na to pozwolic,a jak powracają wszyscy z urlopów to napewno sie odezwą, pozdrawiam dobrej nocy życze,a to dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,hajduś tylko nie burza........... Coś ostatnio jakaś milczaca jesteś czy wszystko w porządku? moge Cię jakos pocieszyc? Pozdrawiam i zycze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cały dzien było duszno ,a teraz znowu sie na burze zanosi dosc tych burz,tez ich sips nie lubie wieczorkiem na lody zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
dzięki lody pycha,mam już dosc,a jesli chodzi o pogode to faktycznie,coś okropnego duchota straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie usłyszałam ,ze na weekend zapowiadają straszne ocieplenie fala upałow i oczywiscie zwiazane z tym nawałnice az strach! mam nadzieję ,ze nas ominał Sips ,a jak mąż juz wyjechał? i jak remont ,udaje sie wszystko skonczyc w terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
tylko mnie nie strasz,bo zostalam sama,maż w trasie,a remont,no cóż jeszcze troche zostalo do zrobienia,ale urlopu nie dało sie przedł€życ niestety i pewnie wszystko sie przeciągnie do września,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam dziewczynki :) Jak zwykle jestem tylko na chwilkę przy kompie.Malduję się i znikam. Jesienią bedę częściej na 100% :) 17 sierpnia jadę nad morze na 10 dni..Jak ja się cieszę:D Pozdrawiam serdecznie,"do napisania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
I jeszcze jedno....hajduś,kochana - topik NIE PADNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
hajduś czy Ty widzisz to co ja???? dziewczyny chyba powoli wracają:) witaj kunia,życze Ci udanego wypoczynku,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×