Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Z tej radosci otworzyłam nowa stronke:D Sips mam nadzieje ,ze z koncem wakacji bedzie nas tu wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oczywiscie że bedzie nas wiecej wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszczowo ,chłodno i jakos tak nijak Dzisiaj zrobiłam sobie dzien olimpijski i prosze !! tylko zaczelam oglądac juz mamy dwa medale ;) Miłego swiatecznego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,tak,dziś pada i jest strasznie ponuro,okropna pogoda brryyyy hajduś,ale masz moc,to może Ty sobie oglądaj te olimpiade a ja zrobie cos pysznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Zgroza drugi dzien 12 stopni i leje bez chwili przerwy,no jesien jak nic,az sie nie chce z domu wyjsc pobiegłam dzisiaj na zakupy ,bo lodowka była juz pusta i wrociłam mokra... za przeproszeniem ...do gaci! nawet parasol nie pomogł Nie lubie takich dni ...zaraz doła łapie Mam nadzieje ,ze sie pogoda poprawi czrgo Wszystkim i sobie zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,chyba wszyscy dziś mają choc mały dołek przy takiej pogodzie nietrudno o niego :( ja dziś wyskoczyłam po pieczywo rano i tak się wnerwiłam ze chej,jechał jakiś koleś wypasioną bryką i tak mnie ochlapał ze stałam jak fontanna na tym chodniku i przeklinałam go,chociaż facet mnie nie słyszał bo pojechał sobie spokojnie dalej,co za ludzie nic szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips dokładnie ,ludzie na nic nie zwracaja uwagi!! zadufani i zapatrzeni w siebie niestety! Nadal leje i zimno:( Dobrej nocy i oby w koncu przestalo padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,niedzielny poranek nadal deszczowy,:( już jakby mniej padało,przelatują jakies chmurki deszczowe,ale juz tak nie leje jak wczoraj więc chyba jest nadzieja na poprawe pogody ;),dzis chodze poddenerwowana bo jutro ide do lekarza,mam nadzeje ze wreszcie przyszły te wyniki badań ile można w końcu czekac.... pozdrawiam miłej niedzieli zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Jak na razie nie pada,zobaczymy co bedzie dalej Sips trzymam kciuki !!! daj koniecznie znac po wizycie co sie dzieje,ale ja jestem dobrej mysli:) Cos jakby nudno dzisiaj ,pogoda niepewna nie wiadomo co robic Jedno pewne,zawsze mozna sie napic kawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oj faktycznie strasznie nudno dziś,u nas cały czas pada taki drobny kapuśniaczek i niewidac końca,na forum też smutno,myślałam że taka pogoda przyciągnie pare osób do kompa i będzie z kim poklikac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pada ale pogoda daleka od ideału,natomiast mozna sie zabawic w ubieranie i rozbieranie jak wyjdzie słonce to upał,jak zajdzie jest zimno czyli dla kazdego cos miłego;) Kunia chyba w szale pakowania jedzie na wczasy...nie ma co liczyc ,ze w najblizszych dniach sie nam pokaze ...natomiast asanka nam zastrajkowała ,albo bojkot jakis? ;) Tak siedze i patrze na gary w zlewie i jakos nie mam weny do sprzatania,fakt faktem rzadko mam takowa do prac w kuchni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
wreszcie przestalo padac :) świeci piękne sloneczko, moje dziewczynki od razu roześmiane ruszyły na podwórko,mają frajde bo biegają po kałuzach,mam nadzieje ze nic im niebedzie,w końcu jest cieplo niech maja cos od zycia hajduś prosze mi zaraz posprzatac te gary ze zlewu,jak tak mozna przy niedzieli pożądek musi byc :),zaraz wpadne do Ciebie na kawke,przyniose z sobą oczywiscie moje rolady,jedna ciemna z polewą czekoladową,druga jasna opudrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozmywałam :D dla rolad jestem gotowa do poswięceń:D sips,a co to ? jakies swieto u Ciebie dzisiaj ,ze takie pysznosci masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
święto moze nie ,ale zapowiedziało sie pare osób z rodzinki, w piątek jedna ekipa dotarła,ale dziś niestety inna niedojechała,pogoda troche pokrzyzowała im plany,cóz słysząc o takich anomaljach pogodowych kazdy woli zostac w domu i nie ma sie co dziwic. Ja już musze uciekac lulu wiec mówie dobranoc,spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,poranek jest sloneczny jak mi zyczyłas hajduś za co Ci bardzo dziękuje,ale zeby był bez zmartweień z tym bedzie mały klopot,na poczatku wrzesnia ide na operaje usuniecia szyjki macicy,lekarz powiedział ze niestety tego sie nie da uniknac,jedno co mnie cieszy to to ze wyniki nie są takie najgorsze zakwalifikowałam sie do IIgrupy,wiec nie jest źle. Pozdrawiam i milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ogromnie mi przykro:( Ale cieszyc się nalezy ,ze wyniki nie są złe!! to bardzo wazne rozumiem ,ze się martwisz ,sam fakt pobytu w szpitalu jest na tyle nieprzyjemny ,ze trudno sie dziwić wspołczuje bardzo ...bedzie dobrze!!!! 😘🌼 ❤️ to dla Ciebie i usmiechnij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
hajdus dzieki za miłe slowa,w takich chwilach to bardzo ważne,jestem pełna nadziei ze bedzie dobrze,podobno najwazniejsze to wierzyc i tego sie trzymam :) pogoda u nas piękna więc popracowałam sobie na działce,musiałam doprowadzic ja do porządku bo chwasty troche sie rozpanoszyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zeby dotrzymac Ci towarzystwa pobiegałam sobie z kosiarką :) wszystko pieknie skosiłam pograbiłam i zobacz sips jak teraz mamy ładnie ;) Na kawke juz za pozno ,ale na herbatke zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) hajduś w Twoim towarzystwie pielenie ogrodu to prawdziwa przyjemnosc :) wielkie dzia i może jeszcze 🌼 pozdrawiam i zycze miłego,slonecznego dzionka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips😘:) Upał ,ale to ze słonce i wysoka temperatura ,to nic ....najgorsze ze jest straszna wilgotnosc.... powietrze az sie lepi do tego stopnia ,ze pranie cały czas wilgotne wisi ...cos okropnego Wspaniała pogoda nad wode ,a nie do siedzenia w murach Kunia chyba ma tam raj nad morzem:) Asanka ! co z Tobą ?mam nadzieje ,ze wszystko ok Zimna cola i kompot dzisiaj tym czestuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
ale sobie dzis popracowałam,do objadku jeszcze na działce,a po zabrałam sie za malowanie,najpierw pomalowałam grzejniki,,a potem odnowiłam stolik,to pamiatka po mojej babci,bardzo go lubie,przypomina mi stare dobre czasy......i oczywiście moją kochaną babunie..... poczęstowałam się kompocikiem :) pycha pozdrawiam i spokojnej nocy zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz ,ze bardzo lubie takie stare pamiatkowe rzeczy?:) dbaj o stolik on ma swoja dusze:) Pa sips ,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepłe dzien dobry:) Znowu zanosi się na burze,czy teraz codziennie juz nas niebo bedzie straszyc? Kawke stawiam po obiadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej kawka?czemu nie:) bardzo chetnie sie napije,mam dzis jakis słabszy dzień,jakos nosi mnie,sama nie wiem czego chce :( ale pewnie to ta pogoda tak na mnie dziala. A gdy serce Twe przytloczy mysl, ze nic nie warto z lez ocieraj cudze oczy, chociaz Twoich nie otarto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ladny ,ciepły dzien i nieuchronnie zliza sie koniec wakacji...ech szkoda ale poki co trzeba korzystac ze słonca i letnich dni:) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) to prawda hajduś,czas wakacji dobiega końca niestety,ale .....za rok będą następne ;) loka5 witamy u nas bardzo serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips masz racje ,jak sie ma dzieci to się zyje od wakacji do wakacji:D co zrobic ,taki los;) Loka witaj w naszych topikowych progach:) Pora na kawę ,do kawki mam dzisiaj kruche ciasteczka z rożą ...kupne ale bardzo smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×