Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość sips
no prosze hajduś rozpoczełaś nową stronke,nieźle nam idzie prawda :) to o czy poklikamy przy tej pysznej kawce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzien nie mialam netu:( az sie steskniłam Teraz juz pozno wiec mowie dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Wita,za nami burzowa noc :( a przed nami taki sam dzień:( ,czy już każdy wekend będzie taki? No cóż ale to zadna niespodzianka bo przecież zapowiadali taką pogode, miałam jednak nadzieje ze sie pomylili. Pozdrawiam i uciekam ogarnac troche domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam lenia okropnego dzisiaj ,nic mi sie nie chce Wieje jak diabli ,ale nie pada na szczescie Oby jutro nie padało,bo deszczowych niedziel nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,hajdus Twoje życzenie spełniło sie mamy dziś piękny niedzielny poranek,świeci słoneczko,ptaszki wesoło cwierkają i chce się życ,lubie w taka pogode wstac wczesnie i delektowac sie spaerkiem po ogrodzie nasłuchujac dzwieków przyrody, miłej niedzieli zycze,pozdrowionka buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Czy ktos mnie słyszy? hop hop!!!1 Pogoda taka sobie,wczoraj cały dzien lało:( dzisiaj chmury i nie za ciepło,czy jeszcze bedzie lato? Sips jak tam ostatni tydzien wakacji ?w jakich nastrojach dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam oczywiscie ze jest :) hajdus musze przyznac ze zdziwieniem ze moje dziewczynki nie mogą doczeka sie wrzesnia,może to dlatego ze to czwarta klasa,są ciekawe,do tej pory wszystkie lekje miały z jedną panią a teraz każdy przedmiot z innym nauczycielem,a może poprostu tęsknią za kolezankami trudno wyczuc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mogę sie doczekać września :) to tak raczej z przekory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sips? a może pofarbowałabyś sie na czarno, ktoś może sie pod Ciebie podszyć. Ale jak lubisz ten pomarańcz to tez może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups,,,,,, będzie monolog. chociaż do świat daleko marzyłam dzisiaj o nich :) coś mnie naszło przez tą pogodę Chcę nauczyć się jeździć na nartach. Jeszce lato a ja już myślę o zimie hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
jakoś lubie ten kolorek :) przyznam sie że nigdy nie jeździłam na nartach,ale w tegoroczne ferie zimowe wybieram sie z siostrą i moimi dziewczynkami do Zakopanego to moze sie skusze na mała lekcje,ale będzie zabawa już to widze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi jakoś przyszło do głowy, chce się nauczyc, nogdy nei wyjeżdżałam w zimę nigdzie, bo było mi zimno a teraz coś mnei naszło. Obym słowa dotrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś powinien mnie ściągnąć na ziemie ale lubię trochę pobujać w obłokach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
bujanie w obłokach jeszcze nikomu nie zaszkodziło.oczywiście jeśli jest pod kontrolą :), chyba się dziś mijamy loka,no to do miłego pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam a co t taka cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Urwanie głowy mialam,niespodziewani goscie z noclegiem na mnie spadli ale juz jestem dziewczyny:) kawke zaparzylam ,bo sennie za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witaj hajduś,to wesoło miałaś w domu,goście to sama pzyjemnośc :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sips,a atrakcji mnostwo gdy wpadaja niespodziewanie,zawsze jakas lekka panika temu towarzyszy:D Szczegolnie u mojego syna,tu skarpety... tam koszulki ,gazety i płyty porozwalane na podłodze,a tu zaprzyjazniona panna wchodzi ;) :D,ale dobrze mu tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oj chciałabym zobaczyc mine Twojego syna w tej sytuacji,musiał wygladac przeuroczo :D a tak swoją droga to przyzwyczailismy sie że gdy ktoś nas ma odwiedzic to najpierw dzwoni wiec gdy mamy taka niespodzianke adrenalina robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) cos sie pogoda nie moze wyklarowac,ciagle chmury na niebie:( ale podobno od soboty ma byc ciepło wiec czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry No i mamy ostatni wakacyjny weekend ...szkoda Za oknem pogoda jesienna i nabrałam ochoty na goraca czekolade :) Moze ktos mi dotrzyma towarzystwa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto i cicho nadal :( wybywam na imieninki ...jesli ktos zajrzy ,to zycze miłego wieczoru pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) slonko i chmurki ,ale chłodno ,trzeba sie chyba powoli przestawic i polubic od nowa swetry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Pogoda piekna,ostatnio tak marudziłam...to za zimno...to za mokro Dzisiaj sie nie ma do czego przyczepic:) Szkoda dnia na siedzenie w domu ,wybieram sie wiec w plener:) Usmiechu na cały dzien zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×