Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość sips
To może ja tylko pomacham 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) koniec lata chyba juz całkiem u mnie zimno i obrzydliwie:( Najgorsza pora roku przed nami...tzn dla mnie najgorsza ,bo jesieni z całego serca nie znosze.. Sips co słychac?jakies plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,u mnie wszystko oki,moje plany na dziś to ugościc mojego brata z żoną i synkiem po kujawsku :),więc mówie szybciutko dzeń dobry,miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baw sie dobrze sips:) a co to znaczy po kujawsku ...cos specjalnego? Strasznie zimno!!!brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry niestety bardzo zimne dzien dobry dzisiaj przez co dla mnie mniej dobry...co ja gadam własciwie :D Sips jak sie udała rodzinna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) goście niestety dziś odjechali :( tak fajnie było,szkoda,że byli tak krótko, ale co poradzic wszystko co dobre szybko sie kończy....niestety. Hajduś,po kujawsku to znaczy bardzo obficie zastawiony stól :) U nas dziś też bardzo zimno brry,już napaliłam w piecu myśle że czas najwyższy rozpocząc sezon grzewczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez przepalone w piecu:( kurcze przeciez to jeszcze powinno byc lato! no ale pamietam jak kiedys grzalismy w lipcu :O w taka pogode nic sie nie chce chyba tylko spac:) i tak siedze w fotelu popijam herbatke i jakos sennie sie zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,zapraszam na gorącą........herbatke z cytrynką,przy takiej pogodzie to wymarzony trunek i bardzo zdrowy oczywiście moge jeszcze dodac troszke miodu jesli ktoś sobie życzy:) Pozdrawiam miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips herbatka jak najbardziej ...no co za paskudna pogoda:( moje dziecko rano przekopało szafe w poszukiwaniu rekawiczek:O Anecia witaj a na powitanie dla ciebie 🌼 :) mam nadzieje ,ze z nami zostaniesz:) Oj kopniak by sie przydał,bo wyjsc sie z domu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
witam Anecia milo mi zapraszamy cześciej 😘 Hajduś,musi byc naprawde zimno bo moje stroinisie założyły ....czapki,a to się nieczęsto zdarza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,widze ze mało jest chetnych do pgadania,myślałam że taka pogoda jak dzis sprzyja pogaduchom na kafe :( moze jednak ktoś się skusi wiec zostawiam kawke i herbatke z cytryą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry no niestety sips jakos ciezko z tymi chetnymi na pogadanie Ja sie melduje jak zwykle na herbatke za oknem zimno i szaro...mam rogaliki swiezutkie do herbatki ak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
rogaliki?super! dobrze że choc Ty tu jeszcze zagladasz Hajduś :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłodne dobry wieczor zimno szaro i ...ech szkoda gadac niestety sips ,nikt tu wiecej zagladac nie chce:( szkoda,dziewczyny ktore kiedys były...a było nas troche tez gdzies sie zawieruszyły...zapomniały no co zrobic...tak to juz bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
masz racje Hajduś,zimno,szaro i do tego zaczelo padac :-O a jesli chodzi o to że jesteśmy tu same,to a naprawde wierze że to sie zmieni,ludzie powracali z urlopów,rozpoczął się rok szkolny i troche to zdezorganizowało czas więc dajmy tym wszystkim zabieganym poukładac sobie wszystko,zaplanowac czas tak aby wystarczylo go na chwile z kafe :)...bo chętnych do pogadania napewno jest wielu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips mam nadzieję,ze bedzie tak jak mowisz:) Rozpoczełam sezon grzewczy:( gdzie to lato kalendarzowe ,ktore powinno jeszcze byc oby tylko nie popasc w jesienną chandre trzeba sie bronic,moze do herbatki cos na rozgrzewke dodac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) Hajduś niepoddawaj sie,broń sie przed tą chandrą jesienną,żeby Cię tylko niedopadła 🌼 Ja od kilku tygodni mam w domu małego kotka(kolejny kaprys moich córek)wyobraź sobie jak to stwożenie potrafi rozweselic człowieka to sama jestem zdziwiona,śmiga po domu niczym błyskawica,a kiedy sie przytuli jest cieplutki jak kocyk i jak pięknie mruczy...to mnie bardzo uspokaja w te pochmurne ,zimne dni i puste samotne wieczory...ale jutro wraca mąż więc kota pogonie do pokoju córek bo nie ma to jak wtulic się w ciepłe ramiona kochanego męszczyzny.... Pozdrawiam i życze dużo optymizmu...trzymaj się cieplutko pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to prawda sips kot jako koło ratunkowe bedzie musial poczekac:D co mąz to mąż ;) Dzien dobry nadal pochmurne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips chyba dzisiaj zajęta...nic dziwnego skoro mąz przyjechał:) Witam więc topikowo chyba sama siebie ,ale nic to Za oknem nadal szaro i zimno ....jesienna pogoda trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam ,może i zajęta jestem ale na topik zameldowac sie trzeba koniecznie :) Hajduś u nas dzis względna pogoda,nawet widziałam przez chwile sloneczko :) ale ostatnie probnozy podają że październik będzie ciepły i bardzo mnie to cieszy więc byle do ....złotej jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips co ja bym bez Ciebie zrobiła...od samotnego dzwigania topiku wygladałabym jak kulturystka;) :D Oby do pazdziernika w takim razie....a dla psikusu wywiesiłam dzisiaj pranie w ogrodzie...ni pada więc...moze moze....i tak nie wyschnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
pranie niech sobie wisi spokojnie a ja i tak zamawiam na jutro piękną pogode....musi sie udac....... mam jutro rocznice ślubu,może mój mąż przygotuje coś ekstra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips no cos podobnego:D w takim razie ide zaraz do ogrodu i bede dmuchac w te chmury niech sie wynosza;),a ktora to rocznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde? Sips 40 rocznica to cos niebywałego:) ja jestem pod wrazeniem....i przyznaje ,ze jestem zaskoczona:D :) nie wiem skad mi sie wzieło przeswiadczenie ,ze jestescie młodą parą:D W takim razie chyba w kolejce stane do Ciebie.... po porade jak dojsc do tak pieknej rocznicy slubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hajduś ktoś się podszył podemnie,dobrze myślałaś,jesteśmy dosc młodą parą to nasza 11 rocznica tylko,ktoś chyba jest tu troche złośliwy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej sips,najlepiej by było jakbys sie zaczerniła uniknełabys podszywaczy...tych niestety tu sporo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×