Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Dzien dobry :) No i nieubłaganie mamy 1wrzesnia,smutne miny dzieci na ulicach Skonczył sie czas laby ...troche zal Pogoda na szczescie ładna,ale chłodno Miłego dnia zycze ....i wszystkim milusinskim powodzenia ...aby do wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam witam,nowy rok szkolny ogłaszam rozpoczęty:D moje dziewczyny zadowolone ciekawe jak długo? Już za 3tyg.jadą na zieloną szkołe więc chyba ich radośc jest uzasadniona hihi pozdrawiam buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
🖐️ znów pada,te krople deszczu płynace po szybach źle na mnie działają,jestem dziś jakaś taka smutna,choc szczerze powiedziawszy nie mam do tego szczegulnych powodów,to chyba wpływ pogody pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U mnie ciepły,piekny ,słoneczny dzien...ani jednej chmurki na niebie Sips ubieraj sie i zapraszam na kawe do mnie,posiedzimy na słoneczku w ogrodzie i zaraz Ci sie nastroj poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hajduś jak Ty to zrobiłaś ???? chmurzyska sie rozpierzchły i świeci słoneczko jesteś kochana,musze byc ostrożna bo widze że masz wielką moc :D 👄 🌼 dla Ciebie hajduś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Kolejny piekny ,słoneczny dzien:) sips to wszystko magia;) mam nadzieje ,ze dzisiaj tez u ciebie sloneczko swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oczywiście że świeci :D jest poprostu pięknie,witaj hajduś już dawno niemiałam tak dobrego humorku,od rana uwijam sie w ogródku,troche mało zrobiłam bo obok sąsiadka i troche poplotkowałyśmy sobie ale co tam,mam dziś tyle enegii ze moge przenosic góry,chce mi sie śmiac,śpiewac,chce mi się życ... ale mnie poniosło ;) to dla Ciebie hajduś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips dziekuje No no az w tak euforycznym nastroju chyba Cie jeszcze nie widziałam:D ,ale to świetnie...ciesze sie bardzo:) Pieknie jest i co najwazniejsze w najblizszych dniach ma taka pogoda sie utrzymac:) Ja sie juz uwinełam z obiadkiem czekam teraz az dziecko wroci ze szkoły...no ale im starsza klasa tym dłuzej sie w szkole siedzi..co zrobic:) Dziewczynki sips nadal zadowolone? to rzadkosc ....najczesciej sie słyszy ,ze dzieci rozpaczają ,a tu panny sie ciesza ,pogode ducha chyba odziedziczyły po mamie ;) Dzisiaj serwuje chłodne napoje...niech herbata poczeka sobie teraz na bardziej jesienne dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak miało wyjsc ...buziak miał byc dla Ciebie sips:D juz sie poprawiam ....😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
dzięki hajduś,dzięki :) ja tez mam nadzieje że taka pogoda się utrzyma jeszcze długo wiesz sama jestem zaskoczona tym że moje dziewczyny takie zadowolone,ale to dopiero początek,co prawda nigdy nie mialam z nimi problemów,zawsze pilne,uczynne,angażowały się w życie klasy,no ale z czasem pewnie zaczną marudzic,no cóż my rodzice wszystko musimy przeżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Nie chwal dnia.....jak to mowią;) dzisiaj ciemno ,mokro i chłodno... cos ta moja magia była krotkotrwala,albo czarownica ze mnie do kitu ;) gorąca kawa dzisiaj jest jak najbardziej na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej,Twoja magia u mnie jeszcze działa :),dzionek bardzo ładny dziś miałam zebranie w szkole trwało całe wieki,a ile wydatków mnie czeka :( musze mocno trzymac sie za portwel bo biedaczek będzie chudł niemiłosiernie;) pozdrawiam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wpadam tylko na chwilke i uciekam na zakupy wraca dziś mój mąż,więc musze zrobic cos pysznego na obiadek,musze czasami zadbac o niego bo mi jeszcze uciekanie ;) Pozdrawiam i miłego dnia życze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips nie ucieknie ...nie ma mowy ...gdzie miałby uciekac jak takie trzy wspaniałe kobiety na niego czekają :) Dzien dobry...dzisiaj tez nie ma pogody :O juz nie wiem co sie dzieje Teraz tez uciekam na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Dzięki Hajduś za miłe słowa,ale nigdy niewiadomo co strzeli facetowi do głowy,juz raz czekałam na mojego męża i to aż 4lata musiał sobie odpocząc od nas,więc rozumiesz,moje zaniepokojenie. Dziś już wyjeżdza więc znów zostajemy same,ale cóż takie czasy. Pogoda u nas przepiękna można się opalac,więc uciekam na świerze powietrze,pozdrawiam miłego dnia życze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 41
Sips-------->Ty to naiwna kobieta jesteś:O. Wiadomo,że pewnioe ma na boku jakąś dupencję. Co on te 4 lata robił?.......rozmyślał? Podczytuję ten topik i nieraz żal mi kobiet i ich naiwności..ale wasza sprawa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry sips no tak ...w takiej sytuacji rozumiem Twoje zaniepokojenie i wspołczuje,bo to trudne gdy w zwiazku ciagle przewija sie takie ziarno niepewnosci... Wszystkim ,ktorzy mieli dzisiaj piekne słonce i upalna pogode ...szczerze zazdroszcze...bo u mnie niestety dosc chłodno i pochmurno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
🖐️ ola 41 dzięki za "miłe słowa" widze że na każym topiku znajdzie sie życzliwa osoba,jestem naiwna no cóż nic na to nieporadze...ale kulture mam i niepodczytuje topików tylko po to aby kogoś skrytykowac. Hajdus pozdrawiam i miłego dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Sips ....gdy nie ma sie zmartwien ....zmartwienia innych poczytuje sie za naiwnosc A czy istnieje miłosc bez naiwnosci?....czy milosc to nie wybaczenie?.... wiara i oddanie?...... hm duzo by o tym mowic:) Miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hajdus jeszcze raz dzięki,lepiej bym tego nie ujeła,jesteś kochana 🌼 U mnie pada i pada co za pogoda :( uciekam gotowac objadek bo dziewczyny pewnie już idą głodne i przemoknięte ze szkoły... pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips aby do jutra...jutro ma byc znowu piekna pogoda ja mialam deszczowa i chłodna niedziele.... jak na złosc U mnie po obiadku ...teraz sprzatanie kuchni zostało...szkoda ,ze krasnoludków nie ma ;)pomogłyby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hajsuś ja mam krasnoludki może Ci je podesłac :) moje córki już mi dużo pomagaja wiec jest mi lżej a przedewszystkim weselej w kichni ;) pogoda sie poprawia juz nawet wygląda słoneczko z za chmurki to chyba dobry znak,zmykam bo lekcje czekają hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips ja Ci zazdroszcze pomocnic...moje dziecko nie powiem... tez jest bardzo pomocne...z tym ,ze jesli o kuchnie chodzi to raczej pomaga w brudzeniu;) :D ale za to mąż się potrafi popisać pięknym zmywaniem :) Pogoda dzisiaj ładna,pracowity dzien mialam od rana ,potem pobuszowalam po sklepach ...kupilam sobie farbe do wosow i wieczorem bede walczyc;) ...mam nadzieje wyglądac niczym ta blond bestia potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hajduś powodzenia z tym farbowaniem :) mam nadzieje że efekt będzie pomyślny i tego Ci życze z całego seducha. Dziś pogoda ładna wiec zabrałam sie za pożądki na działce,troche sobie poracowałam,więc teraz odpoczywam chwile i zmykam posprawdzac lekcje moim pociechom. Miłego wieczorku zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
🖐️ Hajduś cos nie tak z tą farbą :-O odezwij sie bo strasznie sie niepokoje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Oprocz tego ,ze mialam wrazenie głowy trzymanej w ogniu ...wszystko ok:D ale tej wiecej nie kupie ,bo chyba za mocno podraznia,pierwszy 15 minut sprawialo wrazenie ,ze trafiłam do piekła :O Efekt natomiast zadowalający ,kolorek wyszedł bardzo ładny i naturalny:) Pogoda sloneczna ,biore sie wiec za pranie i porzadki w domku:) w koncu raz na jakis czas trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
no nieźle,myśle że do reklamy tej farby....no cóż powinni znaleź ina osobe hihi,ale najważniejszy jest efekt końcowy,bardzo sie ciesze że jestes zadowolona,kiedy cos uklada nam sie po naszej mysli swiat jest piękniejszy. pozdrawiam i zmykam pa. Napewno wyglądasz pięknie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
🖐️ miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×