Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

a mowi się ,ze to kobiety lubia się stroić...;) coz tak zmieniasz te nicki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips cos wspominałas o wieczornych ploteczkach i co?????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś już jestem,przebrnełam przez stos lekcji z dziewczynkami a teraz czas na przyjemnosci wiec parzę pyszną herbatke i zapraszam na milą pogawędkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! sips dobrze ,ze jesteś:) a herbatke z przyjemnoscią ...dzisiaj pije jak smok....na mroz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko własnie wrociło od dentysty...obolałe:( diabli nadali z zebami...ceny juz maja z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie wspominaj o dentyscie :( ja już chodzę z dziewczynkami od miesiaca i ciągle coś a to do leczenia a to do lakowania chyba sie przeprowadze tam na stałe albo namiot rozbije obok gabinetu,bo te kolejki zaczynaja działac mi na nerwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sips chodzisz na fundusz? jesli tak to korzystaj ,bo do 18roku zycia daja lepsze wypełnienia,potem leca z czarnymi !! w zadnym cywilizowanym kraju sie juz takich wypełnien nie zaklada...ostatnio ogladałam program ,ze jedynie u małp stosuja te plomby ja sie tez musze wybrac,ale czekam niech dziecko skonczy,poki co od 2 miesiecy biega do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chdzę na fundusz ale przyznam sie bez bicia ze p.stomatolog to moja dobra znajoma wiec o czarnych wypełnieniach nie ma mowy :D no ale widze że Twoj syn to tez nieźle sie nabiega do dentysty skoro to juz 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to całe szczescie,nawet nie wiesz jakie :D znajoma dentystka to fart:D troche ogłuszyła mnie sasiedzka wizyta,nic nie zrozumiałam z tamtejszych zagrywek,chyba jestem za stara na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A wiecie, że szykuje mi sie jakis fajny wyjazd na Walentynki?..jakas impreza w Poznaniu... Jak chcecie, podrzucę Wam link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to super!! :) pewnie ,ze dawaj link zobaczymy gdzie bedziesz się bawic:) moje szczescie strasnie tajemnicze jest...nic nie mowi ,ale po minie widze ,ze cos kombinuje :D z tym ,ze wyjazd to nie bedzie ...po prostu taki ma czas pracy ,ze sie nie uda wyrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hajduś ja tez nic nie rozumie z tego co sie dzieje ale to chyba wina pokreconej meskiej logiki ;-) :-P a znajoma dentystka to blogoslawienstwo :-D ja po ciazy to mialam taka ruine ze musialabym kredyt wziasc aby to wszystko doprowadzic do stanu uzywalnosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie patyczak :D nic zabawnego w tym ,ale patrzcie co to sie dzieje ,faktycznie ceny tak leca w gore ,ze oszalec mozna cos mi się wydaje ,ze masz racje ;) i tak sobie mysle ,ze te wszystkie przysłowia o kobietach biora w łeb...;)panowie potrafia byc jeszcze bardziej nieprzewidywalni niz my...bede sie musiała baczniej mojemu przyjrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
a co Wy tak z tymi zębami?...wiecie, ze mnie się jeden sam ukręcił (bo bardzo długo musiałam czekac na badanie do narkozy- jakis konował nie umiał mi go usunąc na zastrzyk)i korzen niestety został...na szczescie , odpukac, nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyłam na zdjeciu kulig i sie rozkleiłam:D ale pieknie:) mam dosc zimy ,ale takie sanie ech marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie po prostu pogubiłam ...nie wiem jak sie do ciebie zwracac .ale jakos sobie poradze:) a dlaczego planujesz zniknąć?? tego nie rozumiem,przeciez fajnie mozna sobie tu poklikac i spedzic czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko moja wina..bije sie w piers...skromniutką ;) :D kazdy jakies tam problemy z zebami ma,miał lub bedzie miał ....czego oczywiscie nikomu nie zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy szprynguja????? ze skakaniem mi sie kojarzy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a terozki szprynguja brechsztangum -a teraz podnoszę łomem a hajduś mówisz 5.07.2007r że masz tyle lat a co ja mam powiedzieć.Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajduś, jak ja zobaczyłam to country, kulig i kreęgle to...dech mi w piersi zaparło:)) masz dosc zimy?? przeciez jej nie było...ech, jakby tak na ten kulig ;) a jak nie bedzie sniegu, to będzie bryczka- z konikami rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za data ?,Ty mnie zaczynasz zmuszac do wysiłku umysłowego:D myszka ,pieknie...zimna i szarugi mam dosc za długo trwa...gdyby ta zima mogła byc wlasnie taka z kuligiem,sniegiem ...jak w bajce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Dobry poranek- południe?...;) u mnie snieg:)moze ztego bedzie kulig?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc myszka ::) u mnie tez snieg ,zima na całego...i podobno w najblizszych dniach tak bedzie ...znakiem tego wyjazd bedziesz miala udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×