Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Witam :D no faktycznie chyba zima jeszcze zostanie u nas przez jakis czas :) Myszko zycze udanego wyjazdu 😘 pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to zasypalo sniegiem dzisiaj wszystkich czy wywiało?;) sips jakie plany na jutro?maz przyjezdza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
🖐️ Nie doatałam tej pracy w pralni przyjeli corke ktorejs z pracownic:( Hajduś własna dzialalność..........tez o tym mysle.Nie wiem jednak co u mnie by wypoalilo.Czym ty sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddam sniego w dobre rece ;-) 🖐️ u mnie pada od 2 dni i dzis w dodatku wieje-koszmar a ma padac jeszcze jutro i to intensywnie 😭 wiecie ze ten meski przedstawiciel gatunku wchodzil na rozne topiki i wypisywal te swoje teksty-jedno i to samo-na jednym to go kobitki zbesztaly ze hej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyjme snieg na ferie :D zapewniam ze bedzie w dobrych rekach hihihi Asanko nie trac nadziei na pewno cos wymyślisz,musisz zastanowic sie co chciała byś robic,a jesli bedziesz potrzebowala pomocy przy zakładaniu dzialalnosci to możesz na mnie liczyc ;) Hajdus nie mam zadnych planów mąż w pracy wiec pozostaje mi TV,dobra ksiażka i towarzystwo dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanka nie jest to wcale takie trudne...na poczatek groznie tylko wyglada,pomysł jedynie potrzebny....czasem zgodny z zainteresowaniami i warto zaryzykowac;) Patyczak....jesli o snieg chodzi to moje rece sa złe ;) krzywde bym mu zrobiła....mam go juz dosc w kosciach mnie od tego zimna łupie...słonca chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A mnie az na smiech zbiera, ze n a Walentynki przyszła zima:))) Trzymam kciuki, zeby trzymał to moze jutro posunę na saniach ciągniętych przez konie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
wyjezdzam dzis w nocy, jeszcze tylko moje kiciusie musze dopilnować...do zabaczenia w poniedziałek i świętujcie miło to zabwne święto:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :D Hajdus ależ z kąd ja nigdy............ Ciebie bojkotowac jak bym mogła ;) tak mi sie wczoraj jakos smutno zrobiło że nie mialam ochoty nikomu psuc humorku,ale dzis jest już lepiej wiec jestem liste obecnosci podpisuje i czekam na wiesci od Was :D Patyczak wyłaź z tej zaspy śniegowej i skrobnij coś dośc tej zabawy w balwanka :D widze jeszcze pare czapeczek wystajacych ze śniegu ale nie moge poznac kto to wiec,prosze wychodzic i meldowac sie :D:D:D:D piszcie kochani bo strasznie pusto tu ostatnio :( Myszko czekamy z niecierpliwościa na relacje,mam nadzieje że było ssuuuuppppppppeeerrrr!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips 😘 i juz sie nie smuć....kazdego z nas czasem takie dni dopadaja patrze przez okno ,chcialam wyjsc,ale jakos sie nie moge odwazyc:D no zimno cholera,a cos ostatnio zle taka pogode znosze....moze posiedze sobie w ciepłym domku...hm pomysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takim buziaczku od razu mi lepiej :D Hajdus nie wychodz bo mi zaginiesz tak jak reszta naszej ekipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus masz całkowitą racje,jak mozna tak zaniedbywac swoje obowiazki i listy nie podpisac oj nieładnie.....:D ciesze sie ze nie zdecydowalaś sie wyjśc :D posłucham z Tobą muzyczki jesli pozwolisz tylko kawki sobie zaparzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sips zapraszam nie tylko do sluchania ,ale i muzykowania:) ja sie z tymi linkami przemieszczam i jeszcze jeden muzykujacy topik odwiedzam:) lubie grac:) przy muzyce wszystko wyglada inaczej...i nawet smutne chwile łatwiej przetrwac....nie lubie ciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte słowa ja nawet zakupiłam sobie płytkę z muzyką relaksacyjną,jak tak sobie siade zamkne oczy i posłucham to aż chce się zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ;) a zreszta jaki dobry jak zasypana jestem całkiem!! sniegu po pas!! Patyczak :D no nic smiesznego ,ale ubawilam sie.bo znam to! U mnie kiedys ze spaceru wrocili ze swinką morską...dodam ,ze mam cos na ksztalt gryzoniofobii ,wiec przez bity miesiąc na widok zwierzecia dostawalam dreszczy i czerwonych plam na ciele.....mąz okrutnie mnie pocieszał,ze toto zyje najwyzej 2-3 lata... wiec damy rade......zyło 6! Po 2 tygodniach... karmienie ,sprzatanie itp spadło na mnie...rybki tez mielismy i to samo...teraz jest pies,ale dziecko zazwyczaj nie ma czasu na spacery,szczotkowanie ...wiec tez ja....no ale psa uwielbiam wiec nic nie mowie :) tak to jest z dziecmi ;) a teraz kawa ...duzo kawy,bo w nocy spac nie mogłam i ledwo zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
I jak tam po Walentynkach, kochani i kochane...;) U mnie było z koszmarnymi przygodami- pod mój pociąg wpadł samochód na przejściu niestzrezonym, człowiek nawet nie stracił przytomności choc samochód skasowało, karetka i policja migiem na miejscu ale kolej tak pieronsko sie grzebała, ze do Poznania dojechałam ze 160 minutowym opóźnieniem!! niestety organizatorzy nie byli tak łaskawi, zeby na mnie poczekac z autami,( do tego na prądzie z pociągowego kontaktu nawaliła mi komórka- nie wiedziałm, ze te pieronskie kontakty są nie wiadomo po co- bynajmniej nie dla pasażerów- wiedziałyście?!!) i sobie pojechali 9 minut przed moim przyjazdem ...!!:(( ido Sierakowa musiałam jechac PKSem- bardzo fajne gospodarstwo agroturystyczne ale niesttey na kulig i ognisko juz nie zdążyłam...:( Ale wieczorem były fajne walentynkowe harce i wiejska wyżerka..niestety muzyki country wbrew reklamie tej imorezy w ogóle nie było!! Rano tez fajna wyżerka i ciacho z kawą a potem granie w kręgle w pewnym sierakowskim klubie...uwielbiam bawic sie we Freda Flinstona:)) Tak więc jak widzicie wrażenia mieszane, poznaniacy tez przyznam się, ze średnio przypadli mi do gustu jako ludzie...wbrew temu co ise mówi są tez na pewno większymi centusiami niz krakusy..;) kasy wydałam co niemiara ale fakt, że jak na Walentynki to była bardzo oryginalna impreza i gdyby nie ten pech po drodze pewnie bylabym bardziej zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Acha, na kulig z saniami jednak sie nie odważono...byl z bryczkami ale podobno koniki i tak sie niezle umęczyłay... Beznadziejnie mi dzisiaj chodzi net na tym galeriowym hot-spocie , zaraz spadam do domu na M jak miłośc...tam sie dopiero kochają, nieprawdaż?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dobrze ,ze sie pokazałas poki co same kochane tu zostały ;) a dzisiaj i tych niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka no faktycznie mialas przygody.... ale dobrze,ze chociaz w polowie wyjazd sie udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej cisza? co sie dzieje???????? Sips zaczynam sie powaznie niepokoic!! Ziemia do Sips ...odbiór!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Wiesz, hajduś przygody na całego, nie przypominam sobie, zeby pod pojazd, którym jechałam, ktoś wpadł!...i tak dobrze, ze chociaż człowiekowi nic sie nie stało bo chyba byłabym struta przez całą imprezę... A wiesz, ze odreagowuję do dzisiaj i te przygody i jednak te odległość tez- wczoraj wieczorem zasnęlam w ubraniu i obudziłam sie dopiero rano... Może to był idiotyzm, że pojechałam tak daleko?ale jednak to była najoryginalniejsza impreza walentynkowa, jaka kiedykolwiek wpadła mi w ręce.... A Ty co porabbiałaś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×