Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość myszkameister
No właśnie gdzie reszta?..chyba pojawił sie tu osttanio jakis men... Moze wysłalibyśmy ten topic do naszych znajomych to byłoby więcej ludzików do naszych pogaduszek?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
a wiedziałyscie, ze ten prąd w naszych povciągach jest jakis feralny i wogfóle nie dla ludzi?..jak widac człowiek całe życie sie uczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 🖐️ niezly pomysł ,jak masz kogo to zapros do nas:) a w walentynki na obiadku pysznym byłam ...takim bardziej romantycznym...przy swiecach itakie tam ;) miło ...nigdzie nie moglam wyjechac ,bo praca....a wieczorem lampka winka była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Czyli hajduś romantyczne tete a tete?...pozazdrościć;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...obiadek,swiece ,winko i...... juz:D a liczyłam na dalsza czesc romansow ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
To nie było ciągu dalszego?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc słoneczka:) myszka....no nie było :O wezwano go do pracy,pech sips do jasnej ciasnej ,to juz lekka przesada!! ;) zasypało cie całkiem sniegiem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajduś to ja tu modle sie o troszke sniegu na ferie a Ty mi tu sloneczne rytmy podsówasz ;) już chcialam lepic bałwana a tu śnieg zacząl topniec 😭 i co ja mam z ta gromadką dzieci teraz zrobic ;) ale rozumie że to z troski wiec wybaczam :D pozdrawiam dziewczyny muszę kończyc bo kolejka do kompa sie ustawila wiec mój czas minoł hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No to faktycznie hajdus pech...w takie fajne święto...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Spis, to nie tylko ja bez netu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko teraz rozumie czemu tak bardzo zależy Ci na necie w domu :D .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips nareszcie:) u mnie sypie i sypie i sypie i..................konca nie ma jaka gromadka????? organizujesz ferie u cioci sips? to moze i ja przyjade ;) :D Myszka...cos drgneło z tym netem Twoim czy nadal nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś u mnie troche popadało i już sladu prawie nie ma po tym sniegu,a ferie u cioci trwaja od niedzieli oczywiscie jestes zaproszona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips dam ci jeszcze czas zebys sie zastanowila...przespij się z tą propozycją ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Spis, a co się z Twoim stało?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajdus, własnie napisałam dzis do ISTS i mją jutro do mnie zadzownić...inna poprzednia firma na chwilę sie odezwaqła i potem cisza...Ja mieszkam na starym osiedlu, moze po prostu za mało abonentów... ale ja je lubię (to osiedle) jest prawie w centrum miasta a troche jak na wsi- są nawet domki z kurami pośród bloków:))w bloku niesttey mieszkam starym...ale podobno w takim mniej słychac przez ściany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz myszka...i to sa wlasnie plusy...akustyka to koszmar czasem i calkiem serio to mowie oby sie udało!!...interesowna jestem ...przyznaje,bo mam nadzieje,ze wtedy czesciej zajrzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
:))) Ja tez, kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Myszko z moim internetem wszystko oki poprostu mam w domu gromadke dzieci,ktore musza pilnie skorzystac z kompa 😭 wiec z tąd te kolejki hihihi trzymam kciuki aby Ci sie udalo jak naszybciej z tym netem 😘 cos załatwic... Hajdus wszystko przemyślalam,ponawiam zaproszenie :D dzieki za pączusia :D milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips w takim razie uwazaj!! bo pakuje się i jade;) Jak tam dziewczyny połasuchowałyscie troche? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś czekam :D tylko pamietaj o tej wystrzałowej kiecce moze wyskoczymy na imprezkę hihi a jesli chodzi o paczki to ja mam stanowczo dosc,ile mozna.. ja mam taki malutki brzuszek a tych paczkow dzis tyle hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro kiecka ,to i o nogach musze pamietac...na wszelki dzis wieczor przeznacze na reperacje urody;) objadłam się jak bak....ale nie mam wyrzutow sumienia :D u mnie znowu sypie....to juz przesada ,nie ma konca tej zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Hajdus depilacja obowiązkowo,tylko może nie woskiem bo to zbyt bolesne 😭 śnieg????????? Hajduś to takie coś biale podobne do puchu ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie sips ...takie białe :D np popatrz ja mam juz go serdecznie dosc ,a Ty bidulko na niedostatek cierpisz...ech nie ma sprawiedliwosci zadnej:D troche humorku Do miasteczka Z. przyjechał w czasie wakacji na spotkanie autorskie znany pisarz. Odpowiadając na pytania uczestników spotkania, wyjaśnił między innymi, że pisząc swoje poczytne książki zawsze stosuje zasadę "czterech wątków": - W każdej mojej powieści jest wątek religijny, arystokratyczny, erotyczny i kryminalny. Obecna na tym spotkaniu polonistka miejscowej szkoły zapamiętała to wyznanie pisarza i zaraz po wakacjach zadała swoim uczniom wypracowanie z czterema wątkami. Klasowy prymus już po kilku minutach oddał kartkę z wykonanym zadaniem. Polonistka odczytała tekst: - "Matko Boska!!! (wątek religijny) - krzyknęła hrabina (wątek arystokratyczny). Jestem w ciąży (wątek erotyczny) ... ale z kim??? (wątek kryminalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bidulka jestem z tym sniegiem w tym roku naprawde :( ale zawsze moge jechac na Śląsk :D tam sniegu dostatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez na dolnym tu gdzie ja sem...:D koniec mojego klikania poki co, ide troszeczke przed telewizorek....M romansidło mi jakies zaserwowac chce....a ja bardzo takie filmy lubie:) miłego wieczoru dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witaski:) Ja własnie wracam z imprezy "pączkowej" -w moim stowarzyszeniu zresztą.Dobrez, ze mi ktos uzmysłowił, ze to jeszce nie koniec karnawału i ze ma czas od srody aby nadrobic ntaneczne zaleglosci..:)chyba trzeba, nieprawdaż?. A co do netu to ja naprawde nie wiem czy my w jakims trzecim swiecie żyjemy?.w tej firmie, która do mnie zadzwoniła za podłaczenie płaci sie 5 dych i miesiecznie cos koło 60 zł jesli minimum 1mega i jesli z umową tylko na rok!! Czy to nie jest rozbój w biały dzien?.a chyba bez sensu brac cos ponizej 1 mega albo podpisywac az umowe na dwa lata??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×