Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

hajduś coś z tym linkiem nie bardzo:P.Wywaliło mi komputer.Zaraz pokazała się informacja o wirusach.Przykro znajdz inny.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja na zadna odpowiedz nie licze...gram sobie to co ja lubie...a jesli komus sie nie podoba zawsze moze nie słuchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak marzenia sie spelniają,może nie do końca ale jak podeslesz mi to prasowanko przez tego przystojnego kuriera to nie ma sprawy poswiece sie nawet w niedziele :D Myszko je tez Ci zazdroszcze tego wypadu,nie pamietam kiedy ostatnio bylam na jakim kolwiek koncercie :( Hajduś graj graj 😘mamy przeciez czas relaxsu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieki super... lubie tego goscia, moze skusicie sie na kieliszeczek czegos delikatnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hqjduś, co brzydko?...nie zrozumiałam, co miałas na myśli?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka zazdroscic jest brzydko...to mialam na mysli:) sSips juz patrze co to za linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na Was czekam na tych Karaibach a Wy jeszcze nie spakowane !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz zdazylam upic :-P leze tam pod palma widzicie mnie 🖐️ macham kobitki Drinki tu maja nieziemskie a jaka obsluga ..... od samego patrzenia cos sie dzieje,dobrze ze od oceanu lekki wiaterek(studzi) bo w przeciwnym razie kto wie co by sie tu dzialo.... Wskakiwac w bikini wszystkie bez ociagania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak sorki nie zauważyłam Cie wybacz,schowałas mi sie w tych morskich falach to pewnie dla tego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wody wody wody i aspiryne 😭 jak mi glowa napier...to po tych wczorajszych drinkach.Dzis zamelinuje sie pod jakas palma na hamaczku i bede spac i duzo pic-sokow rzecz jasna;-) A swoja droga to nie ma jak babska impreza a faceci to tylko do obslugi:-D A tak na powaznei to spedzilabym chetne kilka dni w takich tropikach z samymi odjazdowymi babkmi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Patyczak powiem Ci szczerze ze nie tylko Ty masz takie marzenia :D Hajduś wracaj już z tych tropików 🌼 Myszko co u Ciebie 🌼 pozdrawiam Wszystkich cieplutko i zycze milego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny moje kochane:) Sips ta zmiana klimatu mnie wykonczyła....tam upał...tu zimno i wstalam z katarem jak cholera....mogłam zostac w tych tropikach ;) Snieg sie topi...za oknem deszcz...cholera jeszcze gorzej....mialam dos sniegu ,ale deszczu to juz zupełnie nie lubie Patyczak....klinem go!! ten bol głowy oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poobiednia herbatke zapraszam:) Jak tam dziewczyny dzień mija? Patyczak lepiej Ci juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus powiem Ci że ta dzisiejsza pogoda mnie dobija plucha ze szkoda gadac buty przemoczone,samochody chlapią na człowieka bez opamietania JA CHCĘ JUZ WIOSNĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedyne co mnie cieszy to fakt ze dzis wraca mężuś do domciu HURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ja tez się cieszę :D Sips czyli wieczorem na Ciebie nie ma co liczyć ...ale jestes usprwiedliwiona!! ;) :D na długo tym razem mezus przyjezdza? a co do pogody ,to ja juz sie nie wypowiadam...bo to w koncu publiczny topik, wiec trzeba sie jakoś zachowywać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus nie wiem na jak długo ale wiem jedno jutro mężuś ma urodzinki okrągle dodam wiec ........ zapowiedział że z tej okazji zaprasza nas na uroczysty objadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super!!!!!!!!!!!! Dla meziusia 😘 😘 z najlepszymi zyczeniami:) moge chyba z tej okazji dac mu buziaka?????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hajduś z tej okazji oczywiście możesz,bardzo dziękuje :D w imieniu męża 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Spis, jakoś wolno zbierałam się przy poniedziałku do różnych spraw i trochę zabałaganiłam... A przed chwilą sie wkurzyłam bo wywaliło mi maila, którego własnie wysyłałam do bardzo dobrej znajomej...wrrrr!!!! A wyobraźcie sobie, że ponoc jedzie do mnie przesyłka ze sklepu Germanos, w którym zamówiłam dekoder Play do internetu na kartę za 143 zł bodajze...tylko jeszcze sie nie dowiedziałam, kiedy przyjedzie... To byłaby rewelacja bo w galerii krakowskiej rozeszły się one w ciągu dwóch tygodni i juz nie ma....nie wiem tylko ile to jest warte...(ale w grudniu kosztowało aż 290 zł.).. Przy takich cenach netu jakie są na umowę, na pewno bym chciała takie cacko- juz naprawde nie mam ochoty z nikim wiązać się żadnymi umowami- ani z kablówkami ani z komórczakami!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×