Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość myszkameister
A co hajduś, chciałabys ze mna iść?...dopiero sprawdzam w necie, co tam na krakowskim podwórku...do Poznania raczej sie juz nie wybiorę...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a dla mnie Hajduś co zagrasz :D bo ja dla Was to :D ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś skad wiedziałas ze ja dzis tak romantycznie nastawiona do świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips dzisiaj mam dzien ,w ktorym oceniam innych wg siebie,,,a we mnie romantyzm az kipi;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś a coz spowodowało u Ciebie ten romantyczny nastrój.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduz pewnie teraz przezywa romantyczne chwile :-D albo pzrygotowuje sie na jakies romanse wieczorne,swiece, nastrojowa muzyka,jakis afrodyzjak :-P i wszystko zdarzyc sie moze :-D ja to dzis chyba wskocze w jakas flenelke i zaloze skarpety do spania;-) bo ziab straszny 😭 moj m.zawsze mowi ze te flanele to pizamy antykoncepcyjne i odstraszajace :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś wybacz literowke 🌻 Sips Ciebie ciagle musialabym przepraszac bo prawie zawsze jak pisze to klikam Spis chociaz ostatnio sprawdzam przed wyslaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak to tylko nik wiec co za roznica :D no ale ta flanelka to całkiem niezły pomysł hihihi tylko czy aby napewno skuteczny hihihi i odstrasza ..... Hajduś nie badz taka uszczknij rąbek tajemnicy plose kofana😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....sips no mialam w zamysle moze jakies romansowe historie ,ale guzik ....wpadli goscie :D Patyczak...to tylko nick...takze absolutnie sie nie przejmuj :) a teraz wlasnie odnosnie przejmowania sie i nickow...ciesze sie ze masz komp sprawny i wlasnie za nic nowego Twojego nicku nie pamietam :D ide spać.. dobranoc i karnawałowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> goraca bo ziab okropny,patyrzylam 2 razy na termometr i nie moglam uwierzyc -17C a ja glupia myslalam ze zima juz sie konczy 😭 Maz w nocy przyszedl do lozka i budzi mnie,to ja z geba po choinke mnie budzisz😠 a on mi mowi ze krab wyszedl z akwarium i zwial :-D i on przez 2 godziny go szukal i musial rozkrecic meble w kuchni cha cha cha wylam ze smiechu :-D szczerze mowiac nie wiem jak to cos wylazlo z tego akwarium i ze sie nie zabila jak spadal z metrowej wysokosci. Musze byc czujna bo to cos jeszcze gotowe wyjsc i mnie w nocy zjesc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Patyczak co Ty kobieto trzymasz w tym akwarium kraba !!!! i to coś łaziło Ci po mieszkaniu a Ty sobie spokojnie spałaś!!!! no to podziwiam.... Hajdus ale Ci goscie to mają wyczucie czasu :( pozdrawiam milej niedzieli zycze...........krab 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przez szpiega macie pejoratywne podejście do mnie.Nie będę wam przeszkadzał. 🌻 dla tej,która ładny blues zaprezentowała.Mam nagrania na DVD 36 godzin tego zespołu oraz Tadeusza Nalepy 37.5 godziny Jesteście bardzo uczuciowe i wielka estyma emanuje od Was. Niestety muszę stąd odejść gdyż znajdują się osoby nieodpowiedzialne,nawet słowo przepraszam nie padło z ich ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Zimy nie ma konca....i doszlam do wniosku ,ze nikt tak nie klamie jak pogodynka ;) Patyczak...ubawilam sie od rana :D no wiesz co...:D ale ty straszna jesteś...to biedulek mąż z szafkami walczył ,skorupiakowi zycie ratował...a ty go za to jeszcze ochrzaniłas...:D A teraz z innej beczki....do kolegi sie zwracam... Ludzie przychodza i odchodza....czasem wracają ....a czasem nie.... To publiczny topik i kazdy ,kto chce spedzic razem z nami troszke czasu jest tu mile widziany... Nie znam Ciebie...ani szpiega...nie jestem wtajemniczona w temat,takze nie zamierzam sie tym zajmować....jeśli masz ochote tu zajrzeć ,porozmawiać,posłuchać muzyki.....zapraszam :) łapie za kawke i poszperam teraz własnie w poszukiwaniu miłej muzyczki...jak coś znajde to wkleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajduś i Ciebie Horzczica 🖐️ mam nadzieje że z tą nieodpowiedzialną osoba to nie do mnie bo jakos nie swojo sie poczułam,mam wrażenie że nic z tego wszystkiego nie rozumie 😭 ale mówia ze muzyka łagodzi obyczaje wiec Hajdus podeslij cos odpowiedniego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś jakie to ładne wiedziałam że mogę na Ciebie liczyc :D co porabiasz w ten niedzielny dzionek? ja dzis leniuchuje na maxa,mam za soba cieżkie tygodnie wiec jeden dzien lenistwa chyba mi sie należy,dobra muzyka,książka i ciepłe kapcie ....to jest plan na dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips podpisuje sie pd Twoim planem obiema...🖐️ [ czesc] :D Nigdzie sie nie wybieram....zostaje w ciepłym domku....bede słuchac muzyki,popijac herbatke...oddam się marzeniom...i bede udawać ,ze własnie na tym zycie polega;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups długopis mi wypadł z jednej łapki chyba ;) 🖐️ 🖐️ teraz powinno być dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja marze ze zjawi sie dzis u mnie Sips i wyreczy mnie w prasowaniu:-D dzis dzien wolny od pracy ale to jedyny dzien kiedy mam wiecej czasu niz zwykle. Zaraz zabieram sie za zadania z synem-wyklejanie konturow psow.Mamy pudla i owczarka.To do dziela-puszczam wodze fantacji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No chyba coraz ciekawsze pseudonimy nam się tu pojawiają...;) Ja ostatnio tez zaprosiłam dwie osoby do naszych pogaduszek...moze dołączą?.... Hajdus, uwielbiam Sinatrę:) dzięki:) Jak byłam w piątek na koncerice jazzowym to tez co nieco sinatry zagrali...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to super!!!! im wiecej nas tym bedzie weselej....mam nadzieje,ze dołacza:) I co? były jakies tance w koncu w sobote???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Nie...wybieram sie jutro lub we wtorek...moze bedzie mniej tłoczno... w piatek byłam na koncercie jazzowym - dla mnie jak na jeden weekend wystraczjaćo wrażeń- koncert był super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wiem ,ze to brzydko ,ale tego wypadu na koncert to Ci zazdroszcze:) super ciesze się bardzo ,ze miło spedziłas czas...i patrz jak czasem niewiele trzeba zeby sprawic sobie przyjemnosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×