Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

🖐️ Hajdus no ja przyznam ze nie swietowalam specjalnie :( ale ja to sobie tak marze zeby ci nasi panowie nie obdarowywali nas tylko od swieta ale czasami podarowali jakis kwiatek tak po prostu bez okazji,miło by bylo prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyw nie wyraźny tak jak dzisiejsza pogoda niby swieci słoneczko ale chmury co rusz je przyslaniają wiec zobaczymy co wygra hihihi to tez przedstawia mój niezbyt doskonały rysuneczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy Sips...mam nadzieję ,ze słoneczko wygra....poki co u mnie pada Sips zbuntowałam się i zmieniłam adres...teraz juz musi dojść :D o ile sprobujesz jeszcze raz napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o kwiatuszki bez okazji...no to musze mojego Misia pochwalic :) Ty biedulko jestes w tej pechowej sytuacji ,ze masz mężusia z doskoku....oby do emeryturki sips...wtedy bedziesz miała wynagrodzone wszytkie samotne chwile....albo !!wygranej w totka...to dopiero by było miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora zabrać się za jakąś robote,a przez ta pogode nic mi sie nie chce:( sennie jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus u mnie słoneczko wyszlo na prowadzenie narazie nie daje sie walczy dzielnie susząc moje pranie :D wygrana w totku mówisz chyba zaryzykuje a nóż wygram :) oj chyba bym oszalala ze szcześcia :) Hajdus skoro sie tak poswiecilaś to jak bym mogla nie napisac :) juz wysylam probnego maila :) i chucham na szczeście aby doszedl chu chu chu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips poszły fotki dosyc tego dobrego,zabieram sie za robote,bo mnie wieczor zastanie przy kompie :D do pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dopiero teraz sie odrobilam tzn to co wazniejsze bo to co moze poczekac to czeka ;-) Pogoda pod zdechlym Azorkiem:-(nie chce sie z domu wychodzic. Dzis dowiedzialam sie ze w piatek i sobote ide do pracy na caly dzien:-) Z jedej strony sie ciesze bo tesciowa chciala wpasc a tak mam wymowke-szczerze mowiac nie mam ochoty na jej towarzystwo. Wyczytalam ze zostala dokonana wymiana fotek to ja tez sie na to pisze o ile wasze komputery to wytrzymia :-P Sips jak mozesz to zostaw mi swoje namiary na gg to wysle ci zdjecia . I tobie tez hajduz jesli oczywiscie masz na to ochote.sips moze mi podac twoj e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A ja wczoraj świętowałam całkiem miło- dzi,eki festiwalowoi Progrssteron:) Katarzyna milelr byla cudowna ze swoimi bajkami w EMPIKU... Za to przez te parszywą pogode tak boli mnie łeb, ze nawet nie mam siły stukac na klawiaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak...mam adres pod nickiem...dawaj :D Myszka , z ta głowa to wspolczuje!! mnie tez ostatni cos łupie za czesto...wiesz co? kup sobie witaminy...mozliwe ze to osłabienie na wiosne....moze brak Ci zelaza ? po zimnie to nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Dobrze, że mi hajdus przypomniałaś...jakos zawsze zapominam o witaminach... choc niedawno je kupowałam...jak już co, to biore mocniejsze prochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hajdus foty poszly:-) Nie odpowiadam za zniszczenia powstale w czasie pobierania i ogladania zdjec-mam nadzieje ze sprzet masz dobry :-P Oczywiscie na fotach ja i moja latorosl:-D mezula sobie darowalam;-) Do raportu pogodowego: pada snieg,pogodowy koszmar 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas leje jak z cebra 😭 😭 😭 więc na poprawe nastroju zaparzyłam kawke i kupiłam ciacho zapraszam wszystkich chetnych :D Myszko mam nadzieję ze dzis czujesz sie lepiej :D Patyczak cały piatek i sobota w pracy no nie brzmi to zbyt ciekawie :( Hajduś wstawaj bo Ci kawka wystygnie :D miłego dnia kobietki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Sips duza buzka za kawke 😘...nie spie ,nie spie....u sasiadki na gorze remont...od6 rano cyklinuja podłoge...jak właczyli maszyne ,to mało z łozka nie spadłam!! kszmar,az sie boje myślec co bedzie sie działo jak zacznie sie lakierowanie tych podłog...chyba sie od smrodu udusze Ja wiem ,ze ona chce miec ładnie na swieta.....ale jest jeszcze zimno...okna ma ledwo uchylone ,a ten cały smrod farb i kurz wlazi do mnie jak chce:( Ratunku!!!! Patyczak 🌼 przesyłka dotarła :) przenosze sie na poczte cos dla ciebie wygrzebać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś tak mi przykro :( no faktycznie mogła by ta sasiadka poczekac az bedzie cieplej wtedy okna jak szeroko pootwierac i dało by sie wytrzymac a tak uciążliwa dla wszystich sytuacja :( miejmy nadzieje ze szybko sie z tym upora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna kawe stawiam,łeb mi od tego rumoru na gorze peka Słoneczko u mnie wychodzi,ale wieje okropnie!! Dziewczyny dzisiaj dzien chłopaka jest ;) Poogladałam zdjęcia ,ale z was super dziewczyny!! no no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus poważnie dzis dzień chłopaka? chyba mi to gdzieś umknelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips powaznie...moje dziecko sie przypominało od rana :D Skoro jest taki dzien ,a on w koncu chlopak...wiec....musiałam jakis drobiazg mu dac:)..a ze to łasuch i moim zdaniem za chudy, dostal słodkosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus obawiam sie że dzień chlopaka jest we wrześniu dokladnie 30 przynajmniej moje dziewczyny tak twierdzą bo zawsze kupują chłopakom prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus wyczytałam w internecie ze dzis jest dzien męszczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Niestety spis, łeb mi tak łupie, że cyba nie wytrzymam... Zwykle pomaga mi jedno urządzenie na siłowni ale kurcze takie jednorazowe wejscie pierońsko drogo kosztuje a ja teraz nie moge wykupic karnetu..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzadzenie na siłowni? Myszka...a moze Cie tak łupie od kregosłupa???? Wspolczuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
hajduś, a czego nie rozumiesz?...jedno urządzenie(zgadnij, które) bardzo pomaga na krążenie krwi i wtedy mniej boli głowa- przynajmniej mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Dzień chłopaka jest 30 września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze musze sprostowac...dzisiaj jest DZIEN MEZCZYZNY czyli 40 meczenników :)dzien chłopaka...jako takiego jest we wrzesniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanko 🖐️ Myszko 🖐️ Hajdus jak zwał to święto tak zwal ważne ze jest :) w koncu naszym panom tez coś od zycia sie należy prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×