Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Czesc dziewczyny Pracowity dzien dzisiaj mialam..od rana w biegu Sips nie rozumiem dlaczego nie doszlo...sprawdzilam poczte...normalnie wszystkie maile do mnie docieraja...sprobuj kochana jeszcze raz...chetnie sama bym napisala do ciebie,ale nie mam namiarów Co do seriali...zdecydowanie nie jestem fanką rodzimych produkcji...nasze filmy i seriale TAK!!!! ale te krecone do 90r dalej juz nie...nie ten styl gry...nie ci aktorzy...nie ta tasma i nie ten klimat nad czym ubolewam...bo chłonełam wczesniejsze nasze kino...tak na duzym jak małym ekranie o sztukach teatralnych nie wspomne...były po prostu doskonałe..za ich sprawa polubiłam Gogola...bo czytać się go nie dało,dopiero jak obejrzałam kilka sztuk w tv... docenilam jego dowcip i caly kunszt Pogoda,bo bez tego przeciez nie da się obejsc;),pochmurna...i chłodna...nie zacheca do spacerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie Gogola... tu asekuracyjnie sprostuje:) Ja mialam problemy zeby przebrnąć przez jego lekture..i to tylko i wyłacznie moja opinia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Specyficzny "śmiech przez łzy" Gogola dla mnie był zawsze niezrównany... A "Martwe dusze" choc to strasznie ponura tematyka czytalo mi się znakomicie. No ja ostatnimi czasy - przeciwnie- bardzo doceniam naszą telewizję...i za filmy i za programy publicystyczne...choc bardzo lubie stare filmy z wczesnej młodości i bardzo sie ciesze, że ciagle cos powtarzają, np. ostatnio bardzo mnie cieszy "Szaleństwo Majki Skowron".Łza się w oku kręci wspominając stare dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Myszka i tu odbieramy podobnie...własnie o tym mowie i mysle ,ze tez zauwazasz roznice...czesto w tej chwili gra aktorow jest dla mnie sztuczna...czasem jakis proces myslowy sie u nich uwydatnia na twarzy...jakby nie do konac dawali sobie rade z interpretacja roli...nie chce tu generalizowac,ale zdarza się i to mnie razi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaparzyłam herbatke i zaglądam co tez tu i tam topikowo słychać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie pisze na ta herbatke :-D Jesli chodzi o seriale to coz nic na temat nie powiem bo nie ogladam tv. Nie ma dla mnie tez aktorow mlodego pokolenia z prawdziwego zdarzenia,rzadko ktory grajacy w serialach mlody aktor ma skonczaona szkole filmowa czy teatralna.Wiekszosc to gwiazdki jednego sezonu,wkreceni przez kogos i dla mnie to zaden aktor. Jesli chce blizej poczytac o kims to szukam bloga tej osoby bo roznego rodzaju fora zasilaja przewaznie malolaty zakochane w aktorze czy aktorce. Mezus wlasnei postawil mi drineczka :-) Nawiazalysmy z sips lacze na gg :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkmaeister
Własnie wrócilam z dwiema kicuśkami od weta:) nie da sie ukryć rujka sie panoszy i okropnie daje w kość zwierzakom i rzecz jasna ich właścicielom;);(... Tośka tak dziś szalała, że az mi talerz stłukła... No dawniej grało się po prostu inaczej i tematyka tez byla inna, zwłaszcza nasze komedie chyba były znakomite.... Ale teraz tez bardzo lubię "Ranczo" "Klan" "Na dobre i na złe""Rodzinę zastępczą"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Podoba mi się też "39 i pół" (chyba mają tez swoją strone www...muszę tam zajrzeć)...Miodowe lata""Seks w wilekim mieście"... A z programem "Kawa czy herbata" prawie codziennie zaczynam dzień:) dla mnie bardzo udany...:) A z innych programów bodajże "W centrum uwagi" bardzo mi sie podoba- doskonale prowadzone wywiady...bo to co robi Kuba wojewódzki jest moze odlotowe ale tam gdzie nie ma umiaru wg mnie zawsze cos szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym się zgodze...mnie troche przeraza moda na brak kultury i taktu w mediach...mam nadzieje,ze to sie niedługo skonczy Żaden temat nie jest dla mnie tabu...kazdy dozwolony...ale we wszystkim nalezy zachować umiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
To ja dołączam swoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wypije dwie kawy ,a co! ;) Jakie plany macie dziewczyny na weekend?...cos mi dzisiaj głowa daje bobu...chyba znowu za długo spalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak 🖐️ Hajduś 🖐️ Myszko 🖐️ ja zamierzam dzis przesadzic kawiatki nakupilam ziemi i biore sie do pracy a po po południu zamierzam nadrobic zaległosci w czytaniu ksiaki i oglądaniu filmow,kupiłam sibie dzis film "Wieści z Wietnamu" na podstawie książki Daniel Steel mam nadzieje ze uda mi sie go dziś w spokoju obejżec :D pozdrawiam i zycze milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witajcie:) Ja właśnie idę hajduś pomagać w akcji adopcyjnej kotów ze schroniska...jutro w południe chciałabym iść do EMPIKu na imprezkę festiwalu Progressteron...może byc ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Acha, jestem dziś rozczarowana- zwykle rano był cudowny film o rodzinie pastora..wylecial mi z glowy tytuł...pewnie znacie? jest znakomity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widze ,ze macie rozplanowana sobote bardzo pracowicie:)e Moje plany uległy zmianie...kolega sie buduje mielismy dzis pojechac i zapodziwic postepy w budowie,ale leje:( w takim razie umowilismy sie na karty...pogramy,pogadamy i oderwiemy sie na chwile od codziennych spraw:) Sips przypomniałas mi!! ja tez musze sie zabrac za kwiaty...ziemie juz mam ..kupilam wczesniej ,ale brakuje mi doniczek...bede musiala dokupic i powalczyc troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scatman....uwielbiało to kiedys moje dziecko,małe jeszcze wtedy...a jak tańczył !! :D ilekroć słysze ta piosenke ...chce mi się śmiać,bo zaraz sobie przypominam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A ja jakos niechetnie słucham muzyki z netu...mam w laptopie jakis taki dziwny skrzekliwy dxwięk okropnie zniekształcający głos...nie wiem, czy są niezbędne słuchawki?? Dzis żadnego kiciuśka nie udało sie wydać chcociaz były na aukcji tylko dwa...jedna kicia w bardzo pięknym oryginalnym odcieniu biało-srebrnym... Pzrypomniał mi sie ten tytuł filmu, do którego w sobity przywyklam a którego o dziwo dzis rano nie znalazłam - "Siódme niebol".Jak dla mnie jest rewelacyjny:) znacie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
...oczywiscie miało być "niebo"... czemu tu nie ma funkcji "edytuj"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajduś, umiesz ggrac w karty?...ja nigdy poza "wojną" jako dziecko w nic nie grałam... ostatnio na Walentynkach w cos grałam- jakies szukanie skarbu ale mi kiepsko szło;)a podobno w karty mozna nieźle sie nagrać?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis caly dzien powtarzalam sobie-Boze sparw aby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce :-D Pogoda dziala przygnebiajaco 😭 nawet na koty :-P skropilam drzwi kroplami walerianowymi i przegonilam ,mam nadzieje,ze na dlugo:-) Jutro rano to chyba musze powitac was jakimis % :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A co koty tak Ci w kość dały? co wyprawiały?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzis kawa po irlandzku :-D Zima mnie nie zawiodla mamy białe swieto;-) Dla wszystkich i kazdej z Was Przyjmij życzenia Babko kochana od drugiej Baby z samego rana, niech Twój dzień cały będzie radosny, trzymaj sie Babo, aby do wiosny! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D w imieniu tych wszystkich zapominalskich panow dla wszystkich zapomnianych pań 8 MARZEC __________$$________$$$$$______$ ________$$__$_____$$$_$$______$$ ________$___$____$$$_$$______$$ _______$_$_$_$___$$$_$$_____$$$ _______$__$_$$__$$$_$$_____$$$ ________$$_$$$$_$$$_$$_____$$$ __________$$$$$$_$$_$_____$$$ ___________$$$$$$_$_$_____$$$ ____________$$$$$$_$_____$$$ ____________$$$$$$$__$$$ _______$$$$__$$$$$$_$$$$$$$$ _____$$$$$$$$__$$$_$$____$$$$$$ ____$$$$$___$$$__$$_$$$$$____$ ___$$$$$$$$$$$__$$$___$$$$$$$ $$_____$$$$$___$$_$$_$__$$$ _$$$__________$$$_$$_$ ___$$$$_______$$$_$$_$________$ ______$$$_____$$$_$$_$_______$$ _______$$$____$$_$$__$_____$$$ ________$$$____$_$$_$_____$$$ ________$$$____$$_$_$____$$$$ _________$$$____$$__$___$$$$ __________$$$___$$_$____$$$$ __________$$$____$_$____$$$$ ___________$$$_____$___$$$$ _____________$$$__$_____$$$$ $_____________$$$_$______$$$$ _$$____________$$_$______$$$$ __$$____________$_$_____$$$$ __$$$____________$_____$$$$ ___$$$___________$____$$$$ ____$$$__________$___$$$$ ____$$$$________$_$__$$$ _____$$$________$_$__$$ ______$$$_______$__$_$ _______$$$______$__$$ _______$$$$_____$__$ ________$$$____$__$ ________$$$____$__$$ ________$$$$___$__$$ _________$$$___$_$$$ _________$$$___$_$$$ _________$$$___$_$$$ __________$$$__$_$$$pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Swietujemy na całego dzisiaj....zaraz mi sie przypomina tradycyjny gozdzik i rajstopy:D Myszka ...gram troche w karty w remibrydza głownie...i musze Ci powiedziec ,ze zabawa doskonała!! ja z okazji naszego świeta ...muzycznie,bo takich talentow graficznych jak Sips nie posiadam:) http://www.youtube.com/watch?v=_xk7-DxUoW0 ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D zamiast pogody zostawiam to ________________ $ __________ $_____$_______$ _____$_____$$___$$_____$$ ______$$___$$$_$$$___$$$ $______$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$__$$$_______$$$$ ___$$$$$___________$$ ______$____________$$$$$ ___$$$$____________$$$$$$$ $$$$$$$$___________$$$$$$$$$ ______$$$___$$$$$$$_______$$$$ _____$$$$$$$$_____$________$$$ ___$_____$$$$_______________$$$$$ _$______$$__$___________________$$ $____$$$__________$___________$$$ _____ $$$$$$$$$___$$$$$______$$$$ ________ $$$__$$$$$__$$$$$$$$$$ pozdrawiam Wszystkich bardzo cieplutko i zycze milego dzionka 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Tak tu wczoraj było pusto...przypuszczam ,ze dzien obfitował w imprezki i nie mialyscie czasu...ale dzisiaj czekam na Was:) Kurcze....a u mnie leje:( a takie piekne słoneczko wczoraj było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips...cos dzisiaj chyba mam z okiem nie tak :D zastanawiam sie co przedstawia ten motyw...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×