Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość wiolka 35
Asanka-a co badalas? ,masz ,alo ruchu?o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
rzadko chodze do lekarza i coś mi się pomyliło, oczywiście chodziło o ekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
nie , nie palę. lekarka mówi że więcej ruchu by się przydało w moim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Niemal codziennie chodze na spacery, dość długie, chyba że pogoda fatalna. moż erowerem zacznę jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdus
nie martw Asanka......ostatnio stresy miałas.....moze jakas z tego nerwica Ci wyszła na badaniu...a ruch zawsze dobrze robi...i na serce i na kosci i inne dolegliwosci.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Aż tak bardzo się nie martwię znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny u mnie tez w domciu troche smutno. teściowa i tesciu wyladowali w szpitali jednocześnie. a nigdy nie chorowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Babeczka przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka 🌼 Babeczka 🌼......oj to przykre......cos wspominałas o zapaleniu płuc u tesciowej...czy mi sie sniło....tesc tez zachorował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie ponura pogada :( Zabieram sie za sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zabieram za gotowanie.....pogode trudno okreslic....jak przeswieca słonce, to mozna sie udusic.....a za chwile czarne chmury i wygląda jakby miał byc koniec świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
ja wlasnie obiad zrobilam i ciasto pieke ale nic nie chce mi sie sprzatac fatalnie spalam przez ta burze i jestem oklapla mam nadzieje ze choc padac dzis nie bedzie bo nie chce mi sie siedziec w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie pada, może i lepiej, bo duszno było, możecoś się zmieni po deszczu na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka....jakie ciasto pieczesz?....jak cos to podaj przepis ,to my tez sprobujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis upiekłam droźdźowca z kruszonką. :) odrazu na dwie blachy zeby nie dorabiać wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto drożdżowe bez wyrabiania 1 szkl. mleka, 3 łyzki cukru, ½ margaryny, szczypta soli wszystkie składniki zagotować i ostudzić. ½ kg maki, 5 dag drożdży, 3 jajka, 2 żółtka Wyrobić ciasto. Wstawić do zimnego piekarnika nastawionego na 180°C. Piec. Uwagi baba jagi: 1 – aby się drożdże lepiej rozpuściły najpierw rodziabałam je z niewielką ilością tego ochłodzonego mleka, 2 – mąki w rzeczywistości wsypałam deko więcej , bo wydawało mi się za rzadkie ciasto / i dobrze zrobiłam, bo efekt końcowy mnie mile zaskoczył/, 3 – wsypałam na wierzch borówki obsypane mąką i nie było zakalca 4 – no i obowiązkowo kruszonka. Kruszonkę to robię tak: 10 d masła roztopić, wsypać do tego 10 d mąki i 5 d cukru pudru i zagnieść widelcem. SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Sylwionka.....miała wrocic w sobote....chyba sie z sarnami zaprzyjazniła i została w tym lesie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczka ...a z ta kruszonką to trafiłas jak nic ....ja sie zawsze z nia mecze i mi nie wychodzi...ale nigdy nie roztapiałam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam dziewczyny .....co porabiacie ,ze was nie ma?...to ja sie na dzisiaj dziecka pozbyłam(pojechał na wies do kolegi) mam komputer tylko dla siebie....a was nie ma i nie mam z kim pogadac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Spędzam czas z mężem, bo jutro musi wyjechać na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
fajnie macie-czas z mezem... ja sobie moge tylko pomarzyc bylam w kinie z najmlodszym-na szczescie dzis nie padalo a ciasto to wlasnie tez drozdzowke robilam -mam dwa przepisy ale tego co podalyscie nie robilam -nastepnym razem wyprobuje a ciepla jest najlepsza no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka...w takim razie nie przeszkadzam...:) dziewczyny jutro do raportu za zaniedbanie topiku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki ,wrociłam wczoraj rano ,no ale zaraz do pracy musiałam iść:)Wyjazd udał nam się bardzo ,pogoda była super,napływałm się w jeziorku chyba za wszystkie czasy-tego mi było trzeba:)Zaglądne do was dzisiaj wieczorkiem:)Miłego dnia wszystkim życzę buuuuziaki pa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam i zapraszam na kawę :) Sylwionka to super, że wyjazd sie udał. U mnie wciąż brzydka pogoda, nie chce sie nigdzi ewychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny🖐️....u mnie ponuro,pochmurno ....pogoda nie zacheca do spacerow.......do niczego nie zacheca...:(....Sylwionka dobrze ,ze juz jestes...:).......Asanka ja sie czestuje kawą.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Niedawno u mnie przeszła burza, teraz też pada ale wcześniej to była okropna ulewa. Siedzę więc w domu, sama, bo mąż musiał wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez leje cały dzień . rano obudziły mnie grzmotki :) tak i jakis senny ten dzien a mnie nosi i nie wiem gdzie sie ... wyzyć ;) Hajdus a kruszonka jest bezbłędna i wychodzi zawsze jak chcecie to jeszcze kilka przepisów mam w kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×